Láska na Korfu přehled

Láska na Korfu https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413444/bmid_laska-na-korfu-P20-413444.jpg 4 96 96

Tess Parksová se rozhodla: láska není nic pro ni. Při randění vyznává jedno pravidlo: po šesti týdnech každý vztah ukončí. Když ji tedy její nejlepší kamarádka se zlomeným srdcem pozve na holčičí výlet na Korfu, Tess je přesvědčená, že dokáže svou zásadu dodržet a zůstat v létě single. Jenže potká charismatického majitele restaurace Andrase… Tess, aby ho zbavila panovačné matky, souhlasí, že bude hrát jeho přítelkyni. Postupně jí však začíná docházet, že tenhle předstíraný vztah je to nejlepší, co ji kdy potkalo…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Single for the Summer , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska na Korfu. Přihlašte se a napište ho.

KateTheBlogger
26.11.2023 2 z 5

Knížka by byla fajn, kdyby mě po pár kapitolách nezačala neuvěřitelně štvát Tess alias hlavní hrdinka. Zatímco začátek knížky vypadá slibně a je vtipný, čím dále v ději se posouváme, tím protivnější je hlavní hrdinka.
Jako oddychovka na dovolenou je knížka fajn, ale dočetla jsem ji spíš kvůli tomu, abych zjistila, jak vše skončí, než že bych si její čtení skutečně užívala.

Nymfadora.T.
27.06.2023 4 z 5

Přeslazená, ale čtivá oddechovka, přesně akorát a dovolenou.

Gracinka
16.12.2022 3 z 5

Kniha mě moc nenadchla. Téměř nic se nedělo. Pořád se omílalo pár situací dokola.
Andras se Sonjou působili sympaticky, ale Tess byla neskutečně protivná rozmazlená princezna z města. Mezi ní a Andreasem nebyla žádná chemie.

Knižní novinky (34. týden)

18.08.2019

Kniha Láska na Korfu v seznamech