P-puma- P-puma- komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha byla čtiva, zhltla jsem ji během pár dní, ale konec pro mě nebyl dostatečně rozkličován. Já se nespokojím prostě s tím že autor ukáže prstem kdo to byl. Ale chci vědět proč, jak, kde a s kým....... Potenciál obrovský ale pro mě málo vysvětlen, bylo tam spousta důkazů a časové linky a nebylo nic z toho propojeno jak to zapadá do sebe.

01.07.2018 3 z 5

Žena v Orient expresu Žena v Orient expresu Lindsay Jayne Ashford

Kniha mě velice zajímalo. Jsem Agatinou velikou obdivovatelkou. Bohužel jsem si s autorkou a jejím stylem psaní moc nesedla a do čtení jsem se musela nutit až posledních 50 stran přineslo vzrušení napětí a očekávání. Proto ta třetí hvězda.

28.02.2018 3 z 5

Zimní palác Zimní palác Eva Stachniak

Román se mi velice líbil, byl čtivě napsaný a udržoval mě v neustálem neklidu i když člověk podle učebnic dějepisu ví co se stane :-) o hvězdičku míň dávám za to, že jsem nepochopila vztah Barbary s jejím manželem a nebyl tam vůbec rozvinut ani nijak popsán a tak jsem nevěděla co si o tom mám myslet.

15.12.2017 4 z 5

Lovkyně štěstěny Lovkyně štěstěny Daisy Goodwin

Mě se kniha velice líbila. Vtahla mě do děje a nemohla se odtrhnout.... Jediná výtka je ke zdloooouuuuhavym popisum.

22.11.2017 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Byla jsem mile překvapená.

19.11.2017 4 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Třetí díl nebyl tak vtipný jako předchozí, ale líbil se mi posun postavy Marie a to jak se vyvíjí popravdě konec zůstal tak otevřený, že už jsem hledala další díl a jsem zvědavá co bude dál :-)

15.02.2017 3 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Musím přiznat, že už jsem se tak dlouho nenasmála a myslím, že se mi nikdy nestalo abych u knížky chytala nekontrolovatelné záchvaty smíchu. Oddychová knížka na pohodové odpoledne :-)

08.02.2017 4 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Byla jsem mile překvapená. Její délka mě dlouho odrazovala, ale když jsem se začetla děj utíkal velice svižně a nepustil mě. Posledních 200 stran jsem přečetla jedním dechem.

05.02.2017 4 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Pro mě velice zajmaví náhled do Afganské kultury a rozšíření povědomí o Afgánské historii a poměru. Bohužel pro mě měla kniha pomalejší tempo

09.08.2016 3 z 5

Řeky Londýna Řeky Londýna Ben Aaronovitch

Jsem velký fanoušek kmini a fantasy, ale tohle bylo naprosto scestné. Hrozně dlouho mi trvalo než jsem některé pasáže pochopila. A závěr, to bylo asi na celé knížce to nejhorší. Takže už nikdy víc

16.02.2016 2 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Přiznám se, že to byla první kniha od tohoto autora. Dlouho jsem se mu vyhýbala s tím, že to není nic pro mě. Ale po přečtení Syna jsem naprosto nadšená. A budu dál pokračovat.

15.02.2016

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Mám knihy JKR velmi ráda, její vyprávění mě vždycky bavilo. Bohužel tady už toho bylo příliš přiznám se že ke konci už jsem nestačila sledovat kdo je přesně kdo a kde byl a už vůbec jsem nepřišla na to, jak hlavní hrdina to vůbec mohl rozluštit. Bylo to čisté hádání. Ty tři hvězdičky jsou za to, že mě zvědavost kdo ji vlastně zabil a kdo to byl donutil knihu dočíst až do konce :-)

12.08.2014 3 z 5