Nikol2110 Nikol2110 komentáře u knih

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

No nemam slov. Krásná knížka, která byla zároveň pěkně strašidelná. Někdy jsem si čtení musela rozkouskovat, abych se nebála. Skvěle napsaná, jen škoda že konec byl moc useknutý a nevíte jak postavy dopadly.

09.03.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Skvělá kniha. Ze začátku příběh průměrný, ale jak se to rozjelo, tak jsem se nemohla odtrhnout. Nečekala jsem, že ta kniha takhle dopadne. Nechtěla bych být v kůži Niny.

24.03.2024 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Nádherná kniha! Do příběhu jsem se hned začetla a kniha byla přečtena za 2 dny. Kate je nyní moji oblíbenou vysetrovatelkou.

05.06.2022 4 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Další napínavý příběh, kniha se hezky četla. Už se těším, až si přečtu další ze serie.

29.12.2023 4 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Kniha přečtena jedním dechem. O domácím násilí a návratu ženy z vězení.Byl to zajimavy příběh.

24.09.2023 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

(SPOILER) Začátek knihy slabší, chvíli trvalo než se rozjela, ale pak to bylo skvělé. Dobrá zápletka, oba vrahy bych až do polední chvíle netipovala. Už se těším, až si přečtu další ze série Bergmana. Jednu hvězdičku ubírám za to, že autorka nechala otevřený konec s Radimem.

23.02.2024 4 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Kniha se četla úplně sama. Příběh originální ale zároveň k zamyšlení. Přečteno za dva dny.

01.04.2022 5 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

(SPOILER) Jedna z nejlepších knih, co jsem letos četla. Naprosto napínavá kniha, kde člověk vůbec neví, kdo je královna a když už si myslí, ze vi, tak ho autor přesvědčí o opaku. Několikrát jsem musela listovat zpátky, abych si přečetla, co ten konkrétní člověk udělat.. jen škoda toho otevřeného konce. Knihu jsem přečetla za jeden večer, hltala jsem každé slovo.

28.12.2021 5 z 5

Chalupa Chalupa Pavlína Křivánková

Krásná kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Jelikož moje rodina pochází v Valašska a Vsetína, měla pro mě kniha ještě větší význam. Pěkný příběh dvou žen. Od této autorky si ráda přečtu další knihy. Nicméně bych si představovala asi lepší konec, proto dávám o hvězdičku méně.

21.09.2023 4 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Jedna z těch knih, kterou začnete číst odpoledne a v 1 v noci ji dočtete. Super kniha, napínavá, čte se úplně sama. V některých pasážích i smutna, ale rozhodne knihu doporučuji.

16.02.2022 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Super napínavá kniha plná zvratů. Člověk je až překvapený, jak to cele dopadlo. Hodně si budu chtít přečíst druhý díl co nejdříve.

13.12.2021

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Skvela kniha! Hezky se četla, nekteré zápletky a jejich rozuzleni bych ani nečekala. Už se těším na další knihu. V anglické verzi už je celkem 6 vydaných knih z této série, takže se těším, až budou vydané i u nás.

25.01.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Super oddechovka, která se rychle četla. Zajímavý nápad propojit ženské postavy i s Prvokem, Tečkou, Šamponem a Karlem.

11.01.2024 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Velice zajímavá kniha. Přečteno za dva dny.
Byl zvláštní pocit si představit že by to jednou mohla být realita. Kniha se četla dobře, jen mě překvapil konec. Určitě bych si jednou ještě někdy přečetla.

25.12.2022

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Ze začátku jsem se do knihy mohla vůbec začíst, až tolik mě nebral Anny popis všech věcí, byla na mě až moc upovídaná. Kniha se mi líbila až ke konci.

17.06.2021 2 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Druhá kniha od autorky, kde jsem absolutně neuhodla, kdo bude vrah. Napínavé čtení, které se i rychle čte.

15.02.2024

Skvělá kniha. Dobře položené otázky, kniha se dobře čte. Pán doktor má dobrý humor ale zároveň dokáže lidi vzdělávat. Jedna z nejlepších knih co sem za poslední dobu četla.

17.11.2023 5 z 5

Veronika v Dubaji Veronika v Dubaji Veronika Klesnilová

Asi nejlepší kniha, kterou jsem od letušky četla. Hezky se to čte, jediná chyba je, že to má jen 180 stran. Hodně zajímavých informací, hezké fotografie. Pokud autorka vydá ještě nějakou knihu, ráda si ji přečtu.

15.09.2023 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Nejdříve jsem se vůbec nemohla začít, bylo na mě moc příběhu najednou. To se ale po několika kapitolách zmenilo a já se nemohla odtrhnout. Super příběh, který se četl sám. Precteno za 3 dny.

25.01.2022 4 z 5

Tři dny do pekla Tři dny do pekla Heather Chavez

Kniha se mi velice líbila. Byla napínavá, akorát ke konci se do toho člověk lehce zamotá. Za mě trošku nečekaný konec. Přečteno za jeden den.

19.11.2021 4 z 5