Pavlína2019 Pavlína2019 komentáře u knih

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Souhlasím s kladnými hodnoceními. Moc pěkná, napínavá a zajímavá kniha. Disponuje lékařskými znalostmi, je i poučná. Navíc netradiční téma. Čte se sama. Doporučuji!

03.07.2020 3 z 5

Elixír mládí Elixír mládí Tess Gerritsen

Mě se kniha líbila. Autorku mám moc ráda. Názory jsou zde různé. Já jsem spokojená. Opět nové téma. Tentokrát z lékařského prostředí. Trochu mě z myšlenky této knihy mrazilo, ale kdo ví, co mohou vědci ještě vymyslet.... Stojí za přečtení.

28.06.2020 2 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Mám ráda tuto autorku. Všem doporučuji. Knihu jsem nemohla odložit, čte se sama. Napínavá, zajímavá!

26.06.2020 4 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Mám ráda tuto autorku, její styl. Kniha byla zajímavá, napínavá. Doporučuji.

21.06.2020 3 z 5

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

Těšila jsem se na knihu dlouho, ale mrzí mě, že mě nebavila. Spousta nudných a zdlouhavých pasáží. Prostě mi tento styl nevyhovuje. Ale děj, nápad, myšlenka - rozhodně zajímavá.

18.06.2020 1 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Pěkná, napínavá a zajímavá detektivka - jako všechny od této autorky. Velmi dobře se čte. Doporučuji.

16.06.2020 3 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Jako všechny ostatní knihy od této autorky - výborné!! Doporučuji!

14.06.2020 4 z 5

Zlý vlk Zlý vlk Nele Neuhaus

Výborná napínavá kniha, jako všechny ostatní od této autorky. Bohužel, nechutné téma pedofilie...

12.06.2020 2 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Sabine Thiesler

Byly stovky knih, které jsem přečetla. Ne některé člověk pozapomene, někdy je drží v hlavě pořád - to je tenhle případ. Trápilo mě, pokud jsem nemohla číst, nedalo se přestat. Spíš než detektivka je to román - drama. Naprosto mě fascinovala. Každý osud každé osoby mě zajímal. Je mi z toho smutno. Ale chtěla bych číst dál a dál bez konce... Miluji střídání děje s minulostí, pak i to prostředí Itálie. Perfektní kniha, která se čte sama. Všem doporučuji.....

31.05.2020 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Bohužel, kniha mě nebavila, ač jsem na ni dlouho čekala. Bude to ale můj problém, toto téma pro mě není zajímavé. Avšak všechny ostatní knihy autora jsem přečetla jedním dechem. Nedočteno...

29.05.2020 1 z 5

Katova schovanka Katova schovanka Sabine Martin (p)

Moc pěkně napsaná kniha. Poučná o této těžké době. Svižné, zajímavé čtení, napínavé. Přivítala bych pokračování. Doporučuji!

29.05.2020 4 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Na mě trochu rozvláčné, možná bych pár stran ubrala. Ale pěkné čtení, zajímavé téma a hlavně rozuzlení! Tuto autorku mám moc ráda. Doporučuji.

22.05.2020 2 z 5

Najdi ji Najdi ji Lisa Gardner

Perfektní! Mě se kniha četla parádně! Je neuvěřitelně napínavá, má spád, čte se sama, čtení se nedá přerušit. Právě ty odskoky do minulosti jsou ohromně zajímavé. Mě sedla a velice se mi líbila. Doporučuji!

16.05.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Rozhodně souhlasím s kladnými hodnoceními! Má druhá kniha od této autorky a zároveň druhá tohoto žánru, ačkoli čtu spíš thrillery, tuhle jsem sháněla! Velmi svižné, nedá se odpoutat, zajímavé, napínavé - nečíst večer!! To by se člověk strachy.... Doporučuji!

15.05.2020 4 z 5

Teror Teror Håkan Östlundh

Bohužel, nebavila mě. Nevyhledávám teroristická témata. Na mě moc zdlouhavé.

09.05.2020 1 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Pěkné svižné čtení, napínavé. První díl mě možná zaujal víc. Ale rozhodně doporučuji. Těším se na další díl.

08.05.2020 2 z 5

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Perfektní! Geniální! Dlouho se mi takhle něco nelíbilo! Čte se samo (během jednoho dne). Hrozně napínavé a nápadité. Rozhodně doporučuji!!

27.04.2020 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Geniálně promyšlené! Ze začátku trošku složitější - ale třeba jen pro mne. Poté hrozně napínavé. Nedá se odtrhnout. Výborně popsané postavy. Velmi zvláštní vyšetřující. Výborná zápletka a děj. Doporučuji!

25.04.2020 3 z 5

Krutost Krutost Thomas Erikson

Trochu delší průběh. Ačkoli nemám příliš v oblibě právnická témata a pouze jednu linii příběhu - kniha se četla dobře. Zajímalo mě, co bude dál. Rozhodně smutné, avšak zajímavé téma.

11.04.2020 2 z 5

Neviditelný muž ze Salemu Neviditelný muž ze Salemu Christoffer Carlsson

Nevím, no... Moc mě nenadchla. Od autora jsem četla vše, ale tato kniha mě poněkud zklamala.

28.03.2020 1 z 5