Pája699 Pája699 komentáře u knih

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Příběh určitě nebyl špatný. Akční, napínavý, zajímavý, drsný. Opět krásně vykreslený svět amišů. Člověk by řekl, jak to nejsou milý lidi a oni se vraždí hlava nehlava :-D Pro někoho nejlepší díl, pro mě trošičku slabší. Mě tam prostě chyběla celá ta super vyšetřovací parta. Gurčák, Mona, Glock, Skid a určitě i Tomaseti. Kate si v tomto díle jede sólo od svého městečka. Opravdu se těším na další díl, který se bude doufám zase konat v mém oblíbením městečku Painters Mill.

15.03.2023 4 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Logan, Alyssa, Erika a Kellan..to byly 4 pilíře tohoto příběhu. Drogy, odvykačka, násilí, nemoc, čekání, touha. Se vším se v této knize setkáte, ale upřímně musím přiznat, že mě tento příběh nestrhl jako první díl. Nevím čím to bylo, ale vůbec mě to nezasáhlo. Za boha jsem se nedokázala vcítit do postav a děje. Četla jsem více měně jak robot. Matka a otec Alyssi mě neskutečně štvali celou knihu a mít je po ruce, tak bych jim od plic něco řekla :-D

Někdo tu psal, jestli není divný, když ho tento příběh nezaujal..nebojte, nejste v tom sami .-)

Na druhou stranu se strašně těším na pokračování této série.

14.03.2023 3 z 5

Našeptávačova hra Našeptávačova hra Donato Carrisi

Po přečtení knihy mám smíšené pocity. Jsem v tom nějak zamotaná :-D Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo. Cca do ¾ knihy super, šíleně zamotané a propletené, ale to rozuzlení mi moc nesedlo.

Virtuální hra verzus skutečnost. Určitě se ale budu těšit na pokračování a pevně doufám, že bude .-) Mila Vasquezová s dcerou Alicí si ho zaslouží. I když musím souhlasit se čtenářem PATOUSKA. Všechny díly mají otevřené konce a i já vždy naivně čekám na rozuzlení v dalším díle a ono pdrlačku :-D

08.03.2023 4 z 5

Travis Travis Mia Sheridan

Za mě trošičku zbytečné pokračování. Děj sice odsýpal, plynul a četlo se to lehce, ale bylo to takové nemastné, neslané. Mě osobně toto pokračování nikterak neuchvátilo. Haven byla číslo a moc sympatická osoba a s bráchou do městečka přivedli trošičku vzrůša a okořenili to :-) Jsem aspoň ráda za Travise, že s jeho otcem to nebylo tak, jak si ve skutečnosti myslel. Poslední schůze města mi už přišla vážně přitažená za vlasy. Ale co, happy end musel být jak to u těchto knih bývá .-)

08.03.2023 3 z 5

Temné ozvěny Temné ozvěny Loreth Anne White

(SPOILER) Páááni, tak tohle bylo něco neskutečnýho. První díl byl super, ale tohle byla bomba :-) Od první stránky vám to nedá spát. Aspoň já jsem byla ke knížce jak přilepená :-D Napínavé, zajímavé, prostě perfektní. Zápletka promyšlená. Autorka píše skvěle a umí čtenáře zaujmout. Já se nenudila ani chviličku.

Sebevražda Noaha Northa nedá dceři Rebece spát a musí tomu přijít na kloub, co se vlastně toho večera opravdu stalo? Tímto se odstartuje sled událostí + odhalení 20 let starého zmizení Whitney a Trevora.

Ashe byl zlatíčko a zamilovala jsem si ho od první stránky. První láska Beky…zklamání…jak tohle ustojí? To bohužel prozrazovat nebudu .-) Pokud váháte se čtením, tak neváhejte. Je to skvělá knížka a já nelituji žádné minuty, ani hodiny strávené v její společnosti!

