NeliQ NeliQ komentáře u knih

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Musím sama seba obdivovať, že som to vôbec dočítala. Na takú zlátaninu som už dávno nenarazila. Nemalo to totiž hlavu ani pätu. Vôbec mi nevadí sex v knihách, ale toto veľdielo nebolo o ničom inom. A ten záver potom ako by bol z úplne inej knihy. Bola to moja prvá kniha od tejto autorky a určite aj posledná.

23.07.2021 1 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Po prečítaní anotácie som sa na túto knihu fakt tešila. Avšak po prečítaní už taká nadšená nie som. Nehovorím, že by som sa miestami nepobavila, avšak celý príbeh bol... divný, neviem nájsť iné slovo, ktoré by to vystihovalo. Proste neurazí, avšak ani neohúri. Za mňa preto za 3*

27.05.2021 3 z 5

Jako ve filmu Jako ve filmu Kelly Oram

Tak po dlhom čase kniha, pri ktorej som sa skoro celú dobu usmievala ako slniečko na hnoji. Niekto by mohol povedať, že je až príliš sladká a gýčovitá, ale za seba môžem povedať že že tá sladkosť a gýčovitosť naporcovaná tak akurát. Dokonca ma to navnadilo si pozrieť niektoré z filmov, ktoré v knihe boli spomenuté. Bolo to vtipné a sladké, trojčatá nemali chybu, skutočne som sa bavila. Za mňa plný počet *****

23.05.2019 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Táto kniha ma tak trochu sklamala. Asi som mala od nej príliš veľké očakávania. Ten príbeh mi prišiel ako niečo, čo vydáva Harlequin v edícii Desire. V podstate sa tam moc neudialo a koniec bol tak šup, šup. Celé to bolo také nemastné neslané.

23.05.2019 3 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Dlho som túto sériu prehliadala, lebo som si myslela, že ma cestovanie v čase nebude baviť. Avšak potom som úplne náhodou narazila na film a ten sa mi tak zapáčil, že som si musela samozrejme prečítať celú sériu. Knihy a filmy sú dosť podobné, no najmä posledný diel je veľmi odlišný. Neviem, čo sa mi páči viac, či knihy alebo filmy. Asi oboje, avšak musím priznať, že koniec sa mi viac páčil vo filme. V knihe bol taký nedokončený, aj preto som dala autorke len 4*. Určite by sa na ňom dalo viac popracovať. Takto som mala dojem, že mi chýba v knihe aspoň 10 - 20 stránok, kde by sa všetko vysvetlilo a uzavrelo. Čo sa ďalej dialo s kruhom, ako cestovali v čase a pod.
Ale celkovo hodnotim knihy veľmi kladne, aj vedľajšie postavy boli skvelé. Myslím, že ak by kniha vyšla v Amerike, od Americkej autorky, bolo by to rovnaké šialenstvo ako Twilight.

16.02.2018 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Konečne kniha, ktorá ma po dlhšom čase tak zaujala, že som sa od nej nemohla odtrhnúť. Na jednej strane nie je ničím výnimočná od k níh, ktorých je na trhu množstvo, a predsa je iná. Všetko v nej je akosi správne nadávkované - erotické napätie - no nie na každej druhej strane sex, smútok, strach - avšak autorka sa nevŕta celú knihu len v depresiách hlavných hrdinov, odmietnutie, láska, aj vtipné časti. Všetkého je tak akurát, takže mi nezostáva nič iné, ako dať plný počet.

