nina3905

Na druhý pokusNa druhý pokusT. L. Swan

Romantika ako vyšitá. Pri čítaní knihy sa nasmejete. Tento diel je z môjho pohľadu o trošku lepší ako prvý. Tristan je jednoznačne miláčik.

Čtvrtá opiceČtvrtá opiceJonathan Dylan Barker

Kniha má dynamiku, náboj, živelnosť, bez problémov vás vtiahne do deja. Zaujímavé bolo striedanie prítomnosti - reality (vyšetrovanie) s minulosťou - denníkovými zápiskami. Tak toto je "šupa" a určite sa zaradí k obľúbeným knihám tohto žánru.

Scandalous: Šokující láskaScandalous: Šokující láskaL. J. Shen

Celá séria "Hriešnici" je perfektná a pre milovníčky romantických kníh až povinná. Na príbeh Trenta a Edie som sa veľmi tešila.

Graysonův slibGraysonův slibMia Sheridan

Kniha je prekrásna a určite by si zaslúžila viac ako "5 hviezdičiek". Nachádza sa v nej veľa krásnych myšlienok, ktoré pohladia každú romantickú dušu. Na druhej strane sa pri čítaní tohto príbehu aj zasmejete pri doberaní hlavných hrdinov, ich incidentoch, ale pri niektorých pasážach knihy budete dojatí. Je to krásny príbeh o láske, emócií, odpustení a nehe.

Jednou za životJednou za životT. L. Swan

Kniha obsahuje okrem tradičného zamilovania, posteľových scén aj humorné časti (kempovanie "v prdelákově"). Niektoré pasáže knihy by som skrátila. Knihu hodnotím ako veľmi "čtivú". Autorku si určite zapamätám, pretože aj jej ďalšie knihy môžu byť pútavé.

S láskou, LukovS láskou, LukovMariana Zapata

Knihu S Láskou, Lukov si zamilujete na plnej čiare. Príbeh sa odohráva v krasokorčuliarskom prostredí a so svojskými hlavnými postavami (ich vzájomné hašterenie a doťahovanie je božské). Mariana Zapata sa sa opäť predviedla ako kráľovná pomalej romantiky.

Alfa samecAlfa samecVi Keeland

Kniha predstavuje vtipný, ale aj dojímavý príbeh rozvodového právnika a manželskej poradkyne. Hneď od začiatku sledujeme ich vtipné zoznámenie a následné spoločné spolunažívanie v kancelárskych priestoroch. Príbeh je popretkávaný silnou chémiou hlavných hrdinov, ich vzájomných hašterením. Kniha je topková, určite stojí za prečítanie.

Žiadnu lásku, len sexŽiadnu lásku, len sexVi Keeland

Autorka Vi Keeland nikdy nesklame. Príbeh prináša romantiku, ale aj trápia hlavných hrdinov, medzi ktorými ste mohli zachytiť od prvého momentu vzájomné iskrenie. Postavy Nat a Huntera si rýchlo obľúbite aj vďaka ich vtipným dialógom, ktoré vás rýchlo vtiahnu do deja. Kniha je výborná a určite stojí za prečítanie.

S láskou tě nenávidímS láskou tě nenávidímJo Watson

Kniha je vtipná a oddychová. Zápletka v knihe predstavuje klasiku, s ktorou sa môžeme stretnúť romantických resp. erotických príbehoch. Medzi hlavnými postavami vnímate už od začiatku príbehu vzájomné iskrenie a na ich slovných výmenách sa určite zasmejete.

Rytmus, já & MalychinRytmus, já & MalychinMariana Zapata

Knižku odporúčam, ak sa chcete zasmiať a máte radi pomaly sa budujúcu romantiku. Skvelý príbeh, postavy s neopakovateľným charakterom, prostredie koncertov a nekonečného cestovania.

SpolubydlícíSpolubydlícíBeth O’Leary

Knihu zaraďujem medzi ideálne dovolenkové knihy. Na jej prečítanie ma nalákal obal a anotácia. Knihu si viem predstaviť aj ako predlohu pre filmové spracovanie.

Pátá oběťPátá oběťJonathan Dylan Barker

Tak ako sa Opičí vrah pohrával so Samom a so svojimi obeťami, tak rovnako sa autor pohráva so svojimi čitateľmi. Druhý diel trošku slabší ako prvý, ale skalní fanúšikovia si nenechajú ujsť záverečnú časť.

KultiKultiMariana Zapata

Topka v mojej knižnici. Mariana Zapata je naozaj kráľovná pomalej romantiky. Veľmi sa mi páčilo ako sa rozvíjal vzťah hlavných postáv (Kultiho a Sal) od detskej zamilovanosti, obdivu až k tomu ako sa dajú dokopy ako pár plný lásky so spoločnou budúcnosťou. Pre dychtivého čitateľa je kniha lahôdkou.

V mysli vrahaV mysli vrahaMike Omer

Kniha sa zaraďuje medzi detektívne thrillery, ktorého hlavnou hrdinkou je psychologička Zoe. Jej pracovnou náplňou je vytváranie zločineckých profilov. Spolupracuje s agentom FBI Tatumom, s ktorým tvoria vyvážený vyšetrovací tím. Príbeh poskytuje aj vtipné situácie, ktorých aktérom je Marvin, starý otec agenta Tatuma. Kniha si podľa mňa ľahko nájde svojich nadšencov a autor Mike Omer čitateľov. Jediným negatívom bolo, že príbeh skončil "otvorený" a ja ako čitateľka musím čakať na pokračovanie série.

