Ostrov lží

Ostrov lží https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249094/bmid_ostrov-lzi-249094.jpg 3 35 20

Křehká a okouzlující Nataly jednoho dne dostane šanci splnit si své sny a žít v luxusu na soukromém ostrově, pokud bude souhlasit se sňatkem s bývalým, ne příliš pohledným kamarádem. Její rozhodnutí jí má změnit celý život k lepšímu, a tak nakonec souhlasí. Její manžel, podle dohody, z ostrova odjede ihned po svatbě. Nataly má celý půlrok na to, aby si mohla užívat ostrova, krásného domu, alkoholu, mužů, a bohatství. Po smluvené době se opět vrátí její muž a vyžaduje, aby Nataly plnila své manželské povinnosti. To se jí nelíbí a snaží se svou zlatou klec za každou cenu opustit. Setkává se s nejtemnějšími stránkami svého osudu. S tresty, ponížením a bolestmi. Aby mohla přežít, musí především změnit sama sebe a dokázat zabít. Najde v sobě dostatek odvahy vzepřít se svému osudu a najít své vysněné štěstí?... celý text

oolinkaa
30.07.2021 odpad!

Jedna velká blbost

Evka3814
19.02.2018 1 z 5

No z této knihy jsem hodně rozpačitá,hrdinka byla blbka,příběh nesmysl,ale i přesto mě to nutilo knihu dočíst. No a konec? Tak ten byl jaksi bez konce

Janamarie
10.01.2016 2 z 5

Asi v polovině knihy odsuzuji kvalitu knihy, děsná slátanina, ale též kvalitu českého překladu!

Janamarie
05.01.2016 2 z 5

Obálka, název i anotace působí lákavě. Hned po prvních stránkách je mě jasné, že ji budu ráda číst, těším se a zase budu ukrádat chvilky...

Efka.J
27.10.2015

Tak po Dlouhé době kniha kterou nejsem schopna dočíst. Jedna Velká slatanina... dělam druhý pokus o dočtení protoze nerada nechávám knihy nedoctene, ale asi to Opět vzdám. Ona se snad vyspí úplně s každý chlapem.

janesy
19.09.2015 1 z 5

Noo bohužel i pro mne neskutečná slátanina. Protrpěla jsem děj až do konce-nerada nechávám knihu rozečtenou, ale upřímně jsem ráda, že to mám za sebou! Postavy ani děj mne absolutly nenadchly, ale čemu se divit, vidno, že jde o prvotinu.... :(

jana7870
08.08.2015 5 z 5

Moc se mi líbila, nechyběla romantika, luxus, jiskření, sex, strach i tajemno.

lenkavotip
06.08.2015 5 z 5

!Tak to mě fakt dostalo, pořád jí nemůžu dostat z hlavy. Pravdivý citáty a příběh. Málo co čtu 2x, ale tuhle čtu už po třetí. Fakt luxusní záležitost. Doporučuju !

vendulaliskova
05.08.2015 5 z 5

Krásná obálka, čtivý příběh. Výborná na depresi, člověk si řekne, že může být ještě hůř, a to vcelku potěší.

AnetaVýsková
04.08.2015 5 z 5

Souhlasí s Emou. Kniha se mi líbí.

Anosilka
20.07.2015 5 z 5

Opravdu výborné čtení. Je fakt, že hlavní hrdinka je ... mám no ten pocit ... jasná nymfomanka, ale to mi k ní přesně sedělo. Nejvíc ze všeho se mi líbil její vztah s Markem od začátku až do konce. Zanechalo to ve mě zvláštně příjemně jiskřivé pocity.

ema28
20.07.2015 5 z 5

Kniha je výborná a velmi se mi líbí.Nesouhlasím jak s Anetou tak s petrxx. Nic podobného této knize jsem nečetla a rozhodně si nemyslím že je to slátanina různých knih které autorka četla. Kdyby tomu tak bylo nebyl by z toho tak zajímavý a romantický příběh. Myslím si že je škoda odložit tuto knihu již v první třetině. Myslím si že autorka je ve psaní velmi dobrá měla by v tom pokračovat.

arielka
20.07.2015 5 z 5

Musím dát pět hvězdiček. Děj samotný mě naprosto ohromil. Ještě nikdy jsem se u knihy tak nebavila. Situace hlavní hrdinky se zdá nezávidění hodná, ale člověk si prostě někdy nemůže pomoct, a vcítí se rád. Určitě se k ní za čas ráda vrátím.

anetaV
17.07.2015 odpad!

Neskutečná blbost. Ještě horší než Ostrov poslušnosti. Hrdinka musí přefiknout každého chlapa, který se tam vyskytne. Když už začíná být děj nudný, tak přestěhuje hrdinku na jiný ostrov a začne to na novo, ale pozor, zde jsou i zbraňové systémy, které celý ostrov chrání. Nevím, co tím chtěla okořenit, ale místo toho je to hrozná slátanina. Skončila jsem se zaťatými zuby ve třetině knížky. Víc nedám.

petrxx11
15.07.2015 odpad!

peko: To není překlad. Ta kniha i autorka se objevuje jen na českých stránkách. Nemá osobní stránky, nezná ji Amazon, Worldcat ani Goodreads. Jakási Nataly Castle existuje, ale to je španělská rádoby modelka, která se chlubí kdečím, ale knihou ne. Tohle je prostě pseudonym nějaké české teenagerky, která splácala dohromady všechno, co kdy četla - a nebylo toho moc - a prezentuje to jako vlastní "dílo".

majolenka29
02.07.2015 5 z 5

Skvělá kniha, fakt stála za to!

Veronicana
13.06.2015 5 z 5

Ikdyž je fakt dlouhá, tak za 3 dni jsem jí přečetla. Ze začátku nic moc, ale postupem čase jsem se do ní tak začetla, že jsem se nemohla odtrhnout. Příjemně čtivá, napínavá, zajímavá a živá. Příběh je sice vzdálený, přesto uvěřitelný. Trošku mě zklamal konec, ale alespoň dává naději na další díl.

Mischa8
09.06.2015 5 z 5

Za mě výborný. Četla jsem jí dvakrát, a pokaždý mě některý situace dohnaly téměř k slzám. Líbila se i mamce. Četla se lehce a příjemně.

peko
28.05.2015 odpad!

Souhlasím s Rozy. Opravdu jsem nikdy nic horšího nečetla. Nejsem rozmazlená, čtu hodně a dá se říct, že skoro všechno, ale tohle snad nestojí ani za žádný komentář.

Rozy
26.05.2015 odpad!

Strašný, strašný a jedním slovem strašný.
Na straně 45 jsem to chtěla vzdát a knihu odložit. Ale toto strašně nerada dělám, tak jsem se zakousla a dočetla tu slátaninu.
Nic strašného ( jak příběh, tak styl psaní ) jsem dlouho nečetla.
Prostě příběh slátanina, styl vyprávění děsivý a za mě tedy palec dolů.