pajka0071 pajka0071 komentáře u knih

Mechanický pomeranč Mechanický pomeranč Anthony Burgess

Ježíš to je tak boží knížka! Když jsem ji dočetla poprvé, musela jsem se na ni hned druhý den vrhnout znovu. Stejně jako film (který jsem viděla jako první, až pak kniha), mě knížka uchvátila, a i když je hlavní postava záporák, Alexe jsem si nesmírně oblíbila. :) Hlavně ten jazyk! Pozoruju na sobě, že některá slova už normálně běžně používám, jako např. Gulliver, chorošný, láfat se... Rodiče už nade mnou kroutí hlavou :D A chválím Alexův skvělý hudební vkus! ;)
Jedinečné a originální dílo.

12.07.2018 5 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Kniha je jedním slovem geniální, jsem zvědavá na pokračování.

24.07.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Byla jsem hrozně natěšená, když jsem si knížku kupovala, ale dost mě zklamala. :( Nemůžu to nijak srovnávat s předešlými díly, které byly opravdu skvělé :)

23.06.2016 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihu jsem začala číst na doporučení mé kamarádky a musím říct, že tahle kniha je velice ... zajímavá. Příběh mě zaujal hned na začátku a pak už jsem nemohla přestat číst. Bavilo mě to. :)

28.08.2014 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Týjo, to je opravdu husté. Ten konec mě fakt dostal. Hned se vrhám na třetí díl, jsem úplně napjatá, jak to bude pokračovat. Jsem zvědavá, jak to dopadne s Reedem a všechno. Prostě paráda! Trochu jsem se bála, že mě druhý díl neohromí, jako ten první, ale bála jsem se zbytečně. Příběh a hlavní postavy vám nedovolí knihu odložit, takže doporučuji! :-)

06.06.2018 5 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

Jsem ráda, že jsem si knížku pořídila. Od téhle autorky je to moje první kniha a velice mě celý fantasy svět nadchl. Příběh má úžasnou zápletku, všechny postavy jsem si oblíbila a u některých scén jsem byla úplně napjatá... Určitě budu ve čtení knih této skvělé autorky pokračovat.

28.08.2017 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Moc, moc, moc, hezká knížka. Díky téhle si autorka zístala můj obdiv. Takže doporučuju přečíst! :)

06.01.2016 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Skvěle promyšlená kniha, plná zápletek, které mě úplně strhly do děje. Postavy jsem si rychle oblíbila a knihu jsem měla rychle přečtenou. :)

30.12.2014 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Krásná kniha, hezky zpracovaná. Zajímavý děj a milostný příběh. Super!!

24.09.2014 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Super kniha! Začala jsem ji číst hned jak jsem si ji koupila. Do příběhu jsem se úplně vžila a překvapilo mě, jak rychle mi stránky ubíhají. Byla jsem naštvaná i šťastná zároveň, když jsem byla na poslední straně. Určitě skvělá kniha, která stojí za přečtení. :)

28.08.2014 5 z 5

Rituál Rituál Adam Nevill

Já jsem s knihou hodně spokojená, líbila se mi hned od první kapitoly, kdy mě vtáhla do děje a celou první polovinu jsem se od ní nemohla odtrhnout. V té druhé polovině se to začalo trošku táhnout, ale to nemění nic na tom, že jsem hlavnímu hrdinovi přála, ať se co nejdříve dostane do bezpečí před nepřáteli.

Dočítala je poslední stránky a přítel mezitím stahoval film, který je podle knihy natočen. Byla jsme hrozně zvědavá, jak to bude vypadat ve filmové podobě. Tak až na ten konec se film hezky držel předlohy. Takže zklamaná jsme opravdu nebyla a parádně jsem si to užila.

24.06.2021 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Velice čtivá kniha, hlavní postavy mě bavily, hlavní hrdinka parádní! Nebyl moment, kdy bych se u knihy nudila. Vážně jsem si to užila a moc se těším na další díl. Kniha určitě poslouží, jako pohodové čtení, u kterého nemusíte přemýšlet a jen si užíváte děj a skvělé postavy.

02.06.2018 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Páni, fakt super počtení! Kniha mě velice zaujala a vtáhla do děje, který byl napínavý a čtivý. Autorka rozhodně věděla, co dělá. :)

11.06.2017 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Mě se knížka celkem líbila, hlavní hrdinka byla trochu víc ufňukaná, ale můj dojem je pozitivní, takže si přečtu i další díly. :)

25.08.2015 4 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Knihu jsem přečetla docela rychle, příběh byl zajímavý, ale první díl byl asi lepší. Jsem zvědavá, co nového autorka přinese :)

28.07.2015 5 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Další super kniha!!! Moc se mi líbila:)

17.07.2015 5 z 5

On On Carey Heywood

Myslela jsem si, že tuhle knihu zvládnu přečíst během odpoledne, ale nakonec mi to trvalo dva dny. Příběh byl vcelku zajímavý, ale občas jsem se nudila.

30.10.2014 3 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Tak to byl slušný nářez! Kniha mě úplně vtáhla do děje a já nemohla přestat číst. Úžasné!

09.10.2014 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Skvělá knížka, moc se mi líbila.

18.09.2014 5 z 5

Záblesk Záblesk Alexandra Adornetto

Dobrá knížka, hezky psaná, ovšem občas tam byly chvíle, kdy jsem se do toho čtení nemohla dostat a trochu me nudily. Ale pak se to zlepšilo a knížku jsem si opravdu oblíbila.

28.08.2014 4 z 5