Ninde Ninde komentáře u knih

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Úžasný příběh, úplně mě pohltil, že jsem nemohla přestat číst.
Hned se pustím do druhého dílu.

22.12.2018 5 z 5

Píseň stínů Píseň stínů S. Jae-Jones

Krásní,úžasný příběh,který má ohromující konec.

30.11.2018 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Krasné,lehké,pohodové čtení na dobrý čaj,tlusté ponožky a uspokojující teplo od krbu.

25.11.2018 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Miluji všechny knihy od Sarah Janet Maas a tato není výjimkou.
Na hvězdy, které naslouchají.
Na sny, které se plní.

10.11.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Kniha je velmi pěkná,od dechová,zábavná.Těším se na další díl.

03.11.2018 5 z 5

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

U toho dle dílu jsem plakala skoro pořád.Postavy jsem si zamiloval ještě o to víc než v minulých dílech.A ten konec mě dorazil,musela jsem potom sníst celou tabulku čokolády,abych se uklidnila a vrátila do normálu.Určitě se k této sérii někdy vrátím.

Napůl divoký Napůl divoký Sally Green

Tenhle díl je ještě lepší než ten první.Hodně jsem si oblíbila Gabriela a Nesbitta. Annalis jsem nemusela od začátku,ale to co udělala,tak to mě totálně nakrklo.Vzala mi čtvrtou nej postavu.A obálka je tak divoce pěkná,že je z těch tří nejhezčí.

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Ze začátku jsem nevěděla co si o téhle knize myslet,ale po pár kapitolách mi byla jasné že jsem se do této knihy zamilovala. Nathan byl velmi sympatickou postavou a hned od prvních stránkách mi přirostl k srdci.Zamilovala jsem si taky styl psaní autorky ,který mi přišel hodně originální ,od různých fantasy které jsem zatím četla. A ta obálka je mega hodně pěkná.

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

Co k tomu víc napsat? Bavilo mě to, dobře se to četlo.Děj byl zajímavý a odpočinkový.Těším se na druhý díl.

29.08.2018 5 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Ze začátku jsem chtěla dát jen čtyři hvězdy,ale ten konec mě dojal.:)

26.08.2018

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Druhý díl mě bavil více než první.Oproti prvnímu dílu mi připadal lépe propracovaný a také srozumitelný.Proto dávám 5.

26.08.2018 5 z 5

Válečný kůň Válečný kůň Michael Morpurgo

Příběh se mi líbí,i když pro někoho jako já kdo tráví čas s koňmi je tohle kruté.Ale zpátky ke knize,která byla dojemná.Už od čtvrté kapitoly jsem plakala jak dokonalá fontána a ke konci to byly doslova Niagarské vodopády.Nedoporučuji těm kdo je srdcem koňák,protože je tona vlastní nebezpečí.Doporučuji těm lidem obdivující vztah člověka a zvířete.

09.08.2018 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Ze začátku jsem měla problém se do této knihy začíst.V některých částech jsem si to musela přečíst ještě jednou,abych to pochopila.Ke konci mě to už více bavilo a jsem i zvědavá,jak se to vyvine v druhým díle.

09.08.2018 4 z 5

Ohnivá krev Ohnivá krev Elly Blake

Úžasné a velmi překvapující.Od první stránky se tam něco děje takže bylo jasné že se nudit nebudu.Pro mě tam byly i vtipné momenty,hlavně u té třetí zkoušky.Těším se strašně na třetí díl,který by měl snad vyjít tenhle rok.

29.07.2018 5 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Závěrečný díl této trilogie byl mnohem lepší než druhý díl.Na této sérii jde vidět,že i muži dokážou napsat úžasné romány.

06.07.2018 5 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Úžasné přečetla jsem to jedním dechem.Všechno mě na této knize bavilo,nemohu se dočkat až si přečtu druhý díl.

05.07.2018 5 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Příběh se mi líbil.Až za se budu chtít si přečíst něco ve zvláštním stylu sáhnu určitě po této knize.

30.06.2018 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Od této knihy jsem čekala ledacos,ale to co mi nabídla,bomba.Není část která by mě nebavila.Když mi přišla reakce mích přátel byla (ta je ale tlustá ,ta ti bude chvíli trvat než jí přečteš)no na mě tenká.Stránky utíkaly tak rychle že jsem se ocitla brzy na konci.A jediní co chci a potřebuji je další díl.Jinak velmi doporučuji!

25.06.2018 5 z 5

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

Bože tahle kniha utekla tak rychle,vůbec jsem se nemohla odtrhnout.Strašně se těším na třetí díl.

25.05.2018 5 z 5

Gabrielovo inferno Gabrielovo inferno Sylvain Reynard

Úžasné nemám slov.Honem se pustím do druhého dílu,doufám že mi přinese boží pokračování.

22.05.2018 5 z 5