Černý sníh

Kdo je ve skutečnosti pachatel a kdo oběť? Nikdy nedej na první dojem, zdání klame... Lařin bratr Simon zmizel beze stopy. Nikdo netuší proč. Policie nemá pro jeho zmizení žádné vysvětlení. Lara se proto rozhodne pátrat na vlastní pěst... Věci, které postupně vyplouvají na povrch, se k Simonovi vůbec nehodí. Ve městečku se začínají šířit divoké řeči a spekulace o násilí, vydírání a mučení. Je Simon opravdu oběť? Jakou děsivou pravdu odhalí pátrání?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143059/cerny-snih-143059.gif 3.150

29.11.2019

neurazí, nenadchne.

Miluska2810
26.03.2019odpad!

Moj nazor...uplna strata casu.

Simončelí07
04.07.2018

Od samého začátku je kniha velmi předvídatelná. Kniha mi připadne jako rozsáhlá středoškolská slohová práce.

Zlatinka.Emilly
26.03.2018

Mě se tato kniha docela líbila, je rozhodně lepší, než Ledové oči od stejné autorky. Ale ... zajímalo by mě, jestli si autorka tento příběh sama přečetla :) Policie je neschopná, Lara a její kamarádka samy podnikají pátrání, jednak hledají bratrovo kolo, pak zjistí, kam Simon odjel (policie to neví), nakonec bratra najde. Od třetiny knihy mě bylo jasné, kdo za tím vším stojí a zase autorčin styl - nikdy nedej na první dojem, nevěř nikomu. Jen se mi nelíbil ten otevřený (pro mě tedy alespoň je otevřený) konec příběhu. Fandím oběma mladým, aby překonali to, co bylo a zůstali spolu. Protože Bonzovi bych věřila :)

DracoMalfoy
17.05.2017

Přes temnou atmosféru, kterou knize nejde vytknout, dávám velmi malé hodnocení. Neskutečně mi vadil typ vět, připadalo mi to jak od nějakého třeťáka, a hlavní hrdinka byla strašná. V životě jsem nepotkala (ani nečetla) o nikom tak neskutečně naivním. Za mě teda propadák.

AGAMENON
03.01.2017

Tato kniha rozhodně není žádné velké umění (ani si na něj naštěstí nehraje). Je to lehké, odpočinkové čtivo, s nepříliš komplikovaným vývojem děje. Ideální věc na cca dvouhodinovou cestu vlakem či jiným meziměstským dopravním prostředkem.

Půca4
20.12.2016

Krátké, nijak náročné čtení. Podle mého názoru mnohem lepší než Ledové oči, ale pořád to na ty 4 hvězdičky nestačí.

Lemon
04.11.2015

Jednoduchá kniha. Přišlo mi, že na začátku se děj až moc vleče a teprve myslím na posledních 50 stránkách se vše rozluští a najednou je vše OK, což mi nepřišlo moc zajímavé. Jinak kniha nenáročná, spíš oddechová.