PavkaHu PavkaHu komentáře u knih

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Hodně dobré. Do poslední chvilky jsem byla napjatá.

08.11.2019 4 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Dobré, opět dobré. Když srovnám s předchozí knihou, tak první byla trochu zamotanejsi, ale téma ztraceného miminka bylo pro mne zas zajímavější. Určitě si autorku pohlidam.

26.10.2019 4 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Nevím, jestli půjdu do druhého dílu. Bavila jsem se, o tom žádná, ale možná jsem už náročnější, než se jen občas zasmát...

18.10.2019 3 z 5

Údolí havranů Údolí havranů Barbara Erskine

Kdysi jsem přečetla pár knih od této autorky a pravda, moc se toho nezměnilo. Snad jen já. Takže za mě přihlouplý oddech, moderní červená knihovna. Stačilo.

10.10.2019 3 z 5

Sadie Sadie Courtney Summers

Chvilku mi trvalo, než jsem se zacetla, ale jinak perfektní. Zajímavý styl přepisu podcastu spolu s běžným vyprávěním. A dokonce mi nevadil i konec.

10.10.2019 5 z 5

K otevřenému nebi K otevřenému nebi Antonio G. Iturbe

Nelíbil se mi odtažitý styl autora, téměř dokumentární. Přitom postavy mohly mít větší hloubku, pokud by nás autor pustil k nim blíž. A jeden odstavec o smrti jedné z hlavních postav? Vážně?
Bavilo mě hledat odkazy na Malého prince.

30.09.2019 3 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

*** spoiler *** Škoda, že autor víc nevyužil nájemného zabijáka. Těšila jsem se na souboj rychlosti a důmyslnosti. Tak snad příště.

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Napínavé, rychlé čtení.

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Jen to mlasklo. Ještě hnusnější než minule, ale o to dramatičtější. Dobře!

31.07.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Mňam! Chutnalo...

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Četla jsem i lepší díly.

Popravčí Popravčí Chris Carter

Trochu slabší, ale přesto jsem slupla jak malinu.

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Takže první díl, který čtu až jako třetí? Autor se teprve rozjíždí...

Carrie Carrie Stephen King

Věk je na tom trochu vidět, ale strašidelné je to pořád.

30.07.2019 5 z 5

Růže a lev Růže a lev František Niedl

Mňam, jako malinu. Přehledné, příjemné čtení. Nezatěžuje, klidně plyne.

30.07.2019 3 z 5

Od sebe! Průvodce agresí psa vůči psovi Od sebe! Průvodce agresí psa vůči psovi Jean Donaldson

Příručka pro trenéry. Ještěže nemám tak závažné problémy. Ok, jde se dál.

26.07.2019 3 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Osudy Liesel a Hany jsou nosné a bavily mě. Nekdy jsem měla ale pocit, že se autor trochu křečovitě snaží zamíchat do děje Skleněný pokoj.
Každopádně jsem od Mawera četla u lepší věci.

26.07.2019 3 z 5

Téma je naléhavé, o tom žádná. Ale to zpracování mělo opravdu daleko k dokonalosti. Historické informace z knihy trčely příliš okatě (vždy se našel někdo, kdo nevěděl, včetně samomluvy postavy pro návštěvě maminky v psychiatrické léčebně), milostný trojúhelník tak trochu směšný. Ne, opravdu jsem se nedokázala vžít do pocitů Leah, Janneka ani Aliho. Škoda, téma si jistě zasloužilo kvalitnější převyprávění.

18.07.2019 3 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Drsné.

10.07.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Jednohubka. Líbila se atmosféra strachu v první polovině, pak už bylo jasné, jaký bude konec. Škoda, žádné překvapení.

10.07.2019 3 z 5