Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Vzdy jak vyjde nový díl si říkám s čím nás může ještě Tim Weaver překvapit a vzdy se mu to podaří. Tento díl byl prostě skvělý. Kniha se cetla úplně sama.A konec knihy byla teda jízda.Tak jen doufám, že se brzo dočkáme nového dílů, jelikož ten konec .......

02.05.2023 5 z 5

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Páni to byla teda jízda. Předchozí dva díly byly skvělé.Proto jsem nedočkavě vyhlížela 3 dil.A musím říct, že pro mě byl zatim nejlepší.Od samého začátku pěkně napínavé. Uz se těším na další.

06.10.2023 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Skvělá kniha a myslím, že i začátek dobré série. Těším se na další díl. P.S jen nechápu hodnocení některých čtenářů. Chápu že každému se libi něco jiného a je to v pořádku. Ale myslím si že někteří prostě jen hodnotí nízkým počtem hvězd jen tak pro zábavu. A když se jim podívám do knih prectenych a každá kniha je odpad nebo hodnocena jednou hvězdou,tak si říkám proč vlastně čtou..pokud teda vubec ctou

31.01.2023 5 z 5

Tiché hlasy Tiché hlasy Patricia Gibney

Tady netřeba psát zdlouhavý komentář. Opět skvělé .A k tomu miluji ty obálky knih.Tesim se na další díl.

07.03.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Třetí kniha od autorky a opět skvělá. Zacatek trochu pomalejší, ale pak se to pěkně rozjede. Freida je prostě dobrá v tom jak čtenáře pořádně zmást. Tak jako u i předešlých knih čtenář si myslí, že už ví,ale opak je pravdou

08.02.2024 5 z 5

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Tady netřeba psát zdlouhavý komentář. Tento díl byl pro mě zatím nejdrsnejsi z celé série a opět skvělý. Těším se na další díl s Lottie.

05.11.2023 5 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Opět skvělý dil stejně jako první .
Od první stránky pěkně napínavé. Uz se těším na další díl s Kay.

03.09.2023 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Podle mě tady máme novou skvělou sérii.Prvni dil byl velmi dobrý a druhý ještě lepší. Série ma zatím 11 dilu ,tak se máme na co těšit .

23.03.2021 5 z 5

Zmiz, dokud můžeš Zmiz, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Ja jsem maximálně spokojená. Kniha od samého začátku napínavá. Řekla bych ,že byla ještě o něco lepší než první díl a ten se mi taky moc libil. Takže se těším na 3.

10.09.2023 5 z 5

Budu ti nablízku Budu ti nablízku Michael Robotham

Michael Robotham se řadí mezi moje oblíbené autory.Zacatek knihy je trochu pomalejší, ale pak to dostane spád a uz to jede.Tesim se na další díl kde se možná konečně dozvíme víc o osudu Evie.

30.11.2023 5 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Myslím že tu máme slibný začátek nové série. Těším se na další díly s Nikki.

08.10.2023 5 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Druha kniha od autorky a musim rict ze jeste lepsi nez Vdova.Knizka ma vse co by Psyhothiller mel mit.Od zacatku dokonce proste napinave.Hltala jsem kazde slovo .Dokud jsem knihu nedocetla.Doporucuji.Za me jedna z nejlepsich knih v tomto roce.

22.10.2017 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Pamatuji si jak jsem u prvního dílu psala ,že tady máme začátek skvělé série no a 8 dil a Lisa pořád drží laťku vysoko. V originále je už 19 dílů ,takže se určitě máme na co těšit. Opět skvělé.

27.02.2024 5 z 5

Z popela Z popela Aly Martinez

Od autorky mám přečteno vše a opět nezklamala. Velmi pěkný příběh i když místy dost smutný. A ten konec........Můžu jen doporučit.

11.12.2023 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Na tento díl jsem se moc těšila, jelikož jsem byla zvědavá jaké do bude až se Madison vrátí domů a hlavně jestli očistí své jméno. Ja jsem spokojená opět skvělý díl.No v originále už je 5 dílů, tak doufám, ze se brzo dočkáme u nas 3 dílů.

03.04.2023 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Třetí díl ze série a opět skvělý jako předešlé dva.Precteno během jednoho dne.Tesim se na další díl.

22.09.2021 5 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Skvělé. Od začátku napínavé a autor si se čtenářem pěkně pohrává. Můžu jen doporučit

03.03.2024 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Kniha se četla dobře o tom žádná. Ale někdy mi to připadalo trochu nerealisticke. Během pár dnů toto vše zažít. Erika prostě vede a těším se na nový díl s ní.

25.10.2023 4 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

(SPOILER) Opět sázka na jistotu. Ja tuto sérii miluji.Od začátku pěkně napínavé a čtenáře to drží ve střehu .Zadna hlucha místa. A musím říct, že
ze Charlotte jsem mela teda husí kůži .Uz se těším na další díl.

24.09.2023 5 z 5

Sestřičky pod jmelím Sestřičky pod jmelím Donna Douglas

Tato série je prostě moje srdcovka. A opět mě nezklamala. Těším se na další díl.

31.01.2023 5 z 5