Hlubinná bouře

Bývalý námořní lékař Peter Crane je urychleně povolán na ropnou plošinu v severním Atlantiku, aby pomohl diagnostikovat zdravotní stav posádky. Jakmile dorazí na místo, zjistí, že skutečné potíže leží hluboko pod ním – v „Hlubinné bouři“, výzkumném zařízení vybudovaném na dně oceánu, neuvěřitelně pokročilém podmořském zařízení, které bylo vybudováno s jediným cílem: prověřit nedávno objevené podmořské naleziště, které by mohlo obsahovat odpovědi na tajemství zahalená stoletími mýtů a spekulací. Poté, co složí slib utajení, může sestoupit na dno oceánu na výzkumnou stanici, kde vědecký tým pod přísným utajením prověřuje významný objev. Crane se dozvídá, že před rokem byly při rutinních těžebních pracích odkryty zbytky legendární Atlantidy. S probíhajícími vykopávkami se však u posádky začínají objevovat neobvyklé choroby. Vědci i dělníci vykazují zvláštní škálu příznaků – od obyčejné únavy k násilným psychotickým případům. S tím, jak se Crane ponořuje do zvláštního světa Hlubinné bouře a zahajuje svůj průzkum ve snaze objevit příčinu těchto onemocnění, získává pocit, že ta přísně střežená operace skrývá možná cosi mnohem složitějšího než jen zdravotní tajemství a že ona zmiňovaná „Atlantida“ může být něčím mnohem děsivějším a vražednějším....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/73_/7398/hlubinna-boure-DbN-7398.jpg 4.2151

Jeremy Logan (1.)

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, BB art

Deep Storm (2006)

Kniha Hlubinná bouře

Natalkahr
22.10.2018

Sklamalo ma, že kniha bola prakticky len s jediným tajomstvom, ktore mi už dopředu prezradil aktivní čtenář v recenzích. 2.pulka knihy hrozně nudná, přeskakovala som odseky.

bekule
03.09.2018

Zajímavé dobrodružné Sci-fi, o něco lepší než Ledová kletba. Četla se jedním dechem, jen mám obavy že za měsíc už budu těžce vzpomínat o čem to vlastně bylo. Ale to je v tomto žánru celkem běžné.

N.I.C.K.
07.10.2017

Přečtena na jeden nádech. Pan Child je vynikajícím autorem. Sci-fi žánr jsem dosud vyhledával spíš okrajově, avšak po přečtení této knihy se knihovna rozrostla o další tituly p. Childa.

DickBach
05.08.2017

Zajímavý námět, celkem dobrý příběh, psychologie postav propracovaná... Ale mimo mně. Pro mně to bylo nevhodným výběrem, prostě nemám ráda příběhy tohoto žánru.

evka11
18.07.2017

Zajímavý námět, výborně napsaný příběh, autor mě stále baví a překvapuje. Doporučuji!

Romžiry
11.07.2017

Super. Knihu jsem přečetla jedním dechem.

Elea
08.09.2016

Kniha se mi hodně líbila, zajímavá, napínavá, od autora zatím nejlepší, co jsem četla.

milunka21
18.03.2016