Jsi frajer, Bobby

Jsi frajer, Bobby https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21966/jsi-frajer-bobby-21966.jpg 3 48 6

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Žádná holka by správně Bobbymu Newkirkovi neměla odmítnou rande. Zvlášť, když je tak krásný, tak klídkový a hraje božsky na kytaru. Někteří lidé si o něm ovšem myslí, že je nafoukaný. Pokud ale jde o lámání dívčích srdcí, nemá Bobby ve škole konkurenci. Do Shadyside se přistěhují dvě krásné sestry, dvojčata Wadeovy, a Bobby se s kamarády vsadí, že mu obě padnou k nohám. A vyhraje. Horší však je, že se o něj Wadeovy nechtějí dělit. Jedna z nich žárlí, vražedně žárlí. Je to klidná, stydlivá Bree? Nebo je to výbušná, sexy Samantha? Bobby na to musí přijít… než se mu ta dvojí hra stane osudnou.... celý text

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Signet

Double Date , 1994

terimila
06.11.2023 2 z 5

Slabota i na Stopy hrůzy. Zápletka úsměvná (dvě hvězdičky jsou za ni), ale postavy tak stupidně schematický, že se to skoro nedalo číst. Možná by to fungovalo jako parodie, ale to Stopy hrůzy, pokud vím, být neměly.

uzivatel83509
02.06.2023 5 z 5

(SPOILER) Ten kluk Bobby je fakt frajer... musela jsem se smát, jak z něj holky na konci udělaly blbce! Skvělá práce!

Martin82
22.11.2022 4 z 5

(SPOILER) Podle hodnocení jsem se toho bál, že to bude nuda. Opak byl pravdou - milostný troj nebo čtyřúhelník s troškou černého humoru, napětí a velmi dobrý závěr. Je pravda, že nikdo tam neumřel, ale krev ve školní skřínce a plán na vraždu tam nechybí.82%

Katania
27.03.2022 4 z 5

Jeden ze slabších dílů, každopádně to stojí za to i po letech.

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Tak tohle dílko se mi opravdu hodně líbilo. A výborně dostal Bobby na frak od svých bývalek. To byla fakt bomba. Dostaly ho perfektně. Takové roztomilé čtení, pořád jsem čekala, co se z toho vyklube a on z toho byl parádní závěr. Ukázka toho, že nemusí v každém díle kapat krev. Moje z nejoblíbenějších. Je to super oddychovka, která se přečte za chvilku.

PajusenkaB
12.06.2015 2 z 5

Nejslabější příběh, který jsem z této série četla. Žádný hororový příběh, podle mě docela nuda. Čekala jsem od toho více

dvojčata

Robert Lawrence Stine