Příslib naděje

Dědictví po tetě, kterou Fleur nikdy nepoznala, nemohlo přijít ve vhodnější chvíli. Právě se jí zhroutil vztah, a navíc se ocitá uprostřed vážné rodinné pře. V australské pustině díky tetiným deníkům poznává, co její život ovlivnilo tak drtivým způsobem. Postupně Fleur rozplete složitá pokrevní pouta plná rivality a pochopí, že ničeho – ani lásky – se nesmí vzdát bez boje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/288512/prislib-nadeje-Oys-288512.jpg 4.343

Savannah Winds (2014)

Vydáno:, Alpress

Iva-JU-KA

Za mě - velké zklamání.
Námět by býval byl dobrý, kdyby býval byl lépe zpracován.

kveta1410

Kniha pro ženy, které nehledají nic složitého. Pěkný příběh, jednoduché psaní i čtění, oddechovka. Takové novodobé - večery pod lampou....

cukrovka

Čtivý a příjemný příběh. Vyprávění je zasazeno do pro mě vzdáleného a neznámého australského prostředí a prolínání dvou časových rovin přidává na zajímavosti.

KatkaHutyrová
13.11.2017

Opět velice pěkný, čtivý příběh se dvěma časovými rovinami a rodinným tajemstvím. Plný počet hvězd sice dát nemůžu, protože autorčin POSLEDNÍ VALČÍK se mi líbil mnohem více, ale i tak si knížka určitě zaslouží přečtení.
Příjemné čtení, jen mě mrzelo, že tentokrát je více propracovaná současná linka...

Helena01748
25.10.2017

Tamara Mc Kinley mě opět potěšila. Krásný, napínavý a čtivý příběh.

Paja1974
22.08.2017

Moje prvni kniha od teto autorka a urcite ne posledni.Pribeh byl krasny.Mam rada knihy kde jsou rodinne tajemstvi a zivotni pribehy.

Jane417
07.08.2017

Tento příběh je klasický ženský román, ale jeho obsah není jen klasicky ženský! Nejedná se jen o milenecký románek, partnerský trojúhelník apod. V této knize je několik příběhů, které v sobě skrývají smutek, tregédie, touhu, ale také naději, klid, radost, usmíření a samozřejmě lásku. Hlavní hrdince Fleur se změní život, po tom, co se nejdříve rozejde s partnerem a v té samé době zdědí majetek po své tetě. Řeší vzniklé situace, které ji díky tomu dějou. S tímto románem se dostáváme do prostředí Austrálie, které je krásné, ale zároveň kruté. Milé čtení... ráda se k autorce vrátím. Snad jen... Blue... toho bych vynechala!

intelektuálka
01.04.2017

Příjemné čtení z nám neznámé Austrálie o lásce, rodině a pochopení. Myslím, že tohle ženy nemůže zklamat.

Šárka5875
13.03.2017

Kniha mě nadchla a to naprosto. Autorka si mě hned na poprvé získala. Tamařin vypravěčský styl je sugestivní, popisy krajiny úžasně barvité. Máte pocit, že stačí zavřít oči a ocitnete se také v ráji barevných papoušků a šumícího moře.

Příslib naděje je moc krásný příběh. Obsahuje určitou dávku romantiky, které je ovšem tak akorát a děj není vůbec přeslazený. Obálka může možná v někom evokovat červenou knihovnu, ale ne. V knize se skrývá mnohem hlubší příběh. Postavy jsou výborně vykreslené. Čtení jsem si zkrátka užívala, místy jsem se i dojímala. A ten konec... Asi na každého bude působit jinak, ale mně se líbil a měla jsem z něj úplně husí kůži.

Za mě je tedy Příslib naděje jednoznačně skvělá kniha a má moje velké doporučení. Kdo nezná Tamaru McKinley, o hodně přichází.

pagac17
09.01.2017

Zajímavý román z prostředí Australie. Autorka znamenitě řeší problémy s dědictvím po tetě. K tomu se přiřadí zajímavé příhody několika rodin. Hlavní personou je Fleur. Rád jsem si tento román přečetl.

Danago
30.11.2016

Tak tato knížka je přesně to, co mám ráda. Zápletka je velice dobře propracovaná. Ani chvilku jsem se nenudila, žádná hluchá místa. Je to jedna z nejlepších knížek jakou sem od autorky četla.

zuzana2599
31.08.2016

Příjemné čtení ze vzdáleného australského prostředí. Příběh o rozepři v lásce, neshodách v rodině a nečekaném dědictví, které přináší kromě majetku i pochopení a usmíření a příslib krásného budoucího života.

jana.hud
12.08.2016

Knížka se mi moc líbila, lehce se četla a Fleur byla sympaťajda.
Já se nebála, zda to dobře skončí...předpokládala jsem to, jen jsem byla zvědavá,jak to autorka podá. Jen ten trošičku tajemný závěr mi do reálně psané knihy úplně nesedl. Ale i tak dávám plný počet hvězdiček.
A opět jsem se vzdělala v zeměpise a prohlédla si virtuálně kousek Austrálie.

putpuda
05.08.2016

Henriette píše, že ji na konci mrazilo....já se bála, že to skončí špatně! Trošku netypická Tamara M. Moc se mi to líbilo, správná dávka napětí, tajemství, intrik a romantiky ( aby z toho nebyla slaďárna;)). Mám hodně ráda "australské" romány, takže to bylo něco pro mě. A taky mi naskakovala husí kůže u poslední kapitoly ;) a připomněla mi Nejtemnější hodinu od B. Erskinové, možná právě tím závěrem.....

Už se těším na další :D

Henriette
18.07.2016

Velmi poutavý román. Na konci mě mrazilo!

Ivetaa
14.07.2016

Autorka opět nezklamala. Každá její nová kniha je lepší a lepší.