Dívka z ďáblova močálu ekniha

Detektivní román o chladném cynismu a pohrdání lidským životem. Jednoho jarního dne se skupinka lidí v černém audi vydává na odlehlou loveckou chatu v lese severně od Kodaně. V autě je i mladá africká žena - prostitutka. Chtějí ji potrestat za to, že se nechovala dost vřele ke klientům. Situace se však vymkne kontrole, Afričanka zemře a pachatelé její tělo potopí do nedalekého močálu. Jen čirou náhodou ho tam později najde lovecký pes. Nikdo netuší, kdo nalezená dívka je, nikdo ji nepostrádá. Vrchní komisař Konrad Simonsen se svým týmem postupně zjišťuje, že zavražděná Afričanka je klíčem do světa obchodu s bílým masem, prostituce a pokerových heren....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243316/big_divka-z-dablova-mocalu-243316.jpg 3.650

Konrad Simonsen 4.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: (ekniha), Host

Pigen i Satans Mose

Kniha Dívka z ďáblova močálu

Pavlína2019
28.08.2020

Bohužel, po zhruba čtvrtině nedočteno...

alibaba72
05.08.2020

Taková to byla hodně průměrná detektivka, dokonce jsem myslel, že to nedočtu, cca v půlce knihy jsem se neskutečně nudil, ale překonal jsem se a dočetl jsem to a díky závěru to má dvě hvězdičky.

danielavachova
20.10.2019

Dobrá detektivka,koupím další díl.

Daskak
31.07.2019

Cetla jsem lepsi detektivky. Zdlouhave, nezazivne a vlastne bez prekvapeni a vyvrcholeni.

bionta
03.08.2018

skvěle napsané , dobře se čte

Kristyna_M64
20.02.2018

Knížka mě bavila a dobře se četla. Konec mě trochu překvapil, možná jsem tajně doufala v nápravu té nejzápornější postavy :)

Pechule
31.01.2018

Detektivky čtu čas od času, takže moc porovnávat nemám s čím, ale mně se tato líbila a četla se i dobře.

MonikaV
15.03.2017

Já jsem spokojená. Stránky rychle ubývaly, ke konci bylo stále jasnější, že Benedikta bude ještě větší svině, než se zprvu zdálo.