nikca3976 nikca3976 komentáře u knih

Tyran Tyran T. M. Frazier

(SPOILER) Tohle byla fakt pecka. Čekala jsem dlouhé měsíce,ani už jsem nepočítala s tím, že bude pokračování přeložené a najednou jak blesk s čistého nebe to přišlo ️ Moje reakce byla taková, že jakmile mi přišla,tak jsem zaječela a po straně dlouhé době jsem doslova brečela štěstím...až takhle jsem se na Tyrana těšila King mě zaujal už hned od první stránky...byl to prostě temný příběh plný nebezpečí,sprosťáren a hlavně drsných a potetovaných chlapů To je něco pro Nikolku ️ Kdo četl Kinga,tak neexistuje,že by si nepřečetl tohle neskutečně napínavé a nebezpečné pokračování.To by bylo proti přírodě. Potom co se Doe vrátila domů se jí občas vybaví nějaká vzpomínka...vzpomínka na Nikki pro mě byla jako časovaná bomba...po tom,co zazněla přezdívka Tyran se mi probudil mozek a já hltala slovo po slově abych zjistila,kdo to sakra je a co doprčic provedl..samozřejmě jsem se netrefila jako vždy (další důkaz, že by ze mě byla špatná detektivka) Občasná setkání Doe a Kinga byla žhavá až až Samozřejmě by to nebylo ono,kdyby nevěděl,kde je a nechodil za ní ,ale kvůli nějakýmu podělanýmu Elimu to nebylo tak často,jak bych chtěla King je prostě bestie, zamilovaná bestie,kterou někdo hodně nasral, takže byl odhodlaný všechny pozabíjet jenom aby mohl být zase s Doe..prošel si peklem, včetně Beara, který si užil svoje při hledání Eliho..zvrat,který nastal jsem absolutně nečekala...Co všechno provedl Doe bylo odporný a zasloužil si za to trpět.. nalákat Kinga pro něho byla osudová chyba,ale teda když se vypořádával s Doe tak se mi zvedal občas kufr...všechno má ale svoje pro a proti...objevila se totiž jedná skvělá osoba a to pro mě bylo dojemných pár stránek ️️ Taky mě strašně zajímalo jak to skončí s Kingovou dcerou Max,protože on si zasloužil šťastný konec..no prostě mě to absolutně dostalo a budu se vzpamatovávat dlouho asi ️ Snad budou přeložené další knihy, protože tyhle temné příběhy já šíleně miluju ️️

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Toto jsem nečekala...první zkušenost s touhle autorkou a získala si mě už první stránkou této knížky..jak jsem mohla tak dlouho pokukovat po jejich knihách a nekoupit je?Jsem fakt ráda,že jsem to udělala.Tohle bylo po dlouhé době to nejzajímavější,nejpoutavější, nejžhavější, nejnapínavější a nejvíc šokující čtení Je to i tím,že je to #haterstolovers To temné prostředí intrik, zločinů, tajemství a pomsty je prostě vysoce návykové...ten pocit,kdy hltáte každé jedno slovo a nejste schopní odlepit zrak a ruce od knížky je k nezaplacení...Bryant Royal...mocný,sexy a majetnický muž..všechno co má mít můj romantický hrdina Isa....tu jsem si zatraceně zamilovala...rebelka a vůbec se nebojí Bryantovi postavit Celý děj byl trošičku chaos,ale tak to mám ráda,protože to bylo nepředvídatelné..neměla jsem ani představu co od toho čekat a jak ta kniha skončí...ale na konci jsem vystřelila z křesla až se i kocour lekl

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

No... zaprvé jsem to ani nedočetla... zadruhé jsem v životě nečetla nic úchylnějšího a zatřetí mi každá kapitola připadala jako scénář na porno... samý sex a žádný děj..jako možná se to někomu líbí,ale na mě toho bylo nějak moc..strašně mě teda udivuje co všechno byla Mona schopná udělat pro prachy...každopádně po téhle knížce se nemůžu podívat na skleněnou láhev aniž bych si vzpomněla na toto některé scény byly fakt přes čáru...zvlášť ty, kde nebyli sami

25.08.2021 1 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Musím říct, že ze všech knih, co jsem od Whitney četla,je tato nejslabší..kniha je rozdělena na 3 části...ty první dvě by mě vůbec nebavily,kdyby tam nebyl aspoň ten sex jinak to bylo takové o ničem a táhlo se to víc než týden před výplatou...Andrew byl hrozný,ale fakt hrozný hňup a Alyssa byla taaaaak strašně vlezlá...jako když vidím, že se ke mně chlap chová jak ke kusu hadru a očividně se se mnou nemá zájem bavit,tak nedolízám a nepáčím z něho odpovědi 3. část už byla lepší...konečně jsem dostala odpovědi na všechny otázky z prvním částí,protože Andrew byl tak děsně tajemný a nic pořádného jsem se tam nedozvěděla...v té poslední části jsem ho začala mít ráda,ale ji fakt ne připadala mi jak malé děcko co si chce všechno vydupat a vybrečet...knížky z právnického prostředí zbožňuji, ale tato mi tak moc nesedla

