Hříšný kanec

Hříšný kanec https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26263/bmid_hrisny-kanec-CDv-26263.jpg 4 311 46

Může se stát, že z růžového vejce snění se vylíhne obyčejná šedivá slepice namísto očekávaného hollywoodského života se šťastným koncem, může se stát, že z idolu se vyklube Hříšný kanec, a že i žena se musí naučit s elegancí nosit svoje parohy.

malen
04.03.2016 4 z 5

Dobře se četlo, ale čekala jsem víc .

studentice
29.01.2016 3 z 5

Typická knížka autorky se všemi plusy i mínusy její tvorby. Nicméně věřím, že si zde čtenářka opět může najít ponaučení do života.

Klára90
20.01.2016 3 z 5

Kniha se četla dobře, i když se v ní objevilo klasické téma manžela záletníka. Štvala mě bezbřehá odevzdanost hlavní hrdinky, přála jsem ji,aby v sobě našla o něco více bojovnosti a dělala si aspoň něco po svém.

radus
07.11.2015 4 z 5

Tahle knížka je moje první od této autorky, je taková oddechovka na jedno odpoledne, Přijde mi, že hlavní hrdinka se příliš podřídila svému partnerovi, hodně k němu vzhlížela - sama se přitom dost podceňovala a tenhle vysněný princ ji zradil... ale ona se s tím vypořádala po svém...

cukrovka
05.07.2015 5 z 5

Kniha byla velmi čtivá ( přečteno za odpoledne ). Moc humorná mi tato kniha ale nepřišla. Spíš jsem se zamýšlela nad tím, že život opravdu není o splněných snech, ale o kompromisích.

NoelHudson
13.06.2015 5 z 5

Na rozdíl od jiných čtenářek jsem knihu vtipnou neshledala a spíše jsem zanadávala nad mužským pokolením a dosti se bojím, co mi život s mým současným partnerem do budoucna přinese, i když je zatím naprosto perfektní... No zřejmě bych měla číst nějakou pozitivnější milostnou romantiku... Každopádně kniha velice čtivá, poučná, přečtena za jedno jediné odpoledne... Určitě se dám i do ostatních knih autorky.

Alca007
15.02.2015 5 z 5

vtipná, čtivá prostě klasika od Simony

babča56
27.11.2014 3 z 5

Opravdu jen oddychová četba, dá se u ní zasmát.

knihamouder
16.09.2014 5 z 5

Jednodenní záležitost, opět nechyběl humor. Autorku mám ráda. Čtivo je lehké. Zeptá-li se mě někdo za 14 dní, o čem kniha byla, nebudu to bohužel vědět.

Mi-šu-le
21.07.2014 4 z 5

Knihy od Simony Monyové jsou oddychové, na jeden den, ale ani tato kniha mne nezklamala.

Patamata
14.05.2014 4 z 5

Prima čtení, ze života...

herotabe53
17.04.2014 2 z 5

Podle mě další průměrná kniha od této autorky. Pobaví, ale neoslní. Zrovna ji nesjpíš už číst nebudu, moc mě neoslovila.

mariva
29.11.2013 5 z 5

Řada mladších čtenářek řekne, že ony by takový život jako hlavní hrdinka vést nemohly, nestrpěly by takového partnera. Teprve roky ukážou, jaký život opravdu prožijí. Na rozdíl od jiných mužských "hrdinů" v knihách Simony Monyové, Dalibor alespoň svoji ženu nemlátil. Líbilo se mi vyjádření hrdinky v závěru knihy, že nemá smysl brečet nad tím, co by mohlo být, ale raději co nejlépe využít toho, co je. Pěkné počtení.

čohynka
16.09.2013 3 z 5

Těšila jsem se na ni, ale už jsem četla i lepší "Monyovky"....

VladkaBU
25.07.2013 4 z 5

Tak tohle byl zajímavý příběh, Dalibora bych nechtěla ani za nic. Ale četlo se to hezky

Mikejla1308
12.07.2013

První kniha, kterou jsem od této spisovatelky četla. Zasmála jsem se, určitě zkusím i ostatní.

Kůstka
08.05.2013 3 z 5

Životem otřískaná ženská, která ve čtyřiceti narazí na idiota a úplně se mu podvolí, nechá si od něj líbit všechno, je v domě jak návštěva a pomocnice v domácnosti v jednom. Strašně mě celou dobu štvala, že se nedokáže vzepřít. Sice na něj pak řvala, ale co z toho, když hned potom se od něj zase nechala ukecat. Doufám, že já bych se v její situace zachovala úúúplně jinak a nejsem ten typ, co sebou nechá zametat.

DariDerek
28.04.2013 3 z 5

Průměr ... Ale jooo, zasmějete se, zanadáváte...jako obvykle, ale příběhy jsou lepší jiné :D

l.ennca
12.10.2012

Nenadchne, neurazí. Určitě se k ní nebudu vracet.

Zuzvil
26.09.2012 3 z 5

Knížečka vtipně a občas výstižně popisuje dnešní častou realitu, ale na druhou stranu až příliš okatě brzo člověk zjistí pointu. Knížka se čte rychle, svižně, pohodově, ale je to také taková ta knížka ze sekce průměr - neurazí, nenadchne. Autorka psát ale opravdu uměla, je velká škoda, že už není mezi námi. Všechny knížky od autorky bych doporučovala spíše k moři, jak kvůli formátu, tak kvůli obsahu jednotlivých knih.

pro ženy

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů