Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Tá, čo prežije Tá, čo prežije Megan Miranda

Velmi zajimave napsana kniha,hlavne druha cast kdy je dej psany od konce.Od knihy jsem se nemohla odtrhnout nez bude konec.Doporucuji precist.

06.10.2017 5 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Pani tak to byla zase jizda.Coben jako vzdy nezkalmal.To je proste Pan spisovatel.Az do posledni stranky proste nevis nic.

05.09.2017 5 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Priznam se ,ze jsem podle Anotace cekala neco jineho.Namet knihy byl dobry ,ale myslim ze autorka toto moc nezvladla.Chybelo tam spoustu veci co by mel dobry Thriller mit.Clovek u cteni nemusel vubec premyslet proste jen cetl a cekal jak to dopadne.

01.09.2017 3 z 5

Ostrov ztracených snů Ostrov ztracených snů Tamara McKinley

Dalsi krasny pribeh teto autorky.

23.08.2017 5 z 5

Příslib naděje Příslib naděje Tamara McKinley

Moje prvni kniha od teto autorka a urcite ne posledni.Pribeh byl krasny.Mam rada knihy kde jsou rodinne tajemstvi a zivotni pribehy.

22.08.2017 5 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Uz mam plno knih prectenych od Lisy Jackson,patri mezi me oblibene autorky,ale tato podle me patri mezi ty slabsi.Zbytecne zblouhave a ten konec no nevim.

12.08.2017 4 z 5

Rockový sen Rockový sen Monika Wurm

Knihy Moniky Wurm mam rada,ale tato je pro me velke zklamani.Pri cteni jsem mela pocit jak by knihu psala uplne jina spisovatelka a k tomu zacatecnik.

13.07.2017 2 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Jednim slovem skvela kniha.Ktera Vas nuti cist porad dal.Nuti vas premyslet.Uz jsem si rikala A ted to bude tak .Ne autorka opet vymyslela neco jineho a to se mi na knize libilo ,ze vlastne nevi te co bude dal.Skvele.Doporucuji precist.

04.07.2017 5 z 5

Naše paní doktorka Naše paní doktorka Meredith Appleyard

Kniha se cetla skvele.Takova letni oddechovka.Moc se mi libila.

28.06.2017 5 z 5

Doktorka z konce světa Doktorka z konce světa Meredith Appleyard

Moc pekna kniha.Oddechovka na dovolenou.

26.06.2017 5 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Kniha se mi libila.Takova oddechovka.Nenarocna a pritom se cetla jednim dechem.

24.06.2017 5 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Byla to moje prvni kniha od teto autorky.Cetla se dobre ,ale jen mi tam proste neco chybelo.Take si myslim ,ze tam bylo zbytecne moc postav.Kazda postava mela svuj pribeh ,takze ze zacatku jsem se spatne orientovala.Za to davam o hvezdicku min.Kazdopadne uz se tesim na dalsi knihu od teto autorky.

23.06.2017 4 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Lisa Jackson opet nezklamala.Ja proste jeji knihy miluji.Libi se mi jeji styl psani.Zatim jsem nečetla jeji knihu ,ktera by me nebavila.

21.06.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tak toto byla jizda.Jednim slovem Parada.Precetla jsem behem jednoho dne,jelikoz se nedalo odtrhnout od cteni.Od zacatku do konce napinave.Doporucuji precist.

18.06.2017 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Tak tento pribeh byl fakt sileny.Kniha vas porad nuti premyslet.A pak prijde konec a clovek si rekne to byl teda Zkurvenej pribeh.Doporucuji precist.

27.05.2017 5 z 5

Léto Léto Amanda Quick (p)

Me se cela serie velice libila.Prijemne ,pohodove cteni kde jsem se i hodne nasmala.Nejvice me bavili stari panove Sullivan a Mitchell.

20.05.2017 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Podle anotace jsem cekala uplne neco jineho.Kniha Vas nuti premyslet .Cetla se dobre a konec byl velmi prekvapujici .

13.05.2017 5 z 5

Tisíc chlapčenských bozkov Tisíc chlapčenských bozkov Tillie Cole

Tak emotivni knihu uz jsem dlouho necetla.Priznam se ,ze pri cteni knihy jsem celou dobu potrebovala vedle sebe kapesnicky.Krasne napsano a jeste krasnejsi pribeh.I kdyz konec byl takovy jaky byl.Doporucuji precist,knihy za to stoji.

23.04.2017 5 z 5

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Sophie Hayes

Myslim si ze tento pribeh by si meli přečíst vsechny mlade divky.Nedovedu a nechci si predstavit cim vsim si musela Sophie projit.Jak nakonci pise ona i jeji matka Neodsuzujme vsechny tyto divky ,nevime jaky pribeh se za tim schovava a ne kazda si vybrala tuto cestu dobrovolně.

21.04.2017 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Autorka opět nezklamala,i kdyz tento dil byl o neco klidnejsi nez predchozi.Uz se tesim na jeji novou serii,ktera by mela navazovat na tuto.Jak se autorka zminila.

07.04.2017 5 z 5