Nuttelka Nuttelka komentáře u knih

Nevěsty s.r.o. Nevěsty s.r.o. Kathy Smith

(Audiokniha)
I třetí várka "Sexy hrátek" je moc povedená. Více jsem se i nasmála, když se všichni vesměs chovají podle běžného scénáře, ale i kroutila hlavou, jak někteří chlapi (ale i ženy) uvažují :-) Všechny povídky jsou jen holá realita, žádné pohádky se šťastnými konci, ale opravdu každodenní koloběh života.
A prostě miluju interpretaci René Slováčkové, "žeru" každé její slovo :-) Za sebe opět můžu jen a jen doporučit.

Milenky s.r.o. Milenky s.r.o. Kathy Smith

(Audiokniha)
Pokračování "Sexy hrátek" opět nezklamalo. Ty příběhy jsou opravdu reálné, každodenní koloběh, prostě se to děje a dít bude i nadále. Nic není dokonalé, i když se to na první pohled zdá. Sex je prostě mocná čarodějka :-)

Manželky s.r.o. Manželky s.r.o. Kathy Smith

(Audiokniha)
Skvěle podané příběhy ze života, které se "bohužel" opravdu dějí... Úsměvné, smutné, realistické, vážné, bez přetvářky, ale vlastně zároveň i sexy, jak praví název audioknihy :-) Interpretace René Slováčkové je naprosto skvělá, poslech jsem si užila maximálně a rovnou si pouštím pokračování.

Zamilovaný duch Zamilovaný duch Barbara Cartland

(Audiokniha)
Při těchto knihách - poslechu můžete naprosto vypnout a maximálně si odpočinete, jelikož u toho nemusíte vůbec přemýšlet :-) Já u toho udělala i spoustu jiných věcí :-)
Opět nenáročný děj, který vyústí v nehynoucí lásku. Poslední kapitola mi až kroutila prsty u nohou, jak moc sladké řečičky mezi sebou hlavní postavy vedly :-)))

06.07.2022 3 z 5

Všechny barvy duhy Všechny barvy duhy * antologie

Moc se mi líbí vzhled celé knihy, je úžasná jak na pohled, tak i na dotek :-)
Povídky jsou různorodé a jak už to bývá, některé se líbí více a některé méně. Jednu povídku jsem jaksi nepobrala vůbec :-))) Ale jsem za tyto knihy - tento žánr ráda, že u nás vychází, moc mě baví.

30.06.2022 4 z 5

Milenci v Londýně Milenci v Londýně Barbara Cartland

(Audiokniha)
Vydavatelství Saga Egmont začalo vydávat knihy této autorky a myslím si, že nás bude asi hodně zásobit, když byla Barbara tak produktivní :-) Obálky audioknih jsou opravdu moc povedené a obávám se, že se mi asi budou i více líbit než samotné děje knih :-)))
"Milenci v Londýně" jsou velmi průměrné dílo, hodně velká oddychovka, u které vůbec nemusíte přemýšlet. A také bych spíš očekávala, že tyto romány pro ženy budou číst hlavně ženy, tak i možná proto z toho nejsem tak nadšená. No, uvidíme, jaké budou další díla v audio verzi...

27.06.2022 3 z 5

Domek u jezera Domek u jezera Jasinda Wilder

Kde začít, když vás kniha úplně dostane, sevře srdce, rozbije na kousky, rozbrečí, ale i zahřeje a dojme na maximum...
Příběh je velmi bolavý, smutný, zničující... ale zároveň krásný, plný lásky, citů a uzdravení duše.
Těžko se popisuje to, co mi sebere veškerá slova, pro mě je to jedna z nejlepších knih, co jsem letos četla.

25.06.2022 5 z 5

To přichází děsy To přichází děsy Aleš Novotný

Aleš prostě umí! Jeho knihy už kupuju automaticky, aniž bych si předem zjistila, o čem kniha bude :-)
To přichází děsy - děsy, co si všechno museli či musí postavy v tomto příběhu prožít a prožívají. Děj je spletitý a postupně odhalující, co komu k čemu vedlo a proč. Kniha je opět velmi čtivá, o hvězdičku méně dávám jen z toho důvodu, že já mám prostě problémy se skoky v čase, vždy mi chvíli trvá se zorientovat a pak problém s počtem postav, ale to je můj boj a i tak knihu samozřejmě doporučuji :-)

19.06.2022 4 z 5

Inspektor s velkým ptákem Inspektor s velkým ptákem František Niedl

(Audiokniha)
Zbožňuju inspektora Prévita a Jakuba Saice v jeho podání! Opět jsem se výborně bavila, Prévitovo příhody si budu ráda pouštět, když mi nebude do smíchu, jelikož on je prostě chodící pohroma... ve velmi dobrém slova smyslu :-))) Výborné hlody, průpovídky a zvířata k tomu, směji se ještě teď. Opravdu moc moc audioknihu doporučuji a nemůžu se už dočkat pokračování.

17.06.2022 5 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Milé, vtipné, dojemné :-) Christina Lauren je pro mě sázka na jistotu, že to bude příjemná oddychovka. Moc jsem si tuto partičku přátel užila.