19.12.2017 5 z 5

Hra na lásku a nenávisť Hra na lásku a nenávisť Sally Thorne

Tak ja neviem... Veľmi som sa na úto knihu tešila, ale musím povedať, že napokon som bola trochu sklamaná. Proste som od nej čakala niečo viac. Aj toho humoru, aj ja neviem, proste Joshua mi prišiel v druhej polovici ako zamilovaná pubertiačka. Myslela som, že to bude niečo ako Božský bastard - nie sexuálnymi scénami, ale chémiou a humorom. Avšak neľutujem, že som ju čítala, aj ju pokojne doporučím ďalej ako oddychovku, ale za mňa len 3,5*

06.10.2017 3 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tentokrát musím priznať, že som sklamaná. Po skvelých predošlých dieloch, mi tento prišiel akýsi nemastný neslaný. Sabrina mi so svojím jednaním išla nenormálne na nervy a od Tuckera by som čakala trochu odvážnejšie jednanie. Úprimne, prvýkrát pri tejto sérii som sa nudila. Preto za mňa len 3*

11.04.2017 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Tento diel bol rozhodne slabší ako prvý, avšak stále veľmi čtivé dielo. Hlavná predstaviteľka bola akási nemastná neslaná, ale Logan to zachránil. Takže pre mňa za 4*.

30.05.2016 4 z 5

Až do konca Až do konca Jennifer Probst

Pre mna taky priemer. Pribeh nebol vyslovene zly, no ani ma prilis neohuril. Neviem, stale mi tam nieco chybalo, ale tak ako vecerna oddychovka fajn.

07.03.2016 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvela kniha, ktora sice rozoberá stokrat obohratu temu, ale svojskym a hlavne vtipnym sposobom. Rozhodne odporucam si precitat.

06.03.2016 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Cole mi prírastol k srdcu uz v predošlých knihah, preto som sa na tu jeho velmi tesila a rozhodne ma nesklamala. Pre mna hadam aj najlepsia z celej serie.

06.03.2016 5 z 5

Smrtící žár Smrtící žár Patricia Briggs

Bola skvelá, ako všetky knihy od tejto autorky, ale predsa len mi oproti predošlým knihám v tejto niečo chýbalo. Možno viac akcie, neviem...

23.11.2015 4 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Rovnako ako predošlé sa mi kniha páčila a určite ju musím odporučiť. "Pink" a Kenna boli netradičnou dvojicou. Aj keď mi tam niečo chýbalo, preto len 4*

31.08.2015 4 z 5

Ledové pohlazení Ledové pohlazení Nalini Singh

Táto séria sa mi veľmi páči. Svet, ktorý autorka vytvorila, je pozoruhodný. Na túto dvojicu som sa veľmi tešila. Judd, ktorý je tajuplný a Brenna, ktorá by mala byť zlomená po tom, čo sa jej stalo v minulej knihe. Autorka veľmi dobre prepája krátke úseky, ktoré sa netýkajú hlavnej dvojice s ich vlastným príbehom, takže sa dostaneme aj do zákulisia špinavých hier rady. Táto kniha bola skvelá rovnako ako tie pred ňou a ja sa už neviem dočkať, až vyjde ďalšia kniha z tejto série.

15.07.2015 4 z 5

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

Treti diel je rovnako vtipny ako tie dva pred nim. Charlie je stale svojská, trochu sialena a sarkasticka, Reyes je jednoducho Reyes, aj ked za ten koniec by si zasluzil pat a dvadsat na holu, ale tak, co sa da cakat od syna Satanovho. A este Cookie - jej hlasky proste nemaju chybu. Som zvedavá kedy sa dockame dalsej casti...

19.04.2015 4 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Celkom vydarená YA. Síce som už skoro od začiatku pochopila, kto je Trent a k čomu to smeruje, kniha sa dobre čítala. Čakala som však trochu prepracovanejší záver, preto len za 4*. Ale inak rozhodne príjemne strávený čas.

08.04.2015 4 z 5

India Place India Place Samantha Young

Skutočne sa mi páčila. Vzťah Marca a Hanny bol od začiatku komplikovaný. To veľké odhalenie som od začiatku tušila a nebyť Jarroda, tak by to bolo tak na 3 a pol, takto však, vďaka emóciám, ktoré to vo mne vyvolalo, dávam za 4.

04.03.2015 4 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Pre mna jedna z najkrajsich knih, ake som kedy citala. Pacila sa mi dokonca viac ako z pohladu Avery. