pavla9879 pavla9879 komentáře u knih

Jsem velký fanoušek Harryho Pottera, proto jsem si tuto knihu nemohla nechat ujít... a jsem vážně moc ráda, že jsem si ji přečetla.
Miluju divadlo, ráda čtu divadelní hry, a při čtení této knihy jsem dostala opravdu velkou chuť vidět hru naživo.
Jednoznačně nejlepší je Scorpius :)

28.12.2016 3 z 5

Odkaz Dračích jezdců – komplet de luxe (omnibus) Odkaz Dračích jezdců – komplet de luxe (omnibus) Christopher Paolini

Včera jsem tuhle krásku našla pod stromečkem :) Můj manžel prostě ví, čím mi vyrazit dech :D Naprosto úžasně zpracovaná kniha (jen tak mimochodem váží úžasných 5 kilo :D takže docela "těžké" čtení) s naprosto úžasným příběhem. Miluju dračí jezdce :)

25.12.2016 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Miluju příběhy o dracích, Safiru mám ze všech nejraděj.
Co se lidskýv postav týče, nejvíc mi k srdci přirostl Murtagh.
Děj je napínavý, skvěle napsaný, plný tajemství a překvapení. Mám spoustu spekulací o spoustě věcí, takže se jdu pustit do druhého dílu, abych našla odpovědi na všechny své otázky.

30.04.2016 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Jsem ráda, že jsem si před touto ságou přečetla dvě knihy povídek, mnohem snáz se mi orientovalo v postavách a místech.
Krásně napsané, čtivé, zajímavé. Těším se na další díl.

01.02.2016 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Hvězdy se mi líbily moc, ale tohle bylo vážně zklamání. Do další knihy od něj se prozatím určitě pouštět nebudu.

01.02.2016 2 z 5

Svatba Svatba Julie Garwood

Miluju tuhle knihu... Četla jsem ji už několikrát a určitě ne naposledy... Connor a Brenna jsou prostě naprosto úžasní, jedna z mých nejmilejších knižních dvojic...

17.01.2016 5 z 5

Virus Virus Kathy Reichs

Když mi manžel tuto knihu koupil, nechtěla jsem ji vůbec začít číst. Pak mi to ale nedalo a otevřela jsem ji. A děj mě vtáhl a nepustil. Skvěle napsaná kniha.

06.12.2015 5 z 5

Smrt na Nilu Smrt na Nilu Agatha Christie

Páni... vážně povedená kniha, napínavá až do poslední strany. Skvěle napsaná, promyšlená detektivka. Moje první kniha od Christie a určitě ne poslední.

10.10.2015 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Čtení mě opravdu neskutečně bavilo. Byl to přesně můj šálek sarkasmu. Ovšem konec byl dost uspěchaný a náhle utnutý, za což musím odečíst jednu hvězdičku, bohužel.

06.08.2022 4 z 5

Letos v zimě Letos v zimě Alice Oseman

Komiks se mi líbil o něco víc, ale i psaná novela s ilustracemi má něco do sebe. Opět to bylo na milé a něžné vlně, tak jako všechny ostatní knihy série. Moc jsem si čtení užila.

03.08.2022 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Trochu mi od samého začátku dělalo problém uvěřit, jestli je Beth normální :D Jako, poprvé vidím nějakého neznámého, nebezpečného chlapa, tak ho okamžitě pustím k sobě domů i do kalhotek? Vážně? :D
Na to, jaké má kniha hodnocení, jsem čekala víc, daleko víc. Na druhou stranu se tím jen potvrdila moje nechuť ke knihám s upíří tématikou, takže zbytek série rozhodně dočítat nebudu.

09.07.2019 2 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Mrzí mě poměrně dost uspěchaný konec, jinak se mi celá série moc líbila. I když musím přiznat, že mi v tohle díle Tessa lezla vážně na nervy :D

08.07.2019 3 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Napínavá, velice čtivě napsaná kniha, která mi od první stránky učarovala.

17.12.2018 5 z 5

Štěstí ve stínech Štěstí ve stínech Lynn Flewelling

Už velice dlouho mě žádný příběh neuchvátil takovým způsobem, jakým to zvládla tato kniha. Hltala jsem každičké písmenko a po poslední stránce si rychle běžela pro druhý díl, abych mohla se Seragilem a Alekem prožít další dobrodružství.
Moc se mi líbí, že to není další "klišoidní" fantasy s milostným trojúhelníkem, předvídatelným dějem a nedejbože "úžasnými" upíry, ale něco originálního, co celému příběhu přidává na kráse a zajímavosti.

14.07.2017 5 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Sofie mi byla snad ještě míň sympatická jako v prvním díle, štvalo mě pomale každé její nadechnutí, a nejvíc to, jak kazila Agátě a Tedrosovi jejich šťastný konec. Jak tvrdila, jaká je nejlepší kamarádka, ale přitom se chovala jako největší mrcha.
Jinak se mi kniha líbila, stejně jako první díl. Dle mého názoru bravurně sepsaný pohádkový příběh :)

09.06.2017 5 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Ano, ano, ano, ano... já to věděla :D
Naprosto skvěle napsané, napínavé, konec vážně smutný, prakticky lusknutím prstů... :(
Moc se těším a zároveň netěším na poslední díl.

22.05.2016 5 z 5

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Nejhezčí kniha, jakou jsem zatím od Lenky Lanczové četla.
Jediným mínusem je, že byla až moc krátká, dokázala bych o Karolíně a Matějovi číst znovu a znovu :) Všem moc doporučuji.

29.03.2016 4 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Krásně napsaná, čtivá kniha. Travisův pohled mě bavil o trochu víc než Abbyin. Chyb bylo také méně než v první knize, což mi udělalo vážně radost. Jen ten konec mi tam moc neseděl.

09.03.2016 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Vážně krásně napsaná, čtivá kniha, od které jsem se nedokázala odtrhnout. Jen kdyby nebyly na každé straně nejméně tři chyby nebo překlepy, to mi ten požitek ze čtení trochu kazilo.

24.02.2016 4 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Velice miluji Skotsko a jeho historii, proto jsem se bez váhání pustila do prvního dílu a nedokázala se od něj odtrhnout.
Úžasný příběh na pozadí úžasné krajiny.
Nemůžu se dočkat, až shlédnu seriál a vrhnu se na další knižní díl.

19.02.2016 5 z 5