Patamata Patamata komentáře u knih

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Nemohu si pomoct, ale první díl byl super a tato knížka....jsem v rozpacích...čtu a nečtu už snad rok, nutím se do ní, nebaví mne...za mne asi raději neee

05.04.2016 2 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

U této i první knihy série jsem se opravdu nasmála :-) prima oddechové čtení a už si běžím pro další čtení od autorky.

05.04.2016 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Portia Da Costa

Pokračování Svedené :) Kniha nezklamala, prima letní čtení nabité sexem. Dozvídáme se tu i více o přátelích hlavní hrdinky a rozvíjí se zde i jejich milostné příběhy. Konec je otevřený, takže se těším na pokračování :)

10.06.2014 4 z 5

Svedená Svedená Portia Da Costa

Mě se kniha libila. Je tam hodně sexu, ale zápletka je jiná než v jiných knihách tohoto žánru. Knížku jsem doslova zhltla a myslím si, že je to prima letní čtení. A kdo chce vědět víc, je třeba si přečíst i pokračování :)

10.06.2014 4 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Krásná katastrofa z pohledu Travise..moc mě z pohledu chlapa nebavila, přeskakovala jsem, protože jsem příběh již znala/asi jsem si měla nechat větší pauzu od prvního dílu :) /. Hvězdičky však jednoznačně dávám za prolog, který mě chytl za srdíčko a za epilog, i když byl sladký..ale přesto krásný a uvěřitelný :)

Žár Žár Maya Banks

Dle mého nejslabší z trilogie a do čtení jsem se musela nutit 14 dní. Celý příběh Ashe je nějaký podivný, hodně nepovedené oproti předchozím. Snad jen ke konci je trochu napětí. Takže z trilogie u mne jasně vede dvojka :)

14.05.2014 2 z 5

Pád Pád Maya Banks

Čtivé, oddechové, pro změnu větší věkový rozdíl hlavních postav než u jiných knížek tohoto žánru. Někdy byla posedlost Gabea kontrolou otravná a scéna, kdy ji přenechal cizím chlapům , jen aby si dokázal, že k ní nic necítí, mě iritovala.

14.05.2014 3 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Tento druhý díl se mi líbil více než první...napínavý příběh. Za mne ANO!

Sedm let hříchu Sedm let hříchu Sylvia Day

Přečetla jsem ještě před Crossfirem a pro mne to bylo zklamání...příběh na lodi nuda, nuda. Zaujala mne jen linie příběhu sestry hlavní hrdinky a tématu domácího násilí a proto jsem dočetla. Po přečtění jsem neměla ani chuť už něco od této autorky číst..Crossfire ale překvapil.

14.05.2014 1 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Moc pěkná kniha, čtivá, humorná. Poslední cca čtvrtina knihy mě docela nebavila...jak kdyby ji "dopsal" někdo jiný. Óčko mě štvalo taky, ale i přesto ANO!

14.05.2014 4 z 5

Střípky z ložnic Střípky z ložnic Simona Monyová (p)

Moc pěkná knížka. Pobavila mne a občas jsem i předčítala doma :)

14.05.2014 5 z 5

Pletky s osudem Pletky s osudem Simona Monyová (p)

Strhující, čtivá, je mou nej od Monyové.

14.05.2014 5 z 5

Hříšný kanec Hříšný kanec Simona Monyová (p)

Prima čtení, ze života...

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Prima kniha na dlouhý večer, za mne ano!

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Bavila mne, i jsem se zasmála :)

14.05.2014 5 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Mě bohužel nenadchla, musela jsem nutit číst... pro mne zklamání

14.05.2014 1 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Přečetla jsem jedním dechem za jeden den!! Už se těším na Božského hráče :)

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Za mne jedna z nej v erotickém žánru...super je střídání pohledu mužského a ženského. Určitě ano!

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Krásná, krásná...vrátila mne do studentských let, do neuvážených rozhodnutí, do citových zvratů, zasmála jsem se, poplakala si, děsila se i oddechla si úlevou...ráda si ji zas jednou přečtu znova :) za mne ano!