Chci si jen užívat,
V Los Angeles.
Než umřu, trochu se pobavit
V Los Angeles. Bude to paráda.
Tancovat celou noc, dokud slunce
nevyjde nad Los Angeles….

02.03.2023 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

(SPOILER) Tak tohle byla krásná, milá, romantická jednohubka.

Po prvních stránkách jsem si říkala..co to sakra je? To bude asi nějaká blbost :-D opak je ale pravdou. Pak se příběh rozjede, nabere spád a už jenom čtete .-)

Malá Birdie je roztomilá holčička, která si mě získala hned a ten dopis pro Santu, který všechno odstartoval, mě dostal. Sadie a Sebastian, tam byla chemie od začátku a neskutečně k sobě pasovali a já jim to jenom přála.

Opět tu jsou i scény, které vás pobaví. Německá cvičitelka psů, hovínková žádost o ruku :-D Jenom s tím DNA, tam si mě autorky moc nezískaly.....Na můj vkus až moc náhod najednou, ale kdo ví..? :-)

Pokud se chcete zasnít, tak je tato kniha právě pro vás…

24.02.2023 4 z 5

Genesis Genesis Karin Slaughter

A sakra…tohle byl tedy nářez :-D Brutální, šílený, sadistický příběh z pera autorky. Popisy týrání a mučení žen, silně připomínalo Chrise Cartera, ale naštěstí tam toho nebylo zase tak mnoho. Chtěla jsem dát plný počet hvězd, ale musím bohužel strhnout jednu za uspěchaný konec a místy i nelogické momenty. Škoda, celou knihu to mělo šmrnc a šťávu, ale konec mě neuspokojil. Více bych ho rozvinula.

Souhlasím i s názory, že ponižování a dobírání si Willa za jeho hendikep už bylo dost. Pro mě je to hrdina a super postava. Angie bych poslala někam hooodně daleko a na scénu by mohla přijít Sára. Moc bych jim to přála :-) Amanda by si měla dát místy facku za svoje chování :-D Fait…no jsem zvědavá, jak to s ní bude dál v dalších pokračování…nechám se překvapit.

22.02.2023 4 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Další jednoduchá, romantická jednohubka na jeden večer. I když v tomto příběhu mi osobně chybělo více děje. Ve své podstatě se celý příběh odehrává na chatě, kde hlavní hrdiny zastihne sněhová bouře a odřízne je od světa a chvílemi musí „bojovat“ o život.. Sydney a Kyler…nejlepší kamarádi už od dětství. Je nejvyšší čas si uvědomit, co k sobě opravdu cítí a co pro sebe znamenají a hlavně si to přiznat. I když se kniha četla lehce, tak má autorka určitě lepší knihy, které se mi líbí více.

16.02.2023 3 z 5

Druhá sestra Druhá sestra Peter Mohlin

(SPOILER) Tak tato kniha, mě mile překvapila. Neskutečně mě to bavilo a čtení jsem si maximálně užila :-)

Děj napínavý, vynikající zápletka, kde všechno na konci do sebe krásně zapadne jak puzzle. John mi k srdci přirostl velmi rychle. Za to u Alice jsem místy měla problém s tím jejím alkoholem. Stella, ač se to na první oko nejevilo, byla manipulativní mrcha. Vraha jsem vážně neuhádla….

Pravda a spojovací článek se nachází hodně v minulosti. Jak tento příběh dopadne? Neváhejte a dejte se do čtení.

14.02.2023 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Za mě autorka sérií Znamení lásky nasadila laťku opravdu velmi vysoko. Ostatní knihy mě osobně už tak nenadchly a nevtáhly, škoda.

Stuart byl rozmazlený, bohatý fracek, který prostě skončil, tak jak skončil Strašně negativní a nesympatická postava. Lýdie v tomhle směru byla hoodně naivní, ale co si budeme povídat. Pro rodinu by člověk udělal cokoli.

