Pavlína2019 Pavlína2019 komentáře u knih

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Úžasná skvělá kniha! Doporučuji!!

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Výborná krásná kniha!!

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

Já jsem velmi nadšená, knihu jsem přečetla za den, nedalo se přestat číst!
Napínavě a čtivě napsáno, příjemně dlouhé kapitoly a formát knihy. Moc jsem se nemohla dočkat toho, jak to vlastně bylo. Samozřejmě jsem zklamaná tak, jako ostatní, přála jsem si vědět... Co se dá dělat. Doporučuji!!

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Perfektní kniha, jsem ráda, že jsem na ni padla. Rozhodně jsem nemohla přestat číst. Opravdu nechutná představa toho, co se zde dělo!! Kniha je výborně napsaná, krátké kapitoly, má rychlý spád a napínavá je jak hrom! Autor má výborné nápady a logické postupy. Rozhodně doporučuji!!

14.03.2021 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Vynikající. Skvělá. Perfektní kniha. Autorka je výborná spisovatelka. Napínavé, nedá se přestat číst, velmi zajímavý příběh a postavy. Musíte si knihu přečíst. A nejlépe celou sérii.

13.03.2021 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Super, moc se mi líbila, doporučuji!!

11.03.2021 5 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Bohužel, knihu jsem nedočetla, připadala mi nudná.

11.03.2021 1 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Perfektní! Výborná kniha, napínavý, zajímavý děj. Nedalo se přestat číst. Rozhodně doporučuji!!

10.03.2021 5 z 5

Anonymní dívka Anonymní dívka Sarah Pekkanen

Naprosto super perfektně napsané! Autorkám tleskám. Nemohla jsem přestat číst. Za mě - vřele doporučuji!

07.03.2021 5 z 5

Spánek Spánek C. L. Taylor

Vynikající kniha. Hrozně moc se mi líbila, četla se sama, velmi napínavá. Jsem moc spokojená a doporučuji.

06.03.2021 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Výborná kniha, velmi napínavá! Nestává se mi, že bych odhadla - co a jak, kdo a proč - předem, zde jsem to pochopila velmi brzy, ovšem to nijak neumenšilo zájem číst a o to, jak vše dopadne. Ničilo mi nervy napětí a hrůza, když jsem se vcítila do hlavní hrdinky. Rozhodně doporučuji!

03.03.2021 5 z 5

Bohové a bestie Bohové a bestie Denise Mina

Zajímalo mě, jak to dopadne. Trochu obyčejná kniha. Na politiku moc nejsem.

28.02.2021 2 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Velmi odporné věci tady byly, fuj... Paní spisovatelka je rozhodně šikovná, má druhá kniha od ní. Tohle je jen můj názor - na mě byly některé pasáže příliš dlouhé, nabavily mě. Ale zápletka je rozhodně zajímavá. Hlavní hrdinové jsou moji oblíbení, sympatičtí...

18.02.2021 2 z 5

Až ji uvidíš Až ji uvidíš Joy Fielding

Mě se kniha opravdu líbila, je napínavá až do úplného konce. Napsaná svižně, dobře se mi četla. Doporučuji.

15.02.2021 3 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Pachatel naprostý vyšinutý hnusák. Četla jsem v pořadí třetí knihu, proto jsem sháněla další. Vyšetřovatelé sympatičtí. Bohužel - za mě kniha nic moc. Zbytečně táhlé a obsáhlé popisy vyšetřování, to mě nebaví. Velmi malý spád a žádná gradace. Četla jsem o mnoho lepší knihy, které se četly samy. Tady jsem se ke konci nutila do čtení. Málo svižné. Nevyhledávám knihy jen pro šok z hrůz, o kterých se dočtu. Kniha musí mít víc....

13.02.2021 2 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Špička! Parádní kniha! Napínavé jako hrom. Nedokážete přestat číst. Výborně zkombinované. Kniha mě dokázala v půlce zmást, ale zorientovala jsem se. Prostě paráda, skvěle svižně napsané. Příjemný formát knihy. Všem doporučuji!

10.02.2021 5 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Všechny knihy od této schopné autorky přečteny, i tato, škoda. Velmi mě bavila. Všem doporučuji, nedá se přestat číst. Je napínavá, zajímavá. Ke konci graduje tak, že ani nedutáte a čtěte...

08.02.2021 5 z 5

Jarní oběť Jarní oběť Anders de la Motte

Paráda! Úžasná kniha, od které se nedá odtrhnout!!! Klady a výjimečnost je popsána v kladných hodnoceních trochu níže - vřele souhlasím. Velmi jsem se na knihu těšila - a nezklamala! Rozhodně si ji přečtěte...

06.02.2021 5 z 5

Absolutní zlo Absolutní zlo Alex Kava (p)

Čteno podruhé asi po šesti letech a opět příjemné čtení. Protože je kniha tak dobrá a napínavá, po pár stranách jsem si vzpomněla, pamatovala jsem si ji. Doporučuji!

27.01.2021 4 z 5

Mlýny osudu Mlýny osudu Johan Theorin

Čteno podruhé po šesti letech. A opět jsem nadšená, autora i jeho všechny knihy miluji. Vše o čem píše krásně vylíčí, barvitě, věrohodně a zajímavě. Děj příjemně plyne, nechce se přestat číst... Příjemné jsou krátké kapitoly psané z pohledu různých hrdinů a pohledů do minulosti. Zároveň i poučný vhled zde do období Sovětského svazu, Stalina a odehraných hrůz. Vřele doporučuji.

12.01.2021 5 z 5