Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Susie Tate

Ja jsem se bavila.Cetlo se to samo.Ale taky nechápu proč vysla u nas jako samostatná kniha,když je to 3 dil ze série.

16.11.2021 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Třetí díl ze série a opět skvělý jako předešlé dva.Precteno během jednoho dne.Tesim se na další díl.

22.09.2021 5 z 5

Beatrice Beatrice Lina Bengtsdotter

Me se kniha líbila. Začátek byl trochu pomalejší, ale pak to dostalo spad a nakonec vše do sebe pěkné zapadlo.

01.09.2021 5 z 5

Obr z mlhy Obr z mlhy Jérôme Loubry

Po knize Útočiště jsem se na knihu těšila. Bohužel pro mě byla zklamáním.

20.08.2021 3 z 5

Sex ve třech Sex ve třech Nataly Castle

Zvedavost mi nedala.Boze co to bylo????? Jak muze nekdo tohle napsat a pak to nekdo vubec vydat.

22.04.2021 odpad!

Poprava Poprava Yrsa Sigurðardóttir

Za mě není co dodat. Yrsa opět nezklamala. Od začátku až dokonce napínavé.

01.04.2021 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Podle mě tady máme novou skvělou sérii.Prvni dil byl velmi dobrý a druhý ještě lepší. Série ma zatím 11 dilu ,tak se máme na co těšit .

23.03.2021 5 z 5

Jarní oběť Jarní oběť Anders de la Motte

Po přečtení 3 dilu Zimní oheň jsem čekala opět skvělé čtení.A ono přišlo velké zklamání .Pro me toto byl nejslabší dil serie.Staci si přečíst začátek a konec knihy.
Ten zbytek byl ztráta času. Škoda.

11.01.2021 3 z 5

Chlapec z lesů Chlapec z lesů Harlan Coben

Pro me velke zklamani.Tohle nebyl stary dobry Coben :-(

05.09.2020

Sestřičky ve víru osudu Sestřičky ve víru osudu Donna Douglas

Opet skvely dil.Jen doufam ,ze budou u nas vydane vsechny dily i kdyz jich je myslim celkem 10 :-)Byla by skoda se nedozvedet jak to vse dopadne.

08.06.2019 5 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Spisovatelku S.Bolton mam moc rada.Vsechny knihy u nas vydane mam prectene.Kniha byla opet skvela ,ale priznam se ,ze prvni polovinu jsem se nudila.Druha uz byla napinavejsi plna akce.Tak proto o hvezdicku min.

20.06.2018 4 z 5

Sestřičky v nesnázích Sestřičky v nesnázích Donna Douglas

Me se kniha libila.Prijemna zmena po vsech tech krimi.Jen jsem zvedava kolik dilu se u nas prelozi,jelikoz jich je celkem 9 a myslim ze bude i 10 :-)

03.05.2018 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Tak toto byla lahudka.Opravdu skvela kniha.Od zacatku do konce napeti.Stranky jsem hltala a precteno behem jednoho dne.Doporucuji.

18.03.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Me tam tentokrat neco chybelo.Moc takove rychle ,uspechane .Moc akci ktere nejsou dotahnute do konce.Plno nevysvetlenych otazek Proc???Proto o hvezdicku min.Pro me Temne Hlubiny jsou Top.Ale jinak knihu doporucuji.

17.03.2018 4 z 5

Sestry z Versailles Sestry z Versailles Sally Christie

Na knihu jsem se moc tesila.A pak prislo velke zklamani.U cteni jsem se nudila .Porad jsem cekala ze se neco zacne dit a ono nic.Knihu jsem nedocetla a odlozila.A to uz se mi pekne dlouho nestalo :-(

11.03.2018

Bezesné noci Bezesné noci Jilliane Hoffman

Kniha byla dobra ,ale misty zbytecne zdlouhave a nudne vysvetlovani u soudu.Proto o hvezdicku min.Ale jinak doporucuji a urcite je lepsi si predtim precist Falesnou stopu.

01.03.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Prvni dva dily byli velmi dobre ,ale 3 dil byl pro me nejlepsi.Precteno behem jednoho dne.Myslim ,ze nam jeste autor ukaze skvele dila.Doporucuji.

08.11.2017 5 z 5

Nadechni se Nadechni se L. S. Hawker

Bohuzel tato kniha byla pro me zklamani.Podle Anotace jsem ocekavala uplne neco jineho a prave toto byla asi chyba.

04.11.2017 3 z 5

Lidé, kteří mě znali Lidé, kteří mě znali Kim Hooper

Moc pekne napsana kniha i kdyz velice smutna.Smekam pred hlavni hrdinkou jak silna byla zena .Vzdy ,kdyz doctu knizku hned se pustim do nove.Po precteni teto jsem,ale potrebovala den abych vse zpracovala.Doporucuji precist.

02.11.2017 5 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Druha kniha od autorky a musim rict ze jeste lepsi nez Vdova.Knizka ma vse co by Psyhothiller mel mit.Od zacatku dokonce proste napinave.Hltala jsem kazde slovo .Dokud jsem knihu nedocetla.Doporucuji.Za me jedna z nejlepsich knih v tomto roce.

22.10.2017 5 z 5