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

četla jsem spoustu pozitivních recenzí a měla velká očekávání,ale nějak extra mě to nenadchlo…příběh sám o sobě byl hezký,ale celé mi to přišlo strašně zdlouhavé…začátek mě teda extra nebavil,nemohla jsem se začíst,některé pasáže jsem musela přeskakovat…když se tam potom objevil konečně Lukov,tak to nabralo trochu šťávy…ti dva pohromadě byli jako časovaná bomba to jejich vzájemné popichování bylo skvělé,pobavila jsem se..když začali být kamarádi,líbilo se mi jak drželi spolu,to jak se Ivan postavil za Jasmine,když se její otec choval jako kretén bylo proste nádherné ️️ Jak se o ni staral,když byla nemocná ️ nejde ho nemilovat ️️ Škoda že tam nebyly kapitoly i z jeho pohledu

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Já se na ni těšila..fakt jako hodně těšila,ale jsem tak trochu zklamaná..děj o ničem…Hrdina se k Elyse choval strašně,i když nechtěl…obvykle mám takové knižní hrdiny ráda,ale tady to bylo strašně nucené a přehnané..miluju knihy z mafiánského prostředí,ale tady se absolutně nic nedělo.něco mi tam chybělo..bylo to dost krátké,takže tam nestihlo být ani pořádné vzrůšo,což je pro mě u knih tohoto typu dost důležité..ty postavy mi ani neseděly ‍️ Elyse-nevinná,čistá a tak strašně naivní a blbá..pravý opak Hrdiny-týpek,který vyšel z vězení a chová se jak majetnické zvíře a spolupracuje s mafií(což tam ani nebylo poořádně poznat)..ani jeden mi nesedl‍️

25.08.2021 1 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Měla jsem od knihy trochu větší očekávání,ale nebyla špatná a ani neurazila.Přišlo mi to takové odbyté a děj byl nějak moc rychlý…obě postavy mi byly od začátku hodně sympatické,hlavně teda Love…měla jsem ji radši než Juda,i když teda byla dost naivní..tenhle příběh skvěle vystihl jak 1. Prachy kazí charakter viz. Hunter (Lovin ex) a 2. Odkládání některých záležitostí se sakra nevyplácí

20.09.2021 3 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Kvůli nedostatku času mi jaksi trvalo než jsem ji přečetla...Ale DALA JSEM TO!!Prvních cca 100 stran celkem nuda ale pak už jsem to hltala očima a šlo to samo ️ Zajímavý příběh..podle recenzí jsem od toho ale čekala trochu víc...úplně jiný žánr než které normálně čtu ale zkusit se má všechno neee?! Kniha je plná napětí a to já ráda...romantika taky nechyběla,ale stejně by to chtělo trochu víc šťávy

25.08.2021 3 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Musím se přiznat že tohle nebyla zrovna dobrá investice... Možná jsem divná,vzhledem k tomu že jsem četla strašně moc kladných hodnocení,ale mě to prostě nesedlo..ležela mi v knihovničce dlouho,tak jsem se hecla a dočetla...četla jsem ji snad na padesátkrát,ale když už si ty knížky kupuju,tak je přečtu všechny..byla to na mě moc o robotech

25.08.2021 2 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Božská oddechovka na zpříjemnění večera nebo zahnání nudy..Božská potvora mě mile překvapila,protože v tomhle díle se objevila v hlavní roli i moje nejoblíbenější dvojice Max a Sára z 2. dílu série BOŽSKÝ (Božský cizinec)️️...samozřejmě základ je si přečíst Božského bastarda a Božskou mrchu jinak nemá moc cenu číst...strašně se těším na další pokračování..jinak knížka má málo stránek takže jsem ji přečetla ani ne za hodinu a půl ️️

Temný Říman Temný Říman Sylvain Reynard

Jsem celkem sad z toho , že už jsem tuto sérii dočetla..naprosto mě nadchla...Wiliam s Raven mi budou chybět ️️ jednou se k četbě téhle teologie určitě vrátím ️ U toho dílu jsem nejednou brečela..strašně jsem si ho užila a nečekala jsem teda takový konec

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Samozřejmě pravidla jsou od toho aby se porušovala Ian se mi na začátku vůbec nelíbil,byl strašně nesympatický a do sebe zahleděný,ale postupem času jsem si na něho nějak zvykla a nebyl až tak špatný...Blake jsem měla ale radši,normální holka,která ráda nosí vytahaný oblečení a adidasový žabky po bráchovi.
Celá kniha je psaná z pohledu mužského,což je celkem příjemná změna... děj byl trochu předvídatelný,ale velice vtipné a oddechové čtení..příběh zpestřily hádky Lexe a Gabi,o kterých je druhý díl a tím mě na ten druhý díl taky hodně navnadili.
Jinak kniha byla zfilmována na passionflix,takže jsem se samozřejmě koukla a byla jsem naprosto spokojená jak s filmem tak s knihou

