Výkřik do tmy přehled

Výkřik do tmy https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145151/bmid_vykrik-do-tmy-gFF-145151.jpg 4 157 157

Franziska se vrací na místo, kde před rokem zemřel za nevyjasněných okolností její přítel. Všichni jsou přesvědčeni, že vrahem je Franziska, která si z osudného večera vůbec nic nepamatuje. Musí si vzpomenout, odhalit, co se tehdy opravu stalo. Proč jí v tom ale někteří brání? Při hledání pravdy se sama ocitá v nebezpečí... Co když se všechno odehrálo úplně jinak?... celý text

Literatura světová Thrillery Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Sommerfrost , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Výkřik do tmy. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
03.08.2023 5 z 5

" Z pravěku"
a také ze současnosti.
Jedna z těch,  které jsem četla v pubertě ale musela jsem si je přečíst znovu , abych si osvěžila děj.

Thriller vhodný k moři nejen o partě holek a honu za tajemným adresátem výhrůžných dopisů.

" A pak přišel ten dopis."
Právě kvůli němu a několika dalším se  Franziska vraci na místo,  kde se minulé léto stalo to, na co by běžně ráda zapomněla,  ale mladá holka se do Kindingu vrací , aby po prožitém traumatu vzpomněla.

" Time is the enemy."
Čas je nepřítel- výstižný a momentálně pravdivý řádek z  písně, kterou složila ve vazbě, kam jak si ještě dobře pamatuje byla umístěna za TČ. Pak trávila týdny na psychiatrii,  kde se zbavovala strachu z lidí, studených cel a uzkostných stavů ze stísněného prostředí. Ta doba je sice dávno pryč , ale Franziska musí zjistit , proč je Maurice mrtvý. Útržky v hlavě ji napovídají to,co si ani představit neumí.
Je to jinak nebo je vrahem skutečně ona?  Navíc Ziska jak ji kamaradi říkají není sama , kdo musí čekat na odpuštění celého městečka.

Dyna08
30.10.2022 4 z 5

Byla to vcelku dobrá krimi kniha, děj nebyl nijak náročný na čtení, byl zajímavý a částmi napínavý

knihomolka525
17.04.2021 5 z 5

celkem dobře napsaná krimi - ale spíš pro adolescenty.pro dospěláky je příběh poměrně primitivní.Příliš se zde ozřejmují situace i myšlenkové pochody účastníků ,ve kterých mohou mladí čtenáři tápat.A tak to je správné!Já jsem knihu přelouskla za jedno odpoledne.A asi za pár týdnů zapomenu o čem byla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Výkřik do tmy v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x