Hříšný kanec

Může se stát, že z růžového vejce snění se vylíhne obyčejná šedivá slepice namísto očekávaného hollywoodského života se šťastným koncem, může se stát, že z idolu se vyklube Hříšný kanec, a že i žena se musí naučit s elegancí nosit svoje parohy.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26263/hrisny-kanec-26263.jpg 3.9224
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Mony, Belami

PetiJelinkova

Super počtení :) Jen jsem čekala lepší konec ...

Ester71

Styl Simony Monyové se mi prostě líbí.. Slovní obraty, myšlenky, sarkasmus k této spisovatelce patří. Myslím, že tuhle knížku ocení hlavně ti, co mají něco za sebou..

harena

Chtěla jsem něco velmi lehkého před spaním (do ruky i jako příběh), a uviděla v naší chalupářské knihovně paní Monyovou. Kdysi jsem přečetla téměř všechny její knížky, ale teď mi už tato tak humorná nepřipadala, vzhledem k tomu, že si pamatuji, jak její život skončil. Přečetla jsem ji místo filmu v televizi, skvěle čtivá, myslím, že si ještě někdy nějakou monyovku z maminčiny knihovny vytáhnu.

LenkaKa

Od autorky už jsem nějaké knížky přečetla, ale tahle se mi nelíbila. Nevím, prostě mě hlavní hrdinka celou dobu štvala. Kdyby to nebyla tak tenká knížka, tak bych ji asi odložila.

luciefeix
01. květnaodpad!

kniha mě neoslovila , tlachání o ničem ,

IvanaD

Skvělá knížka, přečetla jsem za jeden večer.

prochajda
18.10.2017

Ano, typická kniha od autorky, která se velmi dobře četla. Naštěstí měla Pavla úžasné rodiče, kteří jí vždy povzbudili a měli spousty dobrých rad.
"Když nedokážeš změnit skutečnost, budeš muset změnit své představy."
"Průsery se mají řešit až přijdou, a ne být celý život preventivně posra...."

niknikita
16.09.2017

Simona Monyová uměla mistrovsky skrývat slzy za smích a nadsázku a teprve později se ukázala smutná pravda.Dnes čtu její knihy s úplně jinými pocity.

Anička.pa
26.07.2017

Klasika od Monyové. Kniha opět nezklamala, jen v některých pasážích mi byla hlavní hrdinka trochu nesympatická, ta její oddanost za každou cenu.

EvikU.
07.04.2017

Je to prostě styl Monyové. Zrovna tak jako zpěváci mají svůj styl tak i spisovatel má svůj osobitý sloh. Jo mě se líbila.

kuwu
06.03.2017

No..asi si na podobné uvažování budu muset ještě nějakej ten rok počkat.
Ze začátku mě nebavila a dala bych jí pár facek na probrání. Ke konci jsem moc nepochopila chování syna, ale budiž..

Alaglesia
14.12.2016

Další kniha z pera této autorky nezklamala. Příběh ze života psaný s lehkým humorem a nadsázkou. Hlavní hrdinka mi byla velice sympatická a obdivuju ji, že celou situaci takto zvládla.

malen
04.03.2016

Dobře se četlo, ale čekala jsem víc .

studentice
29.01.2016

Typická knížka autorky se všemi plusy i mínusy její tvorby. Nicméně věřím, že si zde čtenářka opět může najít ponaučení do života.

Klára90
20.01.2016

Kniha se četla dobře, i když se v ní objevilo klasické téma manžela záletníka. Štvala mě bezbřehá odevzdanost hlavní hrdinky, přála jsem ji,aby v sobě našla o něco více bojovnosti a dělala si aspoň něco po svém.

radus
07.11.2015

Tahle knížka je moje první od této autorky, je taková oddechovka na jedno odpoledne, Přijde mi, že hlavní hrdinka se příliš podřídila svému partnerovi, hodně k němu vzhlížela - sama se přitom dost podceňovala a tenhle vysněný princ ji zradil... ale ona se s tím vypořádala po svém...

cukrovka
05.07.2015

Kniha byla velmi čtivá ( přečteno za odpoledne ). Moc humorná mi tato kniha ale nepřišla. Spíš jsem se zamýšlela nad tím, že život opravdu není o splněných snech, ale o kompromisích.

NoelHudson
13.06.2015

Na rozdíl od jiných čtenářek jsem knihu vtipnou neshledala a spíše jsem zanadávala nad mužským pokolením a dosti se bojím, co mi život s mým současným partnerem do budoucna přinese, i když je zatím naprosto perfektní... No zřejmě bych měla číst nějakou pozitivnější milostnou romantiku... Každopádně kniha velice čtivá, poučná, přečtena za jedno jediné odpoledne... Určitě se dám i do ostatních knih autorky.

Alca007
15.02.2015

vtipná, čtivá prostě klasika od Simony

babča56
27.11.2014

Opravdu jen oddychová četba, dá se u ní zasmát.

knihamouder
16.09.2014

Jednodenní záležitost, opět nechyběl humor. Autorku mám ráda. Čtivo je lehké. Zeptá-li se mě někdo za 14 dní, o čem kniha byla, nebudu to bohužel vědět.

Mi-šu-le
21.07.2014

Knihy od Simony Monyové jsou oddychové, na jeden den, ale ani tato kniha mne nezklamala.

Patamata
14.05.2014

Prima čtení, ze života...

herotabe53
17.04.2014

Podle mě další průměrná kniha od této autorky. Pobaví, ale neoslní. Zrovna ji nesjpíš už číst nebudu, moc mě neoslovila.

mariva
29.11.2013

Řada mladších čtenářek řekne, že ony by takový život jako hlavní hrdinka vést nemohly, nestrpěly by takového partnera. Teprve roky ukážou, jaký život opravdu prožijí. Na rozdíl od jiných mužských "hrdinů" v knihách Simony Monyové, Dalibor alespoň svoji ženu nemlátil. Líbilo se mi vyjádření hrdinky v závěru knihy, že nemá smysl brečet nad tím, co by mohlo být, ale raději co nejlépe využít toho, co je. Pěkné počtení.

čohynka
16.09.2013

Těšila jsem se na ni, ale už jsem četla i lepší "Monyovky"....

VladkaBU
25.07.2013

Tak tohle byl zajímavý příběh, Dalibora bych nechtěla ani za nic. Ale četlo se to hezky

Mikejla1308
12.07.2013

První kniha, kterou jsem od této spisovatelky četla. Zasmála jsem se, určitě zkusím i ostatní.

Kůstka
08.05.2013

Životem otřískaná ženská, která ve čtyřiceti narazí na idiota a úplně se mu podvolí, nechá si od něj líbit všechno, je v domě jak návštěva a pomocnice v domácnosti v jednom. Strašně mě celou dobu štvala, že se nedokáže vzepřít. Sice na něj pak řvala, ale co z toho, když hned potom se od něj zase nechala ukecat. Doufám, že já bych se v její situace zachovala úúúplně jinak a nejsem ten typ, co sebou nechá zametat.

DariDerek
28.04.2013

Průměr ... Ale jooo, zasmějete se, zanadáváte...jako obvykle, ale příběhy jsou lepší jiné :D

pro ženy

Simona Ingrová