Moji hrdinové příběhu byly samozřejmě Ramsay, jeho sestra a nejlepší kamarád Fion. Není to jenom smutný příběh, jsou tam určitě i scény, která vás pobaví .-)

trojlístek...včerejšek, dnešek a zítřek

10.02.2023 3 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Další luxusní příběh z pera autorky, který vám nedá spát. Věřte, že tento „suvenýr“ opravdu dostat nechcete. Mumifikace objetí, nooo to byla vážně síla. Všechno začíná v Egyptě na vykopávkách… musíte se dát po stopách a rozluštit pár záhad .-) Děj je napínavý, zapeklitý a plný zvratů. Nudit se určitě nebudete. To ani s tímto vyšetřovacím týmem nejde :-)

10.02.2023 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Tak tohle byla vážně emoční sprcha. Neskutečně nádherný příběh Eleanor a Greysona. Probrečela jsem skoro celou knihu. Přes slzy jsem sotva četla. Příběh je plný smutku, slz, utrpení, bolesti, ale i naděje na lepší zítřky, smíchu a nic nevzdávání. Rodina a přátelství je základ všeho. Važme si toho. Nikdo v tomto příběhu nebude mít na růžích ustláno. Každý se s tím musí poprat po svém. Pro mě je to jedna z nejlepších knih, co jsem poslední dobou četla. A nejvíc doporučuji k přečtení.

„Dostala jsem druhou šanci bojovat o někoho, kdo hluboce poznamenal můj život. Mohla jsem jen doufat, že i já jsem dokázala zanechat stopy na jeho duši.“

Na mojí duši, to tedy stopy určitě zanechalo a jen tak na tento příběh nezapomenu :-)

02.02.2023 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Celá série je skvělá a určitě stojí za přečtení. Jak už tu bylo zmiňováno, smrt a zneužívání malých chlapců, se nečte moc dobře. Příběh je napínavý a záludný. Když si myslíte, že něco nevíte, tak vzápětí zjistíte, že nevíte vůbec nic a je všechno jinak. Konec mi přišel hodně zamotaný, překombinovaný a chaotický.

Kdy už konečně Lottie přijde na to, že Boyd je pro ni ten pravý? V tomto díle se lecos stalo a já doufám, že se jejich vztah bude i v další knize vyvíjet.

Rodinné tajemství a kostlivci Parkerových určitě neřeklo vše. Uvidíme, co přinese pokračování… .-)

30.01.2023 4 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Krásné emotivní čtení, které nenechá chladného snad nikoho. Tristan a Elizabeth, dvě zlomené duše, které se po ztrátě svých blízkých, snaží opět nadechnout a žít dál. Jak se jim to povede? Budou si oporou? A jak se zvládnou vyrovnat z odhalením, který děj přinese? Jako nářez a masakr.

Mě kniha zaujala a líbila se moc :-) Autorku dávám do oblíbených.

Kamarádka Faye nemá chybu. Taková trhlá holka, a kamarádka jak se patří. S ní o humorné scény není nouze :-D

27.01.2023 4 z 5

Jatka Jatka Lee Child

(SPOILER) Kolikrát jsem si už říkala, že nebudu rozjíždět novou sérii? :-D nooo hodněkrát…Bohužel tady na DK to, ale prostě a jednoduše nejde :-) Na druhou stránku jsem za to strašně vděčná. Jen díky vám, narazím na knihy o kterých se mi ani nesnilo :-) Autor si mě získal a určitě nezůstanu u jedné knihy.

Městečko Margrave na první pohled působí čistě a nevinně. Když se ale podíváte pod povrch, tak je prohnilé a zkorumpované až do morku kostí. Procházející tulák, Jack Reacher obviněn hned z vraždy tomu přijde na kloub a udělá v tom pořádek. Sice po svém, ale mělo to grády , napětí a zvraty.-)

Už se nemůžu dočkat, kam Reachera osud zavane v dalším příběhu….