25.08.2021 4 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Zbožňuju milostné romány Haters to Lovers..Oba dva jsem si oblíbila už v prvním díle.Ta chemie mezi nimi byla prostě neuvěřitelná..když se ti dva setkali v jednom domě,tak tam málem propukla 3. světová..sice to občas bylo trochu přehnané a čekala jsem kdy někdo bude volat pohřebáky ,ale o to vtipnější a vzrušující jejich příběh byl ️Byla jsem ráda,když to ti dva dali dohromady a přišla mi strašně přehnaná reakce Iana na jejich vztahTento díl překonal ten první

Ve vichru Ve vichru Sabrina Jeffries

Příjemné, romantické, oddechové.Musím říct že jsem se tohoto dílu bála,protože tady tyhle mystické věci moc nemusím,ale mile mě to překvapilo.Obě postavy jsem si oblíbila,jejich cesta za štěstím byla plná romantiky a napětí.Konec teda nebyl můj šálek kávy,ale to už bylo zanedbatelné.Taky jsem ráda,že se tady objevili postavy z předchozího dílu Rhys a Juliana ️

25.08.2021 4 z 5

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Na tenhle díl jsem se extrémně těšila,protože mě zajímalo jak to všechno dopadne,jestli bude happy end nebo ne. Konečně něco trochu realistického a žádná slaďárna. Tenhle díl mě neskutečně nadchnul..byla to super jízda od začátku až do konce.Spousta napětí a lásky, myšlenkové pochody byly v plném proudu.Emoce se mnou pěkně mávaly.Calebovi a Olivii jsem od 1. dílu fandila.. byli si prostě předurčení a všechny smutné i šťastné chvíle jsem prožívala s nimi ️ Nemohla jsem se odtrhnout...konec dopadl úplně jinak než jsem si představovala.. mám z něho smíšené pocity a byl to pro mě trošku šok ...tahle série mě chytla za srdce...mohla bych ji číst pořád dokola️

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Za mě nejslabší díl.Chvilkama mě to bavilo,chvilkama zase ne.Postavy mi taky moc nesedly...někde ke konci se objevil teda zvrat,který jsem vůbec nečekala,ale jinak mě to nějak nenadchlo

25.08.2021 2 z 5

Koruna osudu Koruna osudu Amo Jones

strašně skvělá duologie...temné romance jsou pro mě číslo jedna mezi všemi žánry..musím říct, že ze začátku jsem měla v hlavě total i guláš,dokonce větší než u prvního dílu protože to byl sakra velký chaos ,ale postupně všechno vyplouvalo na povrch a musím teda říct, že ten konec jsem vůbec nečekala

Chobotnice Chobotnice Paulina Świst

Další pecka z právnického světa.Tahle autorka dokáže spojit realitu s fantazií..Druhý díl série kolotoč, Chobotnice,byl ještě lepší než předešlý..Hltala jsem to slovo od slova...perfektní spojení dvou žánrů,krimi a erotiky...je to tak strašně realisticky napsané,že by si člověk myslel, že je to podle skutečné události...ani není divu,když je autorka zároveň i právnička..získala si mě hned svou první sérií Prokurátor..tam si mě hned získali především Kinga a Lukasz,kteří se objevují i v téhle sérii,jelikož se tu řeší případ,ve kterém jsou zapletení jejich přátelé a objevuje se tu i komisař Wyrwa Michal a Lilka byli bezvadní...Michal byl strašný sympaťák a Lilka samozřejmě musela hrát nedostupnou,dokud si neuvědomila,že její přítel stojí za prd...autorka samozřejmě opět nešetří vulgarismy..vůbec se s tím nesere ️ Jeden podraz tady střídá druhý,jiskření mezi postavami tady bylo ohromné..byla jsem extrémně nadšená...za to čekání ti stálo...no ale samozřejmě nic netrvá věčně a přišel EPILOG...nevím,co si mysleli o mně mysleli sousedi,ale slušná a tichá jsem fakt nebyla a samozřejmě nutně potřebuji pokračování

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

"Nazdar, Madison. Ty nás možná neznáš, ale my známe tebe. Chceme si zahrát hru. A poslouchej, co se stane, pokud prohraješ…“

Bože ...Amo fakt dokáže napsat dokonalou dark romanci Po téhle sérii jsem pokukovala strašně dlouho a nakonec jsem si ji koupila...nevím proč jsem tak dlouho váhala...první díl,Stříbrná labuť,mě úplně pohltil..myšlenky jsem měla celou dobu na pochodu a nedal mi spát Hodně zvrácený příběh,ale něco napsáno přímo mně na míru...Bishop mě zaujal hned,hlavně tím jak byl tajemný a nedostupný...i Madison mám hrozně ráda...no a Nate...prostě miláček ️ Noo trošku mi tam vadí věk postav...na to co dělají bych jim dala aspoň 5 let navrch ‍️ nicméně se těším na další díly
A ty obálky jsou prostě boží

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Pokračování příběhu Madison a Bishopa..dokonalý zmatek v hlavě...to je asi tak co bych k téhle sérii mohla říct,protože je to tam samá lež,podvody a tajemství Pořád mi vadí věk hlavních postav,ale děj se mi strašně líbí a hlavně to temno Madshop 4ever!!!!
A ta obálka