NewKiddo NewKiddo komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

(SPOILER) Puká mi srdce. Ani nevím proč mě to tolik dojalo, ale posledních pár stran se mi četlo poměrně obtížně a se slzami v očích. Možná jsem divná, ale pukalo mi srdce i pro Ryleho (nevím jak se to skloňuje). Kdyby tam byl vyobrazený jako čistý násilník, který chtěl Lily ublížit, tak by mi ho vůbec líto nebylo. Ale protože to tak právě nebylo, tak jsem z jeho postavou soucítila. Neříkám, že to co udělal bylo oprávněné, to vůbec (hranice byly překročeny), ale nemohla jsem si pomoct a bylo mi ho trochu líto. Lily byla silná osoba, která se nakonec dokázala postavit problémům. Zasloužila si obdiv, že se s tím vším dokázala takhle poprat. Epilog byl trochu pohádkový. Asi by mi nevadilo, kdyby tam už Atlas nebyl, i když chápu, že tam ten příběh celou dobu směřoval. Collen prostě umí psát knížky, kde se vyskytují tyto vážnější témata.

11.12.2020 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Opět nemám co vytknout. Knížku jsem si velice užila a několikrát jsem se zasmála. Šlo poznat, že si Elle psaní knihy užila. Měla jsem z toho podobný pocit, jako když jsem četla první knížku Off-Campus Návrh. Stejné sarkastické narážky a spoustu vtipných scén.
To, že byl děj předvídatelný, mi vůbec nevadí. U knížek od Elle ani nečekám, že by tam byl nějaký obrovský zvrat a nakonec spolu hlavní postavy neskončily. Užila jsem si dialogy a vlastně příběh celkově. Rozhodně doporučuji. :)

10.12.2020 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Líbilo se mi, že Chase nebyl takový ten klasický hrubý bezohledný boháč, protože podle názvu jsem si myslela, že to bude klasika = namyšlenec vs. nenápadná podřízená. Ocenila jsem tedy, že postavy překvapily a celkový příběh byl vtipný a romantický. Za mě to určitě stojí za přečtení.

13.11.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Dočtená během jednoho dne. Nemohla jsem od toho odejít. Příběh je poutavý a celou dobu jsem byla zvědavá na jeho vyvrcholení. Jako oddechové čtení určitě doporučuji. A musím se přiznat, protože slzička mi ukápla.

21.08.2020 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Asi tu nenapíšu nic nového, protože této knížce prostě nemám co vytknout. Příběh je úžasný a autorka umí skvěle psát. Obzvlášť jsem si tedy oblíbila sarkastické poznámky a humor hlavních postav. Je mi jasné, že se tato série určitě zařadí mezi moje oblíbence. 5*

26.10.2020 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Poslední dvě knihy (příběh Easta a Hart) sice nemůžu srovnat s prvními třemi knihami, ale i tak mě neskutečně bavily. Příběh nepostrádá napětí a romantiku... a to je pro mě prostě top. Celá tato série si zaslouží vysoké hodnocení, protože je skvěle napsaná. :-)

13.10.2020 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Pěkné zakončení příběhu Reeda a Elly. Postavy jsou sympatické, takže jsem si jejich příběh užila. I přes to, že to byla trochu detektivka s očekávaným koncem, tak jsem si četbu velice užila.

06.10.2020 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Okey.. myslela jsem, že už předchozí díl překonat nemůžou, ale spletla jsem se.
Jednoduchá četba, která zahřeje u srdíčka.

28.09.2020 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Dean je prostě zlatíčko.
Elle prostě umí psát skvělé, oddechové a hlavně vtipné knížky a tato není výjimkou. Pokud se člověk chce zasmát a prostě si užít jednoduchou romantiku, je toto něco pro něj. Hodnotím plným počtem hvězdiček, protože já jsem si příběh těchto dvou velice užila.

01.04.2021 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Po delší době jsem se vrátila k Elle a vážně toho nelituji. Miluji její styl psaní a humor v knihách. Čtvrtý díl v této sérii mě sice nenadchl stejně jako ty předchozí, ale stále hodnotím 5*. Oddychové čtení, při kterém se člověk zasměje. Takže úspěch.

21.03.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Knihu jsem měla rychle přečtenou. Zasmála jsem se a celkový příběhu se mi líbil. Není to nic extra, ale knížku jsem si užila.

17.01.2021 4 z 5

Nemali by sme Nemali by sme Vi Keeland

Já mám prostě knížky od Vi Keeland ráda. Nikdy nezklamou. Hlavní postavy byly obě sympatické a knížka se snadně četla. Jo a taky prostě zbožňuji takový to co-workers prostředí, takže proto dávám 5*.

25.11.2020 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Téhle knize ani nemám co vytknout. Příběh je dokonalý a jeho vyvrcholení mě tak moc vtáhlo do děje, že jsem o toho nemohla odejít. Možná to bylo na někoho příliš překombinované, což uznávám, ale i tak si to u mě zaslouží plný počet hvězdiček :) Lidí se mi, jakým stylem Colleen Hoover píše své knihy a jak se dokáže věnovat takové tematice. Na 100 % doporučuji!

25.09.2020 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Já prostě Stefanie a Nicka zbožňuju. I přes jednoduchou zápletku se mi tato knížka velice líbila a zaslouží si mých 5* :-)

19.09.2020 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Z Camova pohledu se mi to líbilo snad ještě více než z pohledu Avery. Ráda jsem se k jejich příběhu vrátila a bonusovou scénu jsem si obzvlášť užila. :-)

31.08.2020 5 z 5

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Nebudu to hodnotit jako plnohodnotnou knihu, protože přece jen se jedná o novelu, ale návrat k příběhu Liv a Nate mě potěšil. Vždycky jsem tento pár řadila mezi mé oblíbence, takže přečíst si o jejich problémech bylo zajímavé a bavilo mě to. Manželství není vždycky růžové a v této knížce je to pěkně ukázané.
PS. Tato knižní série obsahuje víc než jen tuto novelu, takže doporučuji si najít i ty další. Sice nejsou přeložené, ale pro ty co ovládají angličtinu to nebude problém. :)

31.01.2021 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Krásný příběh na ukončení série. Musím se přiznat, že tato série mi přirostla k srdci. Je velice příjemně napsaná a hlavní postavy prostě zbožňuji.
Co se týče tohoto závěrečného příběhu, tak jsem spokojená. Možná to nebyl tak "silný" pár jako ty předchozí, ale za to jsem absolutně milovala jejich rodinu společně s Mayou.

25.01.2021 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Mám ráda styl "enemies to lovers", takže jsem si tento příběh velice užila. I přes to, že je to spíš teen kniha, tak se mi to líbilo. Knížka je čtivá a dá se přečíst během chvilky.

29.11.2020 4 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Začátek knihy mě moc nenadchl a myslela jsem si, že tu knihu ani nedočtu, ale pak najednou bum a potřebovala jsem nutně vědět, jak to s Norou a Aidanem bude dál... takže nakonec mě ten příběh příjemně překvapil :)

24.10.2020 4 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Napětí začíná dost gradovat. Vážně se mi líbí prostředí tady toho rich world. Děj je poutavý a nemůžu se dočkat na další díl.

17.09.2020 5 z 5