PajusenkaB PajusenkaB komentáře u knih

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Kniha mě zaujala řešením popisu - střídání dvou postav (většinou takovéhle knihy nečtu) a tématikou okolo "punku". Ovšem, očekávala jsem od ní malinko víc. Opět se mi zdál příliš nudný začátek a konec - naprostá katastrofa. Uříznuté, ufiknuté, co více k tomu dodat? Určitě očekávám druhý díl.
Nadruhou stranu, kniha se četla pěkně (narozdíl od jiných knížek). Nespokojenost z mé strany - občas se opakovaly obě dvě postavy za sebou (jedna něco řekla a druhá také .. ). 1* tedy strhnuta již za zmíněné "vady"

20.11.2015 4 z 5

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

S knihou jsem si vůbec, ale vůbec nesedla. Děj mi připadal naprosto o ničem, pořád se mezi sebou bavili jen o jedné věci. Emmi se pořád opakovala, občas mi připadala taková přidrzlá a naivní puberťačka. Až moc přeslazený román.
Jediné plus pro knihu je originalita v psaní - psaná formou emailů.
Knihu za sebe nedoporučuji, strašně špatně se mi četla skrz špatný děj - nic akčního, nic se prostě nedělo.
Lidé, co mají rádi přehnanou romantiku a chtějí vyzkoušet nějakou jinou formu čtení - myslím, že tato kniha je přímo pro vás ;)

16.10.2015 odpad!

Elita Elita Kiera Cass

Co k tomu říct? Opět přečteno jedním dechem ani ne za dva dny :) Opět skvělé zpracování, opět bych řekla, že to je kniha spíše pro mladou generaci. Těším se na třetí díl :)

25.09.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Nádherná knížka, pěkně se čte, ovšem, řekla bych že pouze pro mladistvé :) Je to taková romantika, která baví né každého. Opravdu kniha spíše po mladší generaci :)
Příběh je poutavý, těším se na druhý díl. Ačkoli mě mrzí, že autor knihy pojmenoval tak, jak je pojmenoval - Prozrazuje dopředu :)

22.09.2015 5 z 5

Smutný medvídek Smutný medvídek John J. Lamb

Kniha se mi celkem líbila, byla to jiná detektivka, než co čtu (čtu pouze z dostihového prostředí), děj byl celkem poutavý, místy byla kniha vtipná, ovšem asi bych si ji znovu nepřečetla. Ze začátku jsme dosti váhala, zda číst dál, od půlky už jsem jen četla a četla, čili děj na začátku nulový a nezajímavý. Z této série si určitě přečtu další knihy

15.09.2015 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

U konce jsem brečela. Dojemná knížka, i když není podle pravdy. Krásně napsané, ráda přečtu znova

08.08.2015 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Na to, jak byka kniha před vydáním opěvována, je to strašná blbost. Začátek nuda, neměla jsem chuťto číst. Konec ušel. K této knize se rozhodně vracet nebudu.

29.07.2015 2 z 5

Poslední šance Poslední šance Dick Francis (p)

Francisovky čtu vždy jedním dechem a tato nebyla jiná :-)

15.07.2015 5 z 5

Jsi frajer, Bobby Jsi frajer, Bobby Robert Lawrence Stine

Nejslabější příběh, který jsem z této série četla. Žádný hororový příběh, podle mě docela nuda. Čekala jsem od toho více

12.06.2015 2 z 5

Výlet za všechny peníze Výlet za všechny peníze Jeff Kinney (p)

Zase jedna z lehčích knížek na čtení. Četla se skoro sama, konec byl opravdu vtipný. Greg prostě vede :) Akorát mám zrovna vydání, kde je docela dost chyb (vynechaná písmena), ale to na hodnocení nemá vliv. Doporučuji zejména mladším čtenářům :)

11.06.2015 5 z 5

Smrt ze záhrobí Smrt ze záhrobí Robert Lawrence Stine

Rychlé čtení, neočekávaný konec. Jedna z krátkých knížek, děj poměrně strhující

09.06.2015 5 z 5

Kletba drápu Kletba drápu Lynn Beach (p)

Knihu jsem sice přečetla rychle, ale děj mi přišel poněkud "nezajímavý". Myslím, že to byla jedna z nejslabších Stop hrůz, které jsem zatím četla. Děj se dal totiž předpokládat a nezdál se mi nijak strašidelný.

30.05.2015 3 z 5

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

Napínavá kniha, akorát jsem se občas ztrácela, co je vlastně skutečnost a co ne

27.05.2015 5 z 5

Odmítnutí poslušnosti Odmítnutí poslušnosti Felix Francis

Dlouho jsem se rozhodovala, kolik hvězd dát. Nakonec plný počet. Začátek takový nudný a rovný, konec velmi strhující, ač se dalo tušit, co se bude dít. Už od začátku jsem tušila, kdo bude spolupachatel. Jinak se mi kniha moc líbila a doporučuji. Docela lehce se čte a ačkoli závěr byl velmi napínavý, smála jsem se.

26.05.2015 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Kniha se mi velice líbila, až přišel kon ec (cca poslední 3 strany) - ten se mi zdál velice neukončený a "narychlo" udělaný. Proto hvězda dolů. Jinak i přesto, že je to dialog, se kniha čte skoro sama :)

08.05.2015 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha se mi četla velmi špatně, děj mě nijak nezaujal.

07.05.2015 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Kniha mě naprosto uchvátila, stránky jsem hltala. Přečteno za tři dny :)

08.04.2015 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Odpad. Větší blbost jsem neviděla!

20.03.2015 odpad!

Černý sníh Černý sníh Lotte Kinskofer

Jednoduché na čtení, nejsou tam dlouhé věty. Děj mě ze začátku moc nezaujal, ke konci se mi zdálo, že je to moc naňahnané. V polovině knížky jsem už věděla, kdo je pachatel.

22.02.2015 3 z 5

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Četla se snad úplně sama. Během jednoho dne jsem ji měla přečtenou. Strhující děj, prostě super kniha!!

19.02.2015 5 z 5