Nymfadora.T. Nymfadora.T. komentáře u knih

Francouzský manžel Francouzský manžel Klára Janečková

I druhá kniha mě utvrdila v tom, že autorku zařadím do čtivých ... Pěkné, občas drsné, občas pro mě nepochopitelné, ale dobrý konec a to je hlavní.

08.08.2023 4 z 5

Všechny kočky milují Valerianu Všechny kočky milují Valerianu Andrew Cartmel

Těšila jsem se na ni, ale docela zklamání...nemohla jsem se chytit, četla jsem jí po kouskách, asi i proto jsem se ztrácela v postavách...dost chaotické, no moc se mi to nelíbilo.

05.08.2023 2 z 5

Má mě ráda, nemá mě ráda Má mě ráda, nemá mě ráda * antologie

Líbily se mi asi jen dvě, dám si od povídek na chvíli pauzu.

22.07.2023 2 z 5

Rodiny a rodinky Rodiny a rodinky * antologie

No opět, některé lepší, některé se mi nelíbily. Mám ještě jedny, až je dočtu, myslím, že si dám od povídek chvilku pauzu.

19.07.2023 2 z 5

Holčičky Holčičky Magda Váňová

První povídka mě moc nebavila, ale ty zbylé dvě nebyly nejhorší...asi se mi nejvíce líbila ta poslední, i když bylo brzo jasné, jak to dopadne.

16.07.2023 3 z 5

Žena z čísla 24 Žena z čísla 24 Juliet Ashton

Dobrá oddechovka, i když opravdu, od poloviny zbytečně moc zápletek. Ale na léto na chatu bezva.

09.07.2023 3 z 5

Podivný motiv k vraždě Podivný motiv k vraždě * antologie

Neměla jsem co číst na dovolené, tak jsem sáhla do knihovny v penzionu...no a sáhla jsem vedle...sice jsem to ze zoufalství přečetla, ale jak styl, tak obsah povídek- zoufalství...

28.06.2023 odpad!

Láska na Korfu Láska na Korfu Mandy Baggot

Přeslazená, ale čtivá oddechovka, přesně akorát a dovolenou.

27.06.2023 4 z 5

Smrtonoš Smrtonoš J. M. Troska (p)

Staré, ale pořád dobré... Tenkrát jsem obě série četla několikrát, ale dají se přečíst i nyní, příjemný návrat do mládí :-)

22.06.2023 4 z 5

Kupec benátský Kupec benátský William Shakespeare

Další WS ,kterého jsem přečetla díky Výzvě, a opět moc pěkné.

21.06.2023 4 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Trvalo dlouho, než jsem se odhodlala si knihu přečíst...a je to fakt síla...pro nás nepochopitelné...nemám co dodat, přečtěte si.

20.06.2023 4 z 5

Špína za nehty Špína za nehty Miloš Čermák

Souhlasím s ostatními- čtivé, ale hrdinové nesympatičtí a vůbec celé trochu přitažené za vlasy...

12.06.2023 2 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Před třiceti lety jsem viděla film a dodnes si ho pamatuji . Vůbec nejsem příznivce hororů, ale když se objevilo téma ve Výzvě, nemohla jsem odolat. I v knize je to hrůza, taky mi vadilo trochu moc ,,omáčky,, okolo, ale to prý je u Kinga běžné. Nevím, nic jiného jsem od něj nečetla, ale od téhle jsem se nemohla odtrhnout.

09.06.2023 4 z 5

Cizí ložnice Cizí ložnice Katarína Gillerová

Nebylo to špatné, ale taky nic úžasného. Trochu jsem se ztrácela ve všech těch nemovitostech a majitelích, a ta krimi zápletka tam asi taky nebyla nutná. Nicméně, hodí se do výzvy, tak proč ne?

04.06.2023 3 z 5

Vodní meloun Vodní meloun Marek Otta

Za mě trochu divné, nečekala jsem , že se to až tak vyhrotí. A linka vyšetřovatele mi nesedla už vůbec. No, nevím...

28.05.2023 2 z 5

Knihkupectví u pláže Knihkupectví u pláže Brenda Novak

Sice to bylo čtivé, ale za mě strašně překombinované. Zbytečně moc dramat na jednu rodinu :-) ... ale úplně autorku nezatracuji, mám od ní ještě jednu knihu, uvidíme.

28.05.2023 3 z 5

Karolína - Domácí kuchařka Karolína - Domácí kuchařka Karolína Kamberská

Další ,,Karolína´´do sbírky, opět se tam dají najít recepty, které budou použitelné. Chystám se na masový koláč...:-)

15.05.2023 4 z 5

Karolína: Domácí kuchařka - Štěstí z kuchyně Karolína: Domácí kuchařka - Štěstí z kuchyně Karolína Kamberská

Nejprve jsem jen prolistovala, ale pak jsem se začetla do receptů a už se chystám vyzkoušet několik z nich...takový kořeněný čokoládový koláč s hruškami přece nemůže mít chybu :-)

Líbáš jako ďábel Líbáš jako ďábel Marie Poledňáková

V rámci Výzvy jsem si knihu přečetla znova- humorná, milá oddechovka . A to, že jsem několikrát viděla i film je jen bonus, protože herecké obsazení nemá chybu.

Líbáš jako Bůh Líbáš jako Bůh Marie Poledňáková

Kniha stejně dobrá jako film, scény z filmu jsem viděla před očima:-)) Příjemná oddechovka.

08.05.2023 4 z 5