oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

2.dil a zřejmě i poslední ,,dětský ,, . Dalsi ročníky už bude přibývat zlo a dej se hodně přesune mimo budovu školy . Každopádně pro mě asi nejhorší díl, Lockhard mě neskutečně štval , nemám ho ráda a kapitoly s ním bylo jedno velké utrpení . Jediný Dobby mě zachraňoval..

12.02.2023 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

Poprvé čtu HP v tomto ilustrovaném vydání. Obrázky mi moc k příběhu nesedí , ilustrace se mi nelibi, další díly budu raději číst opět v klasickém bezobrazkovem provedení .. i format knihy je pro mě nepraktický. každopádně pro mě asi nejhorší díl, Lockhard mě neskutečně štval , nemám ho ráda a kapitoly s ním bylo jedno velké utrpení . Jediný Dobby mě zachraňoval

10.02.2023 3 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Dala jsem si opáčko HP. A výborné. Člověk začne věci vnímat jinak , než jen vidí ve filmu . Těším se na další díly a těším se , jak mi děj bude do sebe ještě více zapadat než tehdá

09.02.2023 5 z 5

Zajímavé příběhy pro kluky Zajímavé příběhy pro kluky neznámý - neuveden

Moc povedená kniha a vhodně zvolené příběhy .

25.01.2023 5 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Kniha mě dle anotace velmi zaujala ale bohužel zklamání , nedocetla jsem . Nemohla jsem se začíst , ztrácela jsem se v osobách , prolínání dějových linek mě taky neoslovilo . Škoda

16.01.2023 2 z 5

Fotbalový král Fotbalový král Jan Žáček

Synovi se velmi kniha líbila , momentálně má fotbal velmi rád . Nenašla jsem , od jakého věku knížka je , ale popis kalhotek, které se zařezávají do půlek a oslovení děvka mi do dětské knihy nějak nepasuje..

14.01.2023 3 z 5

Islám a české země Islám a české země Miloš Mendel

Úplně mě kniha neuchvátila. Každopádně plno informací, takže kdo chce , najde ..

14.01.2023 3 z 5

Muslimská pomsta Muslimská pomsta Iva Karlíková

Bože , ona byla tak hloupá . Tohle chování nepochopím , a že do toho ještě zatáhne svou dceru ?

25.12.2022 4 z 5

Už čtu poněkolikáté příběh češka versus muslim a pořád je to stejná ,,pohádka ,, která končí tím , že to nejvíce odnese jejich společné dítě . Ano , je to šílené že někdo věří v Alláha a neuvažuje dle rozumu , dokonce i rodina bezcitně přihlíží , ale v první řadě si za to vždy může češka, která dá na řečičky a nezjistí si absolutně nic o jejich kultuře a pak je bezbranná .. tato kniha skončila celkem happyendem, jsem zvědavá na pokračování, jakou to má dohru

18.12.2022 5 z 5

Odsunuté děti Odsunuté děti Marek Toman

Některé příběhy pěkně , emočně silné , některé mě naopak nazaujaly ani grafikou .

18.12.2022 3 z 5

Dokonalá zrada Dokonalá zrada Lauren North

Bohužel mě námět vůbec nezaujal a jen stěží jsem knihu dočetla .

05.12.2022 2 z 5

Pacient Pacient Jasper DeWitt

Začalo to tak slibně , říkala jsem si, wau , po dlouhé době prima kniha z psychiatrického prostředí.. a potom je konci se to pro mě stalo velmi nereálnou slataninou a já si jen říkám , proč ? Velká škoda

20.11.2022 2 z 5

Svolení Svolení Vanessa Springora

Tak tohle jsem přečetla velmi rychle ..pochybení se stalo na vícero stranách ... Jako asi pro mě záhada že ve 4letech věděla o sexu celkem dost , ale budiž. Nicméně asi jednou stačilo , ke knize už bych se nevrátila

20.11.2022 3 z 5

Modrý deník Modrý deník James A. Levine

Ač je téma otřesné a nepředstavitelné, tato kniha mě vůbec nezaujala . Nevím, zda je to tím , že je to psané ,,dětskou ,, formou , která nazývá vše po svém, nebo autorem ? Těžko soudit . Každopádně mi nepřišlo , že hlavní postava jako dítě by se trápila a byla v šoku z praktik, ba naopak , zda se mi , že si to naplno užívá. Za mě toto opravdu ne

19.11.2022 1 z 5

Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Isabelle Caro

Příběh je velmi silný a šílený , ale stejně mě kniha vůbec nedokázala vtáhnout a oslovit . Asi i víc informací jsem se pak dozvěděla z internetu , než z této knihy .

07.11.2022 3 z 5

Betonová zahrada Betonová zahrada Ian McEwan

Tak to bylo hodně zvláštní, ani nevím jak to popsat , co k tomu dodat . Mám z toho takové zmatené pocity , ke knize se určitě vracet nebudu

05.11.2022 3 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Velmi krátká povídka , ale o čem ? Je to taková pohádka

26.10.2022 3 z 5

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Velmi emotivní, šílené příběhy . Do Egypta jezdíme velmi rádi a je neuvěřitelné, co se tam děje .. na druhou stranu , o tomto tématu je už mnoho knih , studií apod.., a dnešní ženy Evropanky jsou velmi nepoučitelné a mohou si za to na jednu stranu sami .. Nejdříve si musíme něco o jiné kultuře zjistit , než se někam po 10 dnech známosti nahrnu ne ? Bohužel to nejvíce odnesou děti , kteří za to ani nemohou

26.10.2022 5 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Nevím , jestli jsem správně pochopila konec , každopádně velmi čtivé za den a půl přečtené a zatím mě to bavilo asi nejvíce . Poslední díl si velmi ráda přečtu , věřím , že tam bude dovysvetleni

25.10.2022 5 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Povedená a napínavá knížka , ale některé pasáže byly dost uspěchané .. Mira byla zavřená , neměla přístup k tv , k lidem apod.. a najednou otočením jedné stránky dospěla a vše věděla a téměř nic ji nepřekvapilo. Takové zvláštní , každopádně dle mě dost nereálné a ukvapený závěr

24.10.2022 4 z 5