Netti Netti komentáře u knih

Květ železného stromu Květ železného stromu Laurie Forest

Naaaadhera! Tohle čtení jsem si opravdu užívala. Krásný příběh, napětí, nečekané zvraty, romantika a závěr byl vážně něco! Na další díl se už teď celá třepu :-D Doporučuji!

29.08.2020 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Další super jízda a v jiném podání než doposud. Knihu jsem zhltla za dva dny. Těším se na další díl.

20.08.2020 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Budu se opakovat, ale nejde jinak.. Carter je prostě PAN spisovatel! Úžasně napínavé, nešlo odložit.

20.08.2020 5 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Tak tohle bylo parádní počteníčko! Děj svištěl úžasným tempem, bez jakýchkoliv zdlouhavých pasáží... Stále se něco zajímavého dělo, sympatické postavy, krásně vymyšlený svět plus mapa jako třešnička na dortu ;-) WOW efekty taky nechyběly... Není co dodat, doporučuji a běžím pro pokračování ;-)

10.08.2020 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Úžasně napínavé, ani u jedné stránky jsem se nenudila. Doporučuji!

28.07.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Ze začátku (cca 1/4 knihy) se nic moc nedělo a závěr byl, dle mého, zase trochu moc rychlý... Ale to nic nemění na tom, že se mi knížka velmi líbila a hezky jsem si u ní odpočinula.

04.07.2020 4 z 5

Remade Remade Alex Scarrow

Tak tohle mě velmi bavilo! Příběh mě vcucl a nepustil :) Jen na tom konci mi něco málo chybělo... Těším se na pokračování.

23.06.2020 5 z 5

Nyxia povstává Nyxia povstává Scott Reintgen

Po (pro mě) slabším druhém dílu je závěrečný díl opravdu super! Skvělé zakončení série. Určitě doporučuji. 4,5*

16.06.2020 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Má první kniha od Kinga... V polovině jsem byla s pláčem rozhodnuta, že ji odložím... Že je to na mě silný kafe, hlavně proto, že mám děti přesně ve věku těch v příběhu. Zvědavost ovšem zvítězila a po lehkém vzpamatování, jsem ji druhý den dočetla. A nelituji. Určitě zase po nějaké Kingovce sáhnu, ale chce to pauzu ;)

09.06.2020 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Není pro mě překvapení, že další díl od Cartera byl opět super. Motiv vraha byl velmi zajímavý a činy věru netradiční... Nejde jinak než doporučit všemi deseti :)

25.05.2020 5 z 5

Zloděj čísel Zloděj čísel Hayley Barker

Stejně jako první díl, se četla opravdu velice dobře. Nechybělo napětí ani akce. Poslední číslo se mi sice líbilo o krapítek víc, ale tohle bylo solidní zakončení (pokračování?) skvělého příběhu. Určitě doporučuji.

16.05.2020 4 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Určitě budu opakovat, co již zmínili čtenáři přede mnou... Úžasně čtivé, silný příběh, sympatické postavy. Také nejsem cílová skupina, ale i tak mě kniha dostala :-)

04.05.2020 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Dosti brutální thriller... Nejspíš se mnou zacloumal víc než ostatní knihy, bo mám sama děti a některé pasáže se mi vážně četli těžko. Jinak vyšetřovatelka byla sympatická, děj ubíhal hezky svižně. Jen ten konec byl teda mega rychlý a hotový "happy end" ve všech směrech.

30.04.2020 3 z 5

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

Druhý díl Nyxie se opět dobře četl, za dva dny jsem měla hotovo... ALE... Po pravdě, jsem čekala něco víc. Jednička pro mě byla takový "rozjezd" a těšila jsem se, že na planetě to už bude pořádná pecka. Bohužel WOW efekt se nekonal. I přes to knihu hodnotím kladně a jsem zvědavá na trojku.

28.04.2020 3 z 5

Malevil Malevil Robert Merle

Moje první audio kniha, s dodatečným přečtením některých pasáží... Zprvu jsem se bála, že mi styl psaní moc nesedne, ale po pár stranách už mi to vůbec nepřišlo a děj jsem poslouchala každou volnou chvilku. Po delší době to byla kniha, která se tím "něčím" lišila od ostatních, které jsem poslední dobou četla. Napínavá, strhující a prostě hezky jiná. Doporučuji.

21.04.2020 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Z Nyxie mám tak trochu rozporuplné pocity... Přečetla jsem ji rychle, děj svižně odsejpal, napětí a pár zvratů taky nechyběly. Jde o lehčí čtení, celkem jsem si u ní odpočinula. Jednu hvězdičku odebírám z důvodu, že se dost věcí opakovalo. Celkově se mi knížka ale líbila.

06.04.2020 4 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Opět přečteno jedním dechem.. Miluji tento fantastický svět a jeho příběh! Další díl má vyjít až téměř za rok... Tak hodně zdaru při čekání ;-)

01.04.2020 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Úžasně čtivá a zajímavá detektivka.

20.03.2020 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Wow!! Tak tato kniha mě přímo nadchla! Jediná věc, která by to ještě krapítek vylepšila, by byla mapka země. Autorce tleskám a jdu si rovnou pořídit druhý díl :)

13.03.2020 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

V první řadě bych měla napsat, že tahle kniha nepatří k mému obvyklému žánru. Řekla jsem si, že zkusím nějakou tu oddechovku a sáhla jsem po této velmi vychvalované knížce. A řeknu vám, že jsem se tím prokousávala jen horko těžko... Několikrát jsem ji chtěla odložit, ale nakonec jsem vytrvala a zhruba od poloviny se to už celkem dalo. Nebude to holt můj šálek.

20.02.2020 2 z 5