Od sebe! Průvodce agresí psa vůči psovi

Od sebe! Průvodce agresí psa vůči psovi https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156468/bmid_od-sebe-156468.jpg 4 12 4

Praktická příručka o tom, jak se vypořádat s agresí psa vůči jiným psům. Poradí vám, jak psího agresora přecvičit, jak se naučit rozlišovat různé druhy psí agrese a jak snižovat hladinu strachu u psa. A to vše samozřejmě pozitivními výcvikovými metodami.

MeiVe
13.02.2022 4 z 5

Ačkoli čtení bylo poněkud odborné, tak nějaké rady a metody si určitě odnesu, i když nemám se psem tak závažné problémy. Metody jsou popsané vcelku do hloubky, jak a proč se pes chová, tak jak se chová, vysvětlení, co je to agrese apod. A hlavně, co hodnotím pozitivně na této knížce, cvičení bez fyzický trestů a pomůcek jako elektrický obojek, nebo stahovací/řetízkový obojek. Ukázka nových pozitivních metod, které fungují lépe než ty staré, jen to chce čas a trpělivost. :-)

marhule
13.06.2021 2 z 5

Nečetlo se mi to moc dobře (nejsem profík), ale téma mě zajímá a nějaké informace jsem načerpala.

Claudiina
05.10.2020 2 z 5

Celkem průměrná kniha, těžko se to louskalo. Ale nějaké informace jsem si odnesla, takže proč ne.

PavkaHu
26.07.2019 3 z 5

Příručka pro trenéry. Ještěže nemám tak závažné problémy. Ok, jde se dál.

psi psi - výchova a výcvik agresivita

2011  88%Lidé a psi: Střet kultur
2013  72%To je moje! Jak zvládat příliš vlastnické chování psů