nikca1994 nikca1994 komentáře u knih

Za všechno se platí Za všechno se platí Liselotte Hammer

No byla jsem trochu zklamaná.Doufala jsem,že bude lepší než ta první místo toho byla horší.Průměrná detektivka, neurazí, nenadchne. Bohužel mě autor nevtáhl do děje.

20.10.2023 3 z 5

Bestie uvnitř Bestie uvnitř Liselotte Hammer

No na to jak moc jsem se těšila, jsem byla trochu zklamaná. Jinak téma, bylo ok.Zajímavý námět, trochu jiná kriminálka než jsem zatím četla. Ti zlí možná nejsou tak zlí.Je to kniha, která vede čtenáře k zamyšlení - třeba nad tím, jaká je moc medií a kde je hranice mezi dobrem a zlem.

13.10.2023 3 z 5

Šeptající lebka Šeptající lebka Jonathan Stroud

Tenhle druhý díl se my líbil víc než první,protože byl daleko napínavější.Knihu jsem přečetla za pár dní bylo to fajn čtení.

03.10.2023 4 z 5

Kvílející schodiště Kvílející schodiště Jonathan Stroud

Od této knihy jsem očekávala více,ale jinak se četla dobře. Zkusím další díl zda bude lepší.Každému se líbí něco jiného,proto je na každém zda si tuto knihu přečte.

28.09.2023 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

K této knize jsem se dostala náhodou a to tak,že moje knihovna udělala náhodný výběr bez toho že byste znali název knihy.Příjemná oddechová četba, vhodná pro odreagování,ale mohla být kratší zbytečně zdlouhavý příběh.

24.09.2023 4 z 5

Lacrimosa: Rekviem pro Saschu Lacrimosa: Rekviem pro Saschu Alice Scarling

Tato kniha se mi celkem líbila,ale je to také první kniha co jsem četla kde není konec.K druhému dílu se já nedostanu,protože ho nemají v knihovně i když bych ho ráda přečetla abych zjistila jak to vše dopadne.

21.09.2023 3 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Další super knížka od Chrise Cartera budu pokračovat v dalších dílech.

27.08.2023 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Další kniha od Chrise Cartera,která byla super jako ty dvě předchozí co jsem od něj četla.Tenhle díl se mi četl rychle a dobře.krátké kapitoly byly fajn.Budu pokračovat v dalších dílech.Doporučuji.

20.08.2023 5 z 5

Ulíbám tě k smrti Ulíbám tě k smrti Ellen Berg

Kniha se mi líbila o trochu méně než ostatní knihy od autorky co jsem četla,ale i tak se četla dobře.Příběh se mi líbil a konec byl šťastný což bylo fajn.

15.08.2023 4 z 5

Udělám ti ze života peklo Udělám ti ze života peklo Ellen Berg

Skvělá knížka dost jsem se zasmála.Vtipná,zábavná a i intriky tam byli postavy byli super.Budu pokračovat v dalších knížkách.

10.08.2023 5 z 5

Chci to taky! Chci to taky! Ellen Berg

Tato kniha se mi moc libila byla vtipná, napínavá, super příběh tato kniha se mi líbila dokonce víc než první kniha co jsem od této autorky četla a ta se jmenovala Kvůli tobě i zhubnu.Určitě budu pokračovat v čtení dalších knih od této autorky.

31.07.2023 5 z 5

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

Moje první kniha od této autorky a kniha se mi líbila.Kniha je vtipná,zábavná a napínavá a má to šťastný konec.Určitě si přečtu další knihy od této autorky.

26.07.2023 5 z 5

13 modrých koček 13 modrých koček Thomas Brezina

Kniha se mi líbila.

18.07.2023 3 z 5

Frankensteinův mrakodrap Frankensteinův mrakodrap Thomas Brezina

Kniha se mi líbila.Pro děti je fajn.

18.07.2023 3 z 5

Pyrofobie Pyrofobie Jack Lance (p)

Kniha se mi líbila,ale čekala jsem od ní víc. V první polovině jsem se nemohla začíst,ale od druhé poloviny to bylo lepší a ke konci to bylo napínavé.

14.07.2023 3 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Tento třetí díl se mi také líbil,ale i když byl o trochu slabší, než první dva tak byl také skvělí, taky jsem se zasmála,všem doporučuji.

05.07.2023 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Skvěla knížka jako první díl.Zase jsem se dobře pobavila a dost zasmála.Doporučuji všem.

28.06.2023 5 z 5