nina3905 Online nina3905 komentáře u knih

Všetky cesty vedú sem Všetky cesty vedú sem Mariana Zapata

Kráľovná pomalej romantiky je späť:-) Príbeh pohladí každú romantickú dušu a myslím si, že mnohé z nás si našli nových obľúbených knižných hrdinov. Perfektná romantikuš kniha.

30.03.2024 5 z 5

Křehké srdce Křehké srdce Mona Kasten

Achhh, jaj, príbeh bol pohladením pre každú romantickú dušu.

24.03.2024 5 z 5

Zabij, nebo zemři Zabij, nebo zemři Isabella Maldonado

Fíha, tak to bola teda jazda.... Určite autorku I. Maldonado zaradím medzi obľúbené v žánri detektívna literatúra. Myslela som si, že agentku Ninu Guerrerová z predchádzajúcej série (tvz. bojovníčku), už žiadna iná jej vytvorená literárna postava neprekoná - otvorene sa priznávam, že som sa mýlila. "Rambo žena" teda Daniela Vega jej výrazne sekundovala. Dej bol napínaný, akčný, nepredvídateľný.... Už teraz sa teším na pokračovanie série:-)

24.03.2024

Pokušení Pokušení Ivy Smoak

Žiaľ, očakávania zostali nenaplnené...

24.03.2024 2 z 5

Pojízdná čajovna splněných snů Pojízdná čajovna splněných snů Rebecca Raisin

Nenáročná romantikuš jednohubka:-)

04.03.2024 3 z 5

Nenávidím tě, Adame Connore Nenávidím tě, Adame Connore Ella Maise

Erotikuš, romatikuš nenáročná oddychovka, pri ktorej sa nielen zresetujete, ale aj zasmejete.

Zlo Zlo Jørn Lier Horst

Veľmi vydarená kniha, v ktorej je čitateľ v neustálom napätí a silne sympatizuje s hlavným hrdinom komisárom Wistingom. Po knihe som siahla až po zahliadnutí televízneho seriálu. Určite si prečítam ďalšie diely tejto série.

Patříme k sobě Patříme k sobě Beth Moran

Kniha je pohladením pre každú romantickú dušu.

Odhalení Odhalení Brianna Labuskes

Gretchen je veľmi originálna literárna postava, je sociopatka, ktorá je psychologičkou a zároveň konzultantkou bostonskej polície. Na zamyslenie stojí aj jej rodinno-nerodinné prostredie... Teším sa na pokračovanie:-)

Náhodný gól Náhodný gól Teagan Hunter

Parádne romantikuš "počteníčko" :-) Už, aby boli vydané ďalšie knihy od tejto autorky.

Kopírák Kopírák Sam Holland

Od začiatku do konca napínavý dej, autorka sa s čitateľmi pohrala, za mňa knihu odporúčam.

Experiment s láskou Experiment s láskou Christina Lauren

Romantikuš kniha naparádu! Tandem obľubených autoriek nesklamal a do knihy sa určite zamilujete.

15.09.2023 5 z 5

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

Za mňa vyjadrujem spokojnosť. Kniha bola výborným pokračovaním série, čítala sa doslova "sama". Zbožňujem autorkin štýl písania, jednoznačne mi vyhovuje. Sympatickí mi boli aj obaja hlavní hrdinovia. Počítanočko na parádu! Knihu určite odporúčam.

05.09.2023 5 z 5

Poslední slovo Poslední slovo Mary Burton

Druhý diel je z môjho pohľadu slabší ako prvá časť. Predvídateľný dej a vrah odhalený už v prvej polovici príbehu.

18.08.2023 4 z 5

Spolek Jane Austenové Spolek Jane Austenové Natalie Jenner

Odpočinkové čítanie, ktoré prináša smutno-krásny príbeh. Milovníci Jane Austenovej si prídu na svoje.

17.08.2023 4 z 5

Jediná noc Jediná noc Tracy Anne Warren

Kniha ma príliš nezaujala. Pri jej čítaní som sa doslova nudila a určite po nej už nesiahnem.

17.08.2023 2 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Normálne nahlas ochkám, pretože kniha je pohladením pře každu romanticku dušu. Autorka ani v tento časti nesklamala a vytvorila dokonalú sériu. Milesovci sú jednoznacne TOP!!! Priznávam sa, že moje tiché čitanie bolo sprevadzané hlasnými - miestami hurónskymi záchvatmi smiechu. Christa som miestami chcela ovaliť panvicou, aby konečně vystrčil hlavu zo zadku, ale Hayden si to postupne ochočila. Jednoznačne doťahovanie medzi bratmi ako vždy stálo zato. Celá séria je nezabudnuteľná, perfektná, no milujem ju. Nebolo by od veci, ak by vznikla novelka resp. ďalšia kniha, ktorá by riešila potomstvo. Asi sa budem opakovať, ale táto séria, by malá byť povinnou jazdou pre milovničky romantikuš knižnice. Udeľujem 100 bodové hodnotenie - určite po knihe siahnite-:) !!! PS: Ale aj tak Tristan zostal mojim milacikom :-)

16.08.2023 5 z 5

Pukom do srdca Pukom do srdca Teagan Hunter

Športová romantikuš oddychovka, ktorou sa odpálila nová séria určite stojí nielen za povšimnutie, ale najma za prečitanie. Priznávam sa, že knihy o sexy hokejistoch su mojou slabosťou. Ale s čistým svedomím tvrdím, že táto knižná séria si 100% najde svojich skalných fanušikov. Chutného hlavného hrdinu Collina je nemožné si neobľubiť. Už teraz netrpezlivo očakávam pokračovanie:-)

15.08.2023 5 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Škoda, že je kniha je poslednou časťou série. Myslím si, že každý čitateľ resp. každá čitateľka si hlavné postavy Reese a Bena hneď zamilujú a budú sa pri čítaní zabávať na ich výmenách názorov zabávať. Už teraz sa teším na ďalšie knihy autorky.

13.08.2023 5 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Ďalší skvelý príbeh, ktorý vo vás vyvolal pocity radosti, bolesti, strachu, eufórie, znechutenia, očakávania, smútku... Za mňa bola zatiaľ z celej série najprepracovanejšia práve táto tretia časť. Kladne hodnotím, že kniha bola písaná nielen z pohľadu Charlie, ale aj Caina. Autorka a jej štýl písania som si zamilovala.

13.08.2023 5 z 5