Ostrov ztracených snů

Když Lorelei obdrží zprávu o dědictví, vypraví se do Tasmánie zjistit, po kom vlastně dědí. Ví, že zde žije její nevlastní matka, která ji vždycky nesnášela, ale hlavně chce znát pravdu o svém otci. Nečekaně tu potká i osudovou lásku. Ve víru dění Lorelei nedojde, v jakém je nebezpečí. Nenávist macechy totiž sahá příliš daleko.......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/139292/ostrov-ztracenych-snu-139292.jpg 4.333
Vydáno:, Alpress

Ocean Child (2010)

Kniha Ostrov ztracených snů

Pavlaj

Docela pěkné oddechové čtení, navzdory příšerné obálce a kýčovitému názvu. Proč knížka s názvem Ocean Child (což je jméno koně) vychází v češtině jako Ostrov ztracených snů? A ta obálka je fakt děsná.

hroneczek
27.10.2017

Dobrý, milý, milostný. Oddechové čtení. Žádné srdcervoucí drama.

jindrusa
19.10.2017

Tentokrát jsem měla problém se do knihy začíst. Pořádně se rozjela až ve své polovině.

Paja1974
23.08.2017

Dalsi krasny pribeh teto autorky.

Danago
05.12.2016

Poutavý , čtivý příběh z australského prostředí. Autorku mám ráda a ani tentokrát mě nezklamala.

helenkan
19.06.2016

Mám ráda tyhle příběhy,kde se skrývají různá rodinná tajemství.

kudrdlinka
06.05.2016

Knížky Tamary McKinley mám ráda - romantický příběh z australského prostředí většinou s nějakou zápletkou z minulosti. Je to příjemné oddychové čtení.

Ivetaa
29.10.2015

Od této autorky mám přečteno téměř vše, co u nás vyšlo. Kniha ale tentokrát patří dějově mezi slabší a autorka dokáže psát podle mě poutavěji.

Tamara McKinley
britská, 1948