nikiem nikiem komentáře u knih

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Velmi krásná kniha, která mě i hned začala bavit. Gwendolyn jako hlavní postava mi hrozně sedla. Jestli mi v knize připadalo, že jde všechno hrozně rychle, tak film byl ve všem ještě rychlejší - ale ono vlastně asi nemá cenu s ničím otálet :D .

24.11.2017

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Kniha se četla dobře. Příběh je velmi zajímavý. Občas jsem Abby absolutně nerozuměla a občas jsem se až divila jak jednoduše nějakou situaci vzala. Ta holka pro mě byla stejnou záhadou jako pro Travise.

13.11.2017 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Romantická klasika, kterou by měl znát každý - je jedno jestli si přečtete knihu či zkouknete film, vyjde to nastejno.

08.11.2017 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Tato kniha už není tak krásný příběh od spisovatelky Jojo Moyesové. Zezačátku jsem měla pocit, že tam je snad všechno špatně. Zvláštní Lisa. Mike, který je skvělý byznysmen...ale potkal Lisu, její dceru a Kathleen a začne s nimi prožívat jejich utrpení. Kniha se, ale dala číst velmi lehce a opravdu jsem chtěla vědět co se jim stalo tak zlého, že se Lisa chová, tak jak se chová. Nakonec pěkné a kniha mi tedy ani trochu nepřišla přeslazená.

08.11.2017 3 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Příběh je to velmi krásný, velmi smutný. O to více se mi zaryl pod kůži, protože je psaný podle skutečnosti. Prvně jsem viděla film a je to můj nejoblíbenější romantický film - načež jsem si koupila knihu, abych si doplnila informace. Musím ovšem konstatovat, že film se mi líbil o dost víc.

04.11.2017 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Nemůžu si pomoci, ale ten příběh mě strašně pohltil. Myslím tedy ten Jennifer a Anthonyho u Ellie mě to bavilo o něco méně, ale až tak hrozné to taky nebylo. Četla jsem to jako pátou knihu od Jojo Moyesové a pro mě jednoznačně nejlepší. :)

03.11.2017 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Velmi krásná kniha o pozitivní ženě, které dělá v životě všechno pro svou dceru a nemanželského syna a jen tak mimoděk se i zamiluje. Kniha mě neustále rozesmívala i rozesmutňovala. Doporučuji :)

01.11.2017 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Kniha se četla dobře. Oba příběhy zajímavé. Fandila jsem oběma ženám.

30.10.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Tenhle díl mě nadchnul. Bylo to velmi čtivé.

26.10.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha se čte krásně. Příběh jsem poznala nejdříve ve filmovém zpracování a tam mi pak dost věcí oproti knize chybělo. Je to velmi zajímavý příběh.

24.10.2017 4 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

Ano přiznávám je to nejslabší díl, ale líbil se mi také. Celou dobu jsem hltala kam to dopracovali a jak se snaží žít normální život. V pár chvílích jsem Alexandra chtěla opustit místo Taťány, ale pak mě to vždycky nějak přešlo. Díl mě vtáhl a psychicky mě i velmi zasáhl. Nádherná série knih ke kterým se budu ráda vracet. :)

23.10.2017 5 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Tak tento díl jsem úplně hltala, sice mě zážitky z minulosti nebavily, ale co už. Knihu jsem musela přečíst za dva dny a pořád jsem se modlila ať jsou oba v pořádku a shledají se. Nádherný román.

18.10.2017 5 z 5

Příšerné příběhy z Černé lodi Příšerné příběhy z Černé lodi Chris Priestley

Tato kniha už mě nebavila tolik jako předešlé, ale pořád to bylo dobré.

16.10.2017 4 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Mám ji jako audioknihu. Touto knihou jsem začínala a nadchla se pro tuto sérii knih.

16.10.2017 5 z 5

Zajímavé, krásné čtení. I ve dvaceti letech jsem se po přečtení některých z nich bála spát sama :D

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Já si nemůžu pomoct, ale když jsem se prokousala začátkem a hlavně jejich zajímavým seznámením, tak mě kniha opravdu vtáhla do děje. Nádherná kniha. :)

Koruna Koruna Kiera Cass

Pro mě asi nejslabší díl celé série. Do čtení jsem se nenutila jen prvních asi 5 stran a posledních 30 stran. Nejlépe to na konci asi shrnul epilog - ten se autorce velmi povedl. Myslela jsem si, že tam jde hlavně o lásku, ale ona se vlastně zamilovala až někde v půlce této knihy. Nevím no doufala jsem, že předchozí Dcera dopadne trochu jinak.

11.10.2017 3 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Na základní škole mi tato kniha přišla jako skvělá pohádka.

11.10.2017 5 z 5

Tyrolské elegie Tyrolské elegie Karel Havlíček Borovský

Přečteno jako povinná četba, asi před pěti lety. Kniha je lehká na čtení a musela jsem se i vracet a číst věty znova.

11.10.2017 3 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Snad nejznámější milostný příběh. Co tomu dodat, prostě klasika.

11.10.2017 5 z 5