Owain Owain komentáře u knih

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

To bylo něco, nemohla jsem přestat číst.Moc silný příběh, vystřídaly se ve mě snad všechny možné pocity. Trochu mě mrzí, že už dál nebyla žádná zmínka o postoje otce a matky Clare. Ikdyž je to smyšlený příbeh, nemůžu pořád pobrat, proč se jí takhle zbavili =/ Ale určitě si knihu přečtu ještě .

31.05.2021 5 z 5

Kdyby to věděla Kdyby to věděla Blake Pierce

Taková oddechová detektivka.

27.05.2021 3 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Nejvíc jsem si užívala části s Lukem a vlky.Jeho odchod do divočiny za vlčí smečkou, navzdory své vlastní rodině. Příběh sourozenců ze začátku takový chaotický, ale postupně se příbeh rozvíjí.Moc hezká kniha.

24.05.2021 4 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Uzasna kniha, hned ze zacatku to jede na plno.Piu jsem si moc oblibila a i jsem si pobrecela. Moc doporucuji.

20.05.2021 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Tohle bylo dobrý. Sama s nějakou příšerou v lese bych se asi po... =) Napínavé, člověk to prostě čte a strany letí. Závěr trochu moc rychlý , ale jinak nemam co vytknout.

13.05.2021 4 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Velká paráda, užívala jsem si popisy krajiny i celkový příběh.

30.04.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nádhera. Už dlouho jsem nečetla nic tak surového a přitom krásného. Nejvíc mě zasáhlo dětství a dospívání hlavní hrdinky. I já většinou raději vyhledám samotu, ale zde vypsaný příběh malé holčičky, která žije úplně sama ... no pro mě strašně emotivní. Určitě se ke knize zase vrátím.

17.04.2021 5 z 5

Hospoda Jamajka Hospoda Jamajka Daphne du Maurier

Prijemna oddechovka.

09.04.2021 4 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Uplně super, autorka nás napíná až do konce. Nemohla jsem knihu odložit. určitě si přečtu další.

03.03.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Hodně napínavé a čtivé, doporučuji =)

26.02.2021 4 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Taková oddechová duchařina, bát se teda nebudete. =)

16.02.2021 3 z 5

Ledový dech Ledový dech Diana Gabaldon

Oproti předhozímu dílu celkem jízda teda =D

22.01.2021 4 z 5

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

Tak jo, jako celá serie dobrý. Ikdyž jsem Charley moc nemusela, tak celkově převažujou klady =) Ironie a humor ok jen proč jako smrtka všemocná nerozumí svým pocitum ohledně toho krasavce..... to mi to kazilo, jako nejaká náctiletá blbka.No v tomto mě teda spisovatelka dost zklamala, ale asi se nejde zavděčit všem =) No jsem zvědavá na další, jestli budou docela mě zajímá, jak to vše dopadne.

23.11.2020 4 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Ten její humor je moje gusto =) moc jsem si knihu užívala.jdu na další díly.

16.11.2020 4 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Tak toto neni pro mě. Čekala jsem něco trochu jiného.

09.11.2020 1 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Taková lehčí duchařina, ale četlo se to dobře, nic náročného, na oddech fajn =)

06.11.2020 3 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Tohle bylo moc dobrý. Ikdyž je hlavní hrdina záporák, tak mi ho bylo sem tam líto. Určitě přečtu zase někdy.

28.10.2020 5 z 5

Není jiné cesty Není jiné cesty Trygve Gulbranssen

Krásná trilogie, hlavně příroda,popisy drsné krásy.

24.10.2020 4 z 5

Toto všechno ti dám Toto všechno ti dám Dolores Redondo

Tak tohle se mi moc líbilo. Ze začátku to vypadá trochu nezážinvě,ale postupem jsem se nemohla odtrhnout. Všechny postavy postupně odhalují svá tajemství. Za mne paráda, určitě si přečtu zase někdy. =)

04.10.2020 5 z 5

Přežil jsem varšavské ghetto - Chlapec ve skříni Přežil jsem varšavské ghetto - Chlapec ve skříni Senek Rosenblum

Strhující příběh jednoho chlapce,který to všechno přežil. Jeho otec musel mít neskutečné nervy. Kniha mě hned vtáhla a nemohla jsem se odpoutat. Tyto lidi, co si tím vším prošli,
prostě obdivuji.

12.08.2020 5 z 5