nikca1994 nikca1994 komentáře u knih

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Každá kniha tohoto autora je originální a hezky se čte, kniha je napínavá. Vrah byl opět brutální nechci se opakovat,ale prostě pěkné čtení.Doporučuji a já se hned pouštím do dalšího dílu.

Pečieme na Vianoce Pečieme na Vianoce Zora Mintalová Zubercová

Tato kniha má skvělé recepty na Vánoce.Je doplněná hezkými obrázky,které lákají k vyzkoušení dobrých receptů. Je vhodná pro zkušené,ale zvládnou i začínající jelikož je hezky popsán postup pečení.

05.01.2024 4 z 5

Vánoční kuchařka pro dceru Vánoční kuchařka pro dceru Jana Florentýna Zatloukalová

Dobrá kuchařka pro ty co začínají péct a vařit.Skvělé obrázky a popis postupu.

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Další skvělá knížka od Chrise Cartera.Mám moc ráda ty jeho krátké, neuzavřené kapitoly, které člověka přinutí neodložit a číst dál.Kniha byla opět brutální a dobře čtivá.Postava Pana J. se tam skvěle hodila.

31.12.2023 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Moje další kniha tentokrát sedmý díl Chrise Cartera a opět jsem nadšená. Tato kniha je čtivá, mrazivá,napínavá, šokující a velice krvavá a brutální. Vraha a jeho motivaci jsem netušila, tohle by mě vůbec nenapadlo.Jdu na další díl.

27.12.2023 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Autor Chris Carter tentokrát svého hrdinu dočasně přemístil k FBI a nechal ho pracovat bez svého věrného kolegy Garcíi. Kniha byla jiná než předchozí díly co jsem od něho četla.Kniha se mi líbila,ale o trochu méně než ty předchozí,ale i tak super.Jdu pokračovat v dalších dílech.

22.12.2023 4 z 5

Česká vánoční kuchařka Česká vánoční kuchařka Hana Sedláčková - Pačová

Výborná kuchařka.Hodně receptů velmi rozsáhlá kniha.Každý si najde své recepty.

19.12.2023 3 z 5

Pečení po celý rok Pečení po celý rok Rudolf Oetker

Kniha je velká a těžká a je tam spousta výborný receptů.Každý si tam určitě nějaký ten recept najde.

16.12.2023 3 z 5

30 minut v kuchyni - rychle, jednoduše a bez nádobí 30 minut v kuchyni - rychle, jednoduše a bez nádobí kolektiv autorů

Recepty jsou rychlé,některé docela levné a také některé i jednoduché. Receptů je tam hodně a také dobře napsané postupy.

14.12.2023 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Po delší době jsem se vrátila k detektivu Robertu Hunterovi a jeho parťákovi. A musím říct,že tato kniha se mi líbila. Drsné, surové, šokující. Zápletka, která vám nedá spát a po přečtení knihy rozmýšlíte, čím nás Carter nejbližší době znovu překvapí.
Čtivě napsané. Knihu si rozhodně přečtěte, nebo poslechněte.

12.12.2023 5 z 5

Rychlá těstovinová jídla Rychlá těstovinová jídla kolektiv autorů

Z knihy jsem si pár receptů zkusila.Celkem dobré.

06.12.2023 3 z 5

Miluji těstoviny - Italský příběh lásky ve 100 receptech Miluji těstoviny - Italský příběh lásky ve 100 receptech Mario Grazia

Z této knihy jsem si žadný recept bohužel nevybrala.

06.12.2023 1 z 5

Jíme zdravě do 30 minut Jíme zdravě do 30 minut kolektiv autorů

Z této knihy jsem si pár receptů vybrala.Celkem dobré recepty.

06.12.2023 3 z 5

V náruči temnoty V náruči temnoty Keri Arthur

Super pokračování tahle kniha se mi líbila.Jen je škoda jak to dopadlo na konci knihy doufala jsem v jiný konec než byl.Ale jinak byla bezva doporučuji.

02.12.2023 5 z 5

Volání úplňku Volání úplňku Keri Arthur

Mě se kniha moc líbila.Taková romantika s nádechem nadpřirozena.Takové fantasy mám ráda.Pohodové čtení uvidím jestli i další díly budou fajn tak jako tato kniha.Jdu číst další díl.

25.11.2023 5 z 5

Krvavý písek Krvavý písek M. T. Majar (p)

Čekala jsem mnohem víc od této knihy.Je to taková středně hezká kniha.Kniha se mi docela líbila,jen mi to připadalo takové zdlouhavé.Další věc je ta, že tam na několika stránkách nebyli skoro žádné odstavce a nebo vůbec žádné, takže jsem se docela často i ztrácela ve čtení,ale jinak kniha byla fajn.Postavy se mi líbily.

19.11.2023 3 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Všechny tři díly jsou naprosto skvělé.Skvělé zakončení série, ale doufám, že by mohl být další díl. Doporučuji.

09.11.2023 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Tak tahle kniha byla pecka a líbila se mi mnohem víc než první díl.Tahle kniha je nenáročná, má krátké kapitoly a čte se sama. Určitě doporučuji i těm, kteří se potřebují dostat ze čtecí krize.A já jdu pokračovat v dalším díle.

05.11.2023 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že mě naprosto pohltila. Je to čtivá kniha, má to spád i vyřešený konec. Za mě super a už se těším na další díl.

02.11.2023 5 z 5

Dívka z ďáblova močálu Dívka z ďáblova močálu Liselotte Hammer

Dobrá detektivka a je lepší, než ty co jsem četla předtím od těchto autorů.

29.10.2023 4 z 5