Boháč z Park AvenueBoháč z Park AvenueVi Keeland

Romantické, vtipné, ale aj dojemné čítanie. V príbehu boli dejové zvraty, ktoré by ste spočiatku ani nečakali, akoby autorky chceli povedať, že život je nielen krásny, bezproblémový, ale prináša so sebou aj neradostné nástrahy.

Má mě rád, nemá mě rádMá mě rád, nemá mě rádSally Thorne

Perfektná humorná romantika, ale že vážne. Hlášky hlavných postáv, ich vzájomné doberanie sa vás nútia smiať sa nahlas, v niektorých momentoch až slzy vyhŕknu. Určite vás dostane Joshua, ktorý je navonok drsným a uzavretým mužom, ale v skutečnosti je nesmierne príťažlivý a starostlivý. Knihu doporučujem.

Sběratel přáníSběratel přáníMia Sheridan

Romantická oddychová kniha s nádychom "rozprávky pre dospelých". Príbeh vás vtiahne do deja, pohltí a možno aj chytí za dušu. Ak máte radi čarovné príbehy s prvkami rozprávky, boja dobra so zlom, osudovej lásky, tak neváhajte a po knihe siahnite.

Mizející dívkyMizející dívkyLisa Regan

Kniha Miznúce dievčatá sú "knižnou lahôdkou" pre všetkých milovníkov detektívneho žánru. Príbeh má všetko, čo treba na správnu dávku napätia. Určite si zamilujete hlavnú hrdinu, Josie Quinnovú, ktorá je veľmi húževnatá, inteligentná, sebaistá. Určite si prečítam aj pokračovanie série.

Pilot playboyPilot playboyVi Keeland

Typická romantika a pohodové čítanie. Ak potrebuješ na chvíľu vypnúť a následne "reštartnúť" sa kniha za prečítanie určite stojí.

Tři (s)prostá pravidlaTři (s)prostá pravidlaNikki Sloane

Erotický román "so všetkým všudy." Žiadnu vanilku nečakajte.

Vicious: Divoká láskaVicious: Divoká láskaL. J. Shen

Romantická kniha, ktorá vás vtiahne do deja vďaka zobrazenému deštruktívnemu vzťahu hlavných hrdinov (zlý chlapec - naivné dievča). Príbeh mál rýchly spád, predvídateľný, ale "čtivý". Páčilo sa mi, že som sa v knihe stretla s postavami z predchádzajúceho dielu.

Ukradený polibekUkradený polibekL. J. Shen

Hlavné postavy majú podobu modernej "Krásky a zviera" vo svete politiky a mafie. Ak obľubujete mafiánske príbehy, nemôžete knihu vynechať.

Bane: Prokletá láskaBane: Prokletá láskaL. J. Shen

Kniha je parádna, smutná, ale aj vtipná. Perfektná bodka za celou sériou.

V temnotěV temnotěMike Omer

Detektívka predstavuje druhú časť série s hlavnými hrdinami, psychologičkou Zoe a agentom Tatumom. Zvláštnosťou príbehu je, že mnohé časti deja tvoria myšlienkové pochody vraha, ktorého môžeme považovať za inteligenta, násilníka alebo brutálneho psychopata. Môžeme len dúfať, že pokračovanie príbehu si udrží svoju vysoko nadstavenú latku.

Vévoda a jáVévoda a jáJulia Quinn

Tradičná červená knihovňa ako vyšitá, takže žiadne ťažké čítanie nečakajte. Kniha podobne ako celá séria je doslova návyková. Teda je príjemná, oddychová, s dávkou humoru, romantiky, pikantných scén, londýnskeho prostredia 19. storočia (vojvodovia, plesy, večierky). Za povšimnutie určite stojí seriál inšpirovaný knihou, na ktorý sa môžete mrknúť na Netfrixe. Ak si prečítate prvý diel série, dobrovoľne - nasilu si prečítane nedočkavo ďalší.

ŠéfŠéfVi Keeland

Kniha obsahovala vtipné, romantické, ale aj erotické scény. Oddychové čítanie, ale knižka Egomaniak sa mi páčila viac.

Matčin hrobMatčin hrobLisa Regan

Najlepší diel série o policajnej veliteľke Josie Quinn. Príbeh odhaľuje traumatizujúce, temné, neľahké detstvo Josie, o ktorom sme niečo v náznakoch tušili už z predošlých častí série. V knihe sú krátke kapitoly, početné dialógy, ale dej je dynamický a rýchlo odsýpa. Zápletka príbehu je napínavá, uveriteľná, kvalitne prepracovaná a zachádza ďaleko do Josienej minulosti. Autorka si určite našla svojich fanúšikov a čitateľov.

Já a ty, navždyJá a ty, navždyJo Watson

Z môjho pohľadu zatiaľ najlepšia kniha, ktorú som od tejto autorky čítala. Hlavná hrdinka - "bláznivka" Becca je už klasikou, s ktorou sa v autorkiných knihách stretávame. Počas čítania príbehu resp. niektorých jeho pasáží sa budete smiať nahlas napr. knižný erotický klub starších dám. Kniha bola vtipná, romantická, oddychová, ale aj návyková, pretože ak ste sa už začítali, nevedeli ste sa odtrhnúť.

IdolIdolKristen Callihan

Romantikuš oddychovka z muzikantského prostredia. Myslím si, že autorka si toto sériou získa mnoho fanúšikov.

19. listopadu

Ty nejsi moje spřízněná dušeTy nejsi moje spřízněná dušeIlsa Madden-Mills

Perfekná romantikuš kniha so všetkým čo k tomu patrí. Už teraz sa teším na ďalší diel.

19. listopadu