24.01.2023 4 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Autorka umí vážně psát! Ta musí vtáhnout každého čtenáře na svojí stranu .-) Já opravdu nemám ráda knihy o sektách, ale u tohoto příběhu to šlo tak nějak samo. Kniha nešla odložit, ať jsem dělala, co jsem chtěla :-D Prostě mě to v táhlo a nepustilo. S napětím jsem čekala, jak to všechno dopadne. Vraha jsem si vážně netipla. Kim a její tým nezklamal, jako vždy. Byla jsem i ráda, že se tam objevila Fifi, pro mě skvělá postava :-) No prostě to byla další skvělá jízda.

18.01.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Krásně napsaná oddechovka…opět se vracíme do vesničky Green Valley. Elara a astronaut Noah…Já vám nevím, ale za mě tato kniha byla asi nejslabší. Elara mi nějak nesedla, ale za to Noah to bylo zlatíčko :-) Jeho sestra Rebeca byla správný číslo a k srdci mi přirostla více, i babička byla milá postava .-) Mě se strašně líbí, jak se k sobě všichni krásně chovají. Jak k sobě mají blízko a jak si pomáhají. Přátelství je prostě nadevše.

16.01.2023 4 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

(SPOILER) Pááááni, jak já jsem se po tak dlouhé době těšila na nový případ Eriky :-) V paměti mi tedy muselo zašrotovat pár koleček, abych si vše vybavila a naladila se na vlnu tohoto vyšetřovacího týmu. Začátek super, ale postupem to ztrácelo ty pomyslné grády. Krátké kapitoly utíkají jak nic a ani se nenadějete a je konec. Pachatele také není nijak těžké uhádnout. Jsem ráda, že Eriky život se začíná ukotvovat…nový dům, kocour a bývalí přítel ze Slovenska…Jsem zvědavá, co přinese další díl .-)

16.01.2023 4 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Lepší knihu do nového roku jsem si nemohla přát! Tohle byla prostě nádhera :-) Autorka si mě získala už po přečtení prvního dílu….kniha od knihy je prostě lepší a lepší.

Krásně se to čte, děj vás v táhne hned od první stránky a ty humorné scénky, co se hlavním aktérům dějí, je prostě mazec. Já se od srdce smála skoro po celou knihu. Zároveň si říkám, kam na to autorka chodí :-D Kozel, beran, hladový kachny a tvrdý povrchy jsou prostě TOP! Ale víc prozrazovat nebudu .-) Casanova Elliot a IT specialista Kathryn…Jak se říká..od nenávisti je k lásce jenom krůček, tady to tedy sedlo jak prdel na hrnec :-) Jejich vztah si prošel vším, než mohli být opravdu spolu. Ke konci zasílané dopisy od Elliota se mi líbili nejvíce.

Těším se na příběh posledního bratra Christophera..zároveň smutním, páč Milesův klub bude u konce…..

06.01.2023 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

S touto knihou jsem strávila poslední hodiny starého roku :-) Příběh je plný napětí a zvratů, hlavně na konci. Tam jich bylo na mě až poněkud moc .-) I přesto všechno řadím knihu k těm slabším od autora. Asi to bylo i tím tématem, které mě moc neoslovilo, ale to je jenom můj osobní problém a názor v kusu .-) Tkž se nenechte odradit. Překlad mi též nikterak nevadil a nekazil dojem z knihy, ale první část byla vážně zdlouhavá a nezáživná. Pak ale přijde zlom a už to jede. Není tu určitě nouze o vtipné hlášky Tilly a Poea. Seržant Pú a Rozumbradová vás určitě pobaví :-) Vraha jsem na mysli měla vcelku brzy, ale autor vás tak mate a tahá za fusekly, že si nejste jistý vůbec ničím :-D Těším se na pokračování…..

06.01.2023 4 z 5