Pavla111 Pavla111 komentáře u knih

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Velmi pěkná a čtivá kniha. Určitě stojí za přečtení.
Od roku 2023 je stejnojmenná minisérie na Netflixu. Seriál za mě špatný, pořád jsem srovnávala s knihou a knižní předlohy se drží velmi málo.

14.02.2024 5 z 5

Kavky Kavky Ken Follett

Velmi pěkně a poutavě napsaný příběh, doporučuji. Moc se mi knížka líbila.

01.01.2022 5 z 5

Zabava jako prvni knizka ;-)

01.03.2021 5 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Parádní kniha, moc jsem se bavila.

09.11.2020 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Podle mě velice špatná kniha. Jen mne mrzí, že od Radky Třeštíkové to pro mne byla první kniha, ale nenechám se odradit a určite dám této autorce v budoucnu ještě šanci.
Jediné co knihu vyzdvihlo, byl její krasný přebal. Za ten by autor zasloužil jedničku.

04.11.2020 1 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Knizka moc pekna, ale urcite nekoukejte na film. Katastrofa :-))

10.09.2019 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Nikdy vice, možná vhodné pro nactilete.

05.08.2019 odpad!

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Zvladla jsem precist pulku knihy, dal jsem to uz nedala. Za me tato knizka ne.

18.07.2019 odpad!

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Nekdy se mi u vicesvazkovych knih stava, ze mne to behem 3. nebo 4. knizky prestane bavit. Ale u porodni baby se tak nestalo, tesila jsem se na kazdy dalsi dil a kolikrat se od deje nemohla opravdu otrhnout. Doporucuji precist.

12.04.2019 5 z 5

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

Prvni tri dily jsem cetla jednim dechem, ale zrejme jsem uz prehlcena hrdiny teto knihy. At jsem se snazila sebevic, touto ctvrtou knihou jsem se uz pres pulku neprokousala.

08.11.2018 2 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Uzasna knizka a moje prvni od teto autorky. Nemohla jsem se od ni odtrhout, jak byla napinava.

05.10.2016 5 z 5

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Jsem taky rada, ze jsem se nenechala odradit tloustknou knihy, je opravdu moc pekna.
Byla jsem taky zvedava na serialove zpracovani, ale to me vic nez zklamalo :-(

29.07.2016 5 z 5

Dopisy z ostrova Skye Dopisy z ostrova Skye Jessica Brockmole

Moc pekna knizka, dopurucuji.

13.06.2016 5 z 5

Paměti imaginárního kamaráda Paměti imaginárního kamaráda Matthew Dicks

Knizka se mi moc libila, byla psana trosku jinym stylem, nez jsem zvykla. Urcite doporucuji, stoji za precteni.

09.05.2016 4 z 5

Zvuk slunečních hodin Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova

Knizka se mi libila, i kdyz byla v druhe polovine hodne smutna. Jen jsem se nekdy trosku ztracela, kdo prave tu konkretni cast pribehu vypravi.

27.01.2016 5 z 5

Kacířská královna Kacířská královna Otomar Dvořák

Ja to mela stejne jako jindrusa, knihu jsem nedocetla a asi v polovine ji odlozila.

19.11.2015 1 z 5

S vlčí hlavou v erbu S vlčí hlavou v erbu František Niedl

I tato treti knizka o Hynkovi Tasu z Boru se mi moc libila a precetla jsem ji jednim dechem.

26.03.2015 5 z 5

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Dlouho jsem necetla knizku, ktera by byla tak ctiva. Velice prijemne prekvapeni.

06.03.2015 5 z 5

Vzhůru - Pozoruhodná cesta k vrcholu Mount Everestu Vzhůru - Pozoruhodná cesta k vrcholu Mount Everestu Bear Grylls (p)

Super knizka. Moc se mi libila. Zjistila jsem spoustu veci o vystupu, o kterych jsem nemela ani poneti.

02.01.2014 5 z 5

Dámy z Grand Avenue Dámy z Grand Avenue Joy Fielding

Me se tato knizka moc libila.

07.11.2013 5 z 5