Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Plán Plán Elle Kennedy

Autorka opět nezklamala,i kdyz tento dil byl o neco klidnejsi nez predchozi.Uz se tesim na jeji novou serii,ktera by mela navazovat na tuto.Jak se autorka zminila.

07.04.2017 5 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Kniha se mi moc libila.Jen nechapu nakladatelstvi,ze vyda prvni dil a uz nema v planu vydat druhy ,ktery navazuje na predchozi.

04.04.2017 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Vynikajici kniha.Dobre napsana.Vsem doporucuji.

02.04.2017 5 z 5

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Za me velmi dobra kniha.Od zacatku az dokonce napeti .Doporucuji precist.

31.03.2017 5 z 5

Madam X Madam X Jasinda Wilder

Kniha je psana zvlastnim zpusobem.Chvilku mi trvalo tomu prijit na chut.Po precteni tohoto dilu nezbyva nez cekat na druhy dil . Jak vse s Madam X dopadne.

20.03.2017 4 z 5

Tatínkova holčička Tatínkova holčička Mary Higgins Clark

Velmi povedena krimi.Napeti az do konce .Doporucuji.

15.03.2017 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Velmi dobra krimi,ktera se az do uplneho konce cetla sama.Doporucuji

14.03.2017 5 z 5

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Po precteni knihy mam zvlastni pocity.Nevim neco mi tam chybelo.I kdyz vas to nuti porad cist dal a zjistit jak to vse bylo.No a konec knihy me uplne dostal.

11.03.2017 4 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Jednim slovem skvele napsana kniha.Doporucuji precist.

11.03.2017 5 z 5

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Kniha byla dobra.Ale nerekla bych ,ze to byla top krimi.Podle me zbytecne moc zapletek na jeden pribeh a knihy mohla byt i kratsi.

06.03.2017 4 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Moc krasna kniha.Precetla jsem si tady recenze a nenapada me co jeste bych mela napsat,protoze vse bylo jiz napsano.Doporucuji.

03.03.2017 5 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Boze jak to ten chlap dela? Co kniha tak bomba.Knihu jsem musela precist za jeden den.Ono neslo proste prestat cist.V knize opet bylo vse co musi mit spravna krimi.No konec me opet dostal.Doporuciji precist.Pokud by bylo vic hnezdicek nez 5 ,tak bych dala.

01.03.2017 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Kniha se mi moc libila.Velmi zajimave bylo tema knihy.Doporucuji precist.

28.02.2017 5 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Moje prvni kniha od Joy Fielding a urcite ne posledni.Kniha byla uzasna.Napinava a cetla se sama.Priznam se ,ze Michelle me stvala uz od prvni strany.S Caroline jsem citila a behem cteni i ukapla slza.Vsem doporucuji.

24.02.2017 5 z 5

Nespoutané sny Nespoutané sny Kathryn Harvey (p)

Od knihy jsem az tak moc necekala.Jake bylo moje prekvapeni ,kdyz jsem zacla cist.Od knihy jsem se nedokazala odthnout.Dej i pribeh byl napinavy .Po precteni jedne kapitoly vas to nuti cist dal.Za me plne hodnoceni.Doporucuji precist.

23.02.2017 5 z 5

Víťazstvo Víťazstvo Marie Force

Serie mela dobre naslapnuto ,ale 3 dil to vse zkazil.Cekala jsem zapletku ,dej,romantiku.No bohuzel v tomto dile najdete jen sex,ktery taky za moc nestal.Pro me velke zklamani.

22.02.2017 3 z 5

Nevoľnosť Nevoľnosť Denisa Kancírová

Knihu jsem v půlce odložila. Snažila jsem se ji 2x dočíst,ale bohužel nedočetla.

21.02.2017

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Co rict? Proste jen parada.Kniha se cetla sama.V knize nic nechybelo.Az do posledni stranky napinave.Doufam ,ze na dalsi dil s Inspektorkou Erikou nebudeme muset dlouho cekat.Za me plne hodnoceni.

20.02.2017 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Tady se ukazalo ,ze autorka umi delat svou praci.Je jedno jakou knihu od ni ctu ,vzdy to stoji za to.Kniha me pohltila a cetla se sama.Napinave az do konce .Doporucuji precist.

18.02.2017 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Od autorky jsem zvykla spis na romanticke knihy.Proto jsem byla zvedava na tuto knihu.A byla jsem velmi prekvapena.Napinavy pribeh ,ktery vydrzi az dokonce.

18.02.2017 5 z 5