Paja1709 Online Paja1709 komentáře u knih

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Kniha se četla dobře o tom žádná. Ale někdy mi to připadalo trochu nerealisticke. Během pár dnů toto vše zažít. Erika prostě vede a těším se na nový díl s ní.

25.10.2023 4 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

K.A.Tucker opět nezklamala. Mám její knihy ráda.To je vždy takové pohlazení na duši.Uz ted se těším na druhý díl s Jonahem a Callou.Muzu jen doporučit.

23.10.2023 5 z 5

Nedokončený příběh Nedokončený příběh Rebecca Yarros

Mám ráda knihy kde jsou dvě časové linie. Tady je jedna z Anglie z 2.sv války a druhé soucastnost z Ameriky. Kniha se opravdu cetla úplně sama. Zvlášť ta z období války i kdyz byla místy hodně smutná, ale na druhou stranu nám ukáže jak člověk dokáže milovat .Doufám, že se dočkáme I jiných knih od autorky.

22.10.2023 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Kniha urcite neni pro kazdeho.Kdo nema rad trochu vic erotiky v knize nebo kdo si rad precte takovou sladkou cervenou knihovnu,tak vubec nedoporuciji knihu zacit cist.Myslim ,ze tady bude jednoduche hodnoceni.Bud se kniha libila nebo to bude pro ctenare odpad,ale stejne si budou knihu pamatovat :-)Podle me autorka chtela ctenare sokovat a to se ji urcite povedlo.A kdyz si odpustim v knize tu erotiku,tak proste umi psat.Tady si priznivci autorky Amo Jones prijdou na sve :-)Takze za me plny pocet.

21.10.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Další pěkný dil ze série. Jen ten konec mi připadal takový nějaký rychlý.

16.10.2023 4 z 5

Vražda za trest Vražda za trest Catherine Shepherd

Další skvělý dil ze série. Nakonec všechno do sebe pěkně zapadlo. Těším se na další.

12.10.2023 5 z 5

Epocha Epocha Jewel E. Ann

První díl se mi líbil ale tento druhý to bylo něco. Uz se tesim na třetí díl s Natem.

11.10.2023 5 z 5

Není úniku Není úniku Yrsa Sigurðardóttir

Ja Yrsu prostě miluji. Toto bylo skvělé. I když má kniha tolik stran,tak přečteno za jeden den,jelikož se nedala vůbec odložit. Napínavé od samého začátku až dokonce, tak jak jsem u Yrsy zvyklá.

10.10.2023 5 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Myslím že tu máme slibný začátek nové série. Těším se na další díly s Nikki.

08.10.2023 5 z 5

Pod Ďáblovým mostem Pod Ďáblovým mostem Loreth Anne White

Od autorky jsem už četla oba díly ze série Temné vábení a oba díly jsou skvělé. Proto jsem věřila, že i tato samostatná kniha bude stát za to.A nespletla jsem se.Od samého začátku napínavé. Přiznám se že i při čtení slza ukapla.Jak jeden špatný moment dokáže na dalších dvacet let změnit tolik životů. Můžu jen doporučit.A doufám, že se brzo dočkáme dalších knih od této autorky.

07.10.2023 5 z 5

Rudí jezdci Rudí jezdci Robert Dugoni

Třetí díl ze série a opět nezklamal. Kniha se zase cetla úplně sama. Ale pro mě byl první a druhý díl o trochu lepší. Těším se na další díly s Tracy.

07.10.2023 4 z 5

Svědek v pokušení Svědek v pokušení Jennifer L. Armentrout

U knihy jde vidět, že v originále vysla před 11 lety.Myslim,že kniha se bude hlavně líbit mladší generaci. Taková jednohubka.

07.10.2023

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Páni to byla teda jízda. Předchozí dva díly byly skvělé.Proto jsem nedočkavě vyhlížela 3 dil.A musím říct, že pro mě byl zatim nejlepší.Od samého začátku pěkně napínavé. Uz se těším na další.

06.10.2023 5 z 5

Čas pro Avu Čas pro Avu Melanie Moreland

Předchozí díl Liam byl tak pro mě trochu zklamáním. Ale za to Čas pro Avu byl krásný příběh. Ja si celou knihu užívala.

02.10.2023 5 z 5

Vzostup kráľovnej Vzostup kráľovnej Rina Kent

Prvni dil se mi libil o trochu vice.Ale i tak jsem si cteni uzila.

27.09.2023

Úlet na dva týdny Úlet na dva týdny Samantha Towle

Fajn oddechovka na jedno odpoledne.Dillon a jeji myslenky me teda bavily :-)

27.09.2023

Má to háček Má to háček Tessa Bailey

Příjemná oddechovka, ale první díl se mi líbil více.

26.09.2023 4 z 5

Znamení viny Znamení viny Sharon Dempsey

Ja jsem opět spokojená. Tak jako první díl se mi líbil i tento. Danny a Rose řeší spolu nový případ a k tomu se musí Rose vypořádat i s minulostí své rodiny. Ja bych řekla taková klasická krimi. Žádné zvracenosti nebo potoky krve.

24.09.2023 4 z 5

Horké vafle a ledové koupele Horké vafle a ledové koupele Karin Härjegard

Pěkně napsaný příběh. A k tomu pár dobrých receptů. Tento žánr švédským autorkam jde.Par knih už jsem přečetla a vždy spokojená.

24.09.2023 4 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

(SPOILER) Opět sázka na jistotu. Ja tuto sérii miluji.Od začátku pěkně napínavé a čtenáře to drží ve střehu .Zadna hlucha místa. A musím říct, že
ze Charlotte jsem mela teda husí kůži .Uz se těším na další díl.

24.09.2023 5 z 5