oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Dům fúrií Dům fúrií Madeleine Roux

Už nebudu ta správná cílová skupina , bohužel

01.11.2021 2 z 5

Žena číslo 99 Žena číslo 99 Greer Macallister

Velmi dobře se četlo , ač místy to bylo velmi zdlouhavé a nudné . Techniky , jaké se praktikovaly na pacientkach , jsou šílené . Konec se dal tak trochu předvídat

22.09.2021 4 z 5

Téma mě nezaujalo , ale když je to od mého milovaného Bryndzy, tak si říkám proč ne, určitě to bude pecka . Ale bohužel. Tomuhle žánrů ať se raději autor vyhne a dále se věnuje Erice a Kate ,to mu jde na jedničku .

21.08.2021 1 z 5

Ostrov lží Ostrov lží Nataly Castle

Jedna velká blbost

30.07.2021 odpad!

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Nedočteno. Vůbec mě kniha neoslovila

30.07.2021 1 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

(SPOILER) Shari to umí i lépe. Neříkám že to byl propadák , ale předchozí knihy byly čtivější a děj se zbytečně neopakoval. Každopádně konec velmi překvapil .. Ale s tou Ericou to bylo jasné od začátku !

09.06.2021 4 z 5

Prokletí brněnských řeholníků Prokletí brněnských řeholníků Vlastimil Vondruška

Bohužel nedotčeno . Dej nezaujal

15.05.2021 2 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Výborná kniha. Tento styl mi sedí a hltam každou stránku

02.05.2021 5 z 5

Faraon Faraon Wilbur Smith

Další Dobrodružné pokračování s Taitou a jeho věrnými přáteli Bekatou , Serrenou , Zarasem apod. Na to, že je to několikátý díl, tak je to stále velmi čtivé a napínavé , nicméně dlouhé popisování válčení , útoků , taktik tomu moc nepřidá a proto snižuji hodnocení. Každopádně Taita nezklamal , a klidně si další díly přečtu , kdyby ještě nějaké vyšly

02.05.2021 3 z 5

Prostituce v nacistických táborech Prostituce v nacistických táborech Václav Miko

Sesumírování všech informací za období 2.sv.valky a koncentračních táborů, ale k samotné prostituci se kniha věnuje velmi málo a okrajově. Je to samozřejmě drsná kniha, ale bohužel se nevěnuje tématu , kterému měla.

02.05.2021 3 z 5

Rande na balkoně Rande na balkoně Felicia Kingsley

Hodně jednoduchá oddechová romantika ze současnosti a těžké době lockdownu. Doporučuji . Přečteno za jeden večer

22.03.2021 5 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Výborný napínavý příběh, u kterého jsem měla několik verzí, jak to vše skončí. Ale toto mě nenapadlo. Sice se tu vyskytlo pár nejasností a tak trochu otevřený konec, protože nevíme, zda se tatínek jednou vrátí nebo nikoliv , ale byla to úžasná kniha a rozhodně doporučuji . A Bella mě chvílemi dost děsila s tou svojí Nini..

21.03.2021 5 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

moc pěkný, napínavý thriller se šokující zápletkou.

10.03.2021 5 z 5

Bůh pouště Bůh pouště Wilbur Smith

Rozhodně slabší díl jak první , na ten nemá žádná kniha.
Dlouho mi trvalo , než jsem si zvykla na nový styl psaní , prostředí ne až tak starověkého Egypta, ale spíše poušť , Kréta apod. Ale jakmile jsem se zacetla, nešlo přestat číst.. Taita je na mě až moc velký chytrolín, všude byl , všechno zná . Ale příběh s Tehuti a Bekatou byl skvělý , napínavý a doufám , že ve Faraonovi se o nich ještě něco dozvím ..

07.03.2021 4 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

po ashbornech nejlepší díl

30.01.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

bezva bezva. bryndza se neokouká, každá kniha je super a těším se na další..

30.01.2021 5 z 5

Zapomenuté dívky Zapomenuté dívky Sara Blædel

výborný námět, ale docela bídné zpracování . každopádně zajímavá zápletka.. ale čekala jsem od knihy více

30.01.2021 3 z 5

Šarlatán Šarlatán Josef Klíma

film jsem neviděla, a asi chyba, v knize jsem se ztrácela, vůbec mi nesedl styl psaní..vůbec jsem se nechytala

30.01.2021 2 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

na české autory a takovou životní romantiku jsem asi ještě nedozrála. neříkám, že kniha je špatná, ale tento styl mi nesedí a nebaví mě

30.01.2021 2 z 5

iPohádka iPohádka Karel Kovy Kovář (p)

Děj mě vůbec nenadchnul, nedokázala jsem ocenit IT slovíčkaření. Ale nepochybuji , že jiná věková skupina je z toho paf

18.12.2020 1 z 5