pat4157 pat4157 komentáře u knih

Moc Moc John Gwynne

Tak jsem si pročítala hodnocení a říkala jsem si, že jsem si asi dobře nevybrala, když jsem si koupila celou sérii v angličtině. Jenže po cca 60 stranách, kdy se představovaly nové a nové postavy z různých království (aby ne, celá série má asi 2,5tis. stran) a já si je zapisovala na papír, abych se v nich vyznala, jsem došla do bodu, kdy mi vše začalo zapadat a děj mě tak vtáhl a já si uvědomila, že dočítám knihu. Byl to úžasný, poutavý, čtivý a nesmírně promyšlený příběh. Chytám po druhém dílu a jsem vděčná, že umím anglicky, protože do češtiny zatím nejsou přeloženy další díly.

27.02.2024 5 z 5

Zas tak moc souzeni si nejsme Zas tak moc souzeni si nejsme Meghan Quinn

První díl byl skvělý, tento byl slabší, ale vážení, těšte se na třetí díl. Ten je nej!!! Četla jsem v angličtině.

11.10.2023 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Zatím nejlepší díl. Jdu na další.

23.09.2023 5 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Jo, líbilo. Psáno pěknou jednoduchou angličtinou. Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vrah.

13.09.2023 5 z 5

Krev a jed Krev a jed Margaret Lindholm

Takže asi takhle: kniha měla pomalejší tempo, na začátku mě velmi bavil "něžný" popis doby, okolností a samotného hlavního hrdiny a dalších postav. Musím připustit, že některé pasáže mi připadaly nudnější, jiné byly velmi čtivé a zajímavé. Celkově 4 hvězdičky. Čteno v angličtině, která nebyla jednoduchá.

13.09.2023 4 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Nemám ráda operu, tak ji neposlouchám. Nemám ráda suši, tak ho nejím. Proto mě vždy překvapí, když někdo píše negativní hodnocení u knih, které nejsou jejich žánrem. Kdo nemá rád sladké romance s dobrým koncem, tak ať takové knihy nečte. Kniha byla skvělá a hotovo. A ti, kteří si knihu chtějí přečíst jen prozradím, že ke konci knihy budou šokováni zápletkou. Super!

02.08.2023 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Oddechový milý příběh, přesně takový, když potřebujete zklidnit, zpomalit a uvolnit se.

02.08.2023 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

No, já jsem nadšená. Hodně dlouho jsem tuto sérii odkládala, hlavně proto, že jsem jiná (věková) cílová skupina, ale nemám slov. Několik povídek napsaných svižným lehkým stylem, no paráda.

25.07.2023 5 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Příjemné letní počteníčko.

15.07.2023 4 z 5

Bolo raz jedno zlomené srdce Bolo raz jedno zlomené srdce Stephanie Garber

Byla to taková pohádka, navíc s otevřeným koncem, toho se dočkáme až ve třetím dílu. No, neurazí, nenadchne. Pořád jsem měla pocit, že tomu něco chybí.

08.07.2023 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tak, trvalo mi asi 280 stran než mě vtáhlo. Autorka umí psát, takže jsem se většinu knihy nenudila, ale zachránil to až strhující konec.

08.07.2023 4 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Náhodou, mně se to líbilo. Četla jsem v angličtině. Už mám načtenou pěknou hromadu romantických komedií, ale tu jsem se smála i červenala. Bylo to hodně povedené.

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Četla jsem jen 3 díly série a tento byl mojí srdcovkou. Skvěle promyšlené a Rhys - tomu by neodolala žádná. Plný počet hvězdiček.

Poslední argument králů Poslední argument králů Joe Abercrombie

Wow, tolik nečekaných překvapení a stále výborný autorův styl. Moc povedené.

Až budou viset Až budou viset Joe Abercrombie

Pane Bože, to byl skvost. Kde jsem byla a jaké knihy jsem si vybírala než jsem konečně narazila na Abercrombieho. Jděte do toho. Já jdu na další díl.

01.07.2023 5 z 5

Sama čepel Sama čepel Joe Abercrombie

Mně, milovnici romantické fantasy, napadlo si přečíst tohle, kde padne jedna pusa. Páni kluci, byl to ale skvělý nápad! Moc děje v knize nebylo, ale ten styl! Mazlila jsem se s každou větou, opravdu. Tak krásný styl psaní jsem dlouho neviděla. A potlesk paní překladatelce! Luxusní práce. Hned jdu na druhý díl a objednala jsem všechny zbývající díly v sérii.

17.06.2023 5 z 5

Sestra bouře Sestra bouře Lucinda Riley

Tak rozjezd byl krapet pomalejší, ale pak se to krásně rozjelo. Milostné osudy několika párů - moc krásně napsané. Dávám 4,5 hvězdičky.

21.05.2023 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Četla jsem v originále. Fajn počteníčko.

18.03.2023 5 z 5

Království prokletých Království prokletých Kerri Maniscalco

To byla jízda. Skvělé.

22.01.2023 5 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Pomalejší start, ale ten konec... nečekala jsem. A hned jdu na další díl. Skvělé to bylo.

18.01.2023 4 z 5