16.06.2022 4 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

(Audiokniha)
Skvělé!!! Já jsem nadšená! Moc jsem se u knihy - poslechu bavila a výkon Jakuba Saice je teda bravurní. Prévitovi vdechl ten správný šmrc a náboj. Jako policajt je osina v zadku snad pro všechny na oddělení, má své metody, ale není to žádný blbec, jen se na něj lepí jeden průser za druhým :-))) A jeho soukromý život, to je také výživné, budete se smát, ale i trošku soucitu v sobě najdete. Nemá to "chlapec" jednoduché a já se pouštím do dalšího dílu, jelikož mám dalšího svého oblíbence :-)

13.06.2022 5 z 5

Toxická láska Toxická láska Saskia Noort

Teda, s knihou jsem se hodně natrápila a dočetla jen silou vůle. Vůbec mi nesedl styl psaní a samotný děj mě vesměs dost rozčiloval. Škoda.

11.06.2022 2 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

I já musím říct, že je to nejlepší zakončení série, nejlepší díl! Byla jsem na AJe moc zvědavá... a teda, takový rebel se v něm skrýval... úplně si mě získal. S Brett jsou pro mě rozhodně nejžhavější dvojkou této série, výborná chemie a já si jejich příběh užila naplno. Moc povedená série, za mě opět jedno velké doporučení!!!

05.06.2022 5 z 5

Pirát jménem Šampaňský Pirát jménem Šampaňský Petra Štarková

(Audiokniha)
Dětská fantazie je úžasná a nekonečná, a tak čistá... Kluci mě svými dobrodružstvími bavili, i když už jsem dávno dospělá, pohádky budu mít ráda pořád.

03.06.2022 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Kniha extra nevybočuje z daného žánru, scénář stále typický pro tyto dějové linky, ale i tak mě to moc bavilo. I když mě teda Darcy vytáčela jakože svými "pravidly". Reed se mi líbil moc, taky bych se nechala unést vášní :-)
Tak AJi, a copak sis na nás připravil ty, jdeme na tvé story...

02.06.2022 5 z 5

Růže a tis Růže a tis Mary Westmacott (p)

(Audiokniha)
Kdyby knihu nečetl Martin Preiss, asi bych ji ani nedoposlouchala. Nějak nevím, co si o ději mám myslet, vesměs jsem z ní jaksi lehce v depresi :-) Příběh Hugha a Isabelly je vlastně dost smutný, aspoň já to tak vnímám. Zato postava Johna Gabriela mě štvala snad od první věty, příšerný to člověk. No, tento žánr od paní Agathy pro mě taky není, zůstanu u milovaného Hercula Poirota :-)

31.05.2022 3 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

I když je kniha tenoučká, překvapivě jsem spokojená a moc se mi to líbilo.
Sexy jednohubka na odpoledne, kdy si maximálně odpočinete a užijete vzrušující zážitek se skvělou dvojicí.

31.05.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

(Audiokniha)
Se Shari to mám jako na houpačce, ale vždy jsem zvědavá, s jakým dalším příběhem nás překvapí. A jak mluví název knihy, je to doslova úplně přesné shrnutí, co se v knize odehrává. Jen si opět nemůžu pomoct a vidím zde inspiraci od úžasné Agathy Christie, kdy se mi celou dobu dralo do mysli filmové zpracování "Zkouška neviny". Celou dobu jsem si si říkala jestli to skončí stejným vrahem, budu opravdu zklamaná. Ale naštěstí se tak nestalo a musím přiznat, že mě kniha opravdu bavila.
Martina Hudečková a Libor Hruška ke Shari už také neodmyslitelně patří a jejich interpretace je opravdu skvělá. Takže já za sebe můžu vřele doporučit.

29.05.2022

Člověk za oponou Člověk za oponou Martin Goffa

(Audiokniha)
Další skvělý díl, který jsem poslechla za jedno odpoledne. Jak vyjde nový Goffa, je to pro mě už automatika, že nebudu zklamaná. Marek Vráz mě baví, i když musím přiznat, že Miko Syrový mě baví o trošku více :-) Jan Maxián se také poslouchá moc dobře, jen mi prostě k věku Vráze už moc nesedí, jelikož jeho hlas zní o hodně mladší než ve skutečnosti je :-) Ale to je můj boj.
Případ mě zaujal hned od samého začátku, celou dobu s Terencem vyšetřujete a nemůžete se dočkat konečného rozuzlení a dopátrání se pravdy. Ještě že má takového kamaráda jako je Carlos. Konec mě tedy trošku zamrzel, jak to dopadlo s Rysem, ale jinak nemám vlastně co vytknout. Těším se na další případ a setkání s Terencem :-)

29.05.2022 5 z 5

Manželky Manželky Tarryn Fisher

Ach jo, na knihu jsem se těšila a takové zklamání. Asi jsem už hodně náročná, co se "thrillerů" či "psychothrillerů" týče, ale tohle bylo jedno velké blábolení. Všechny postavy se mi příčily a ten konec to úplně popravil.

28.05.2022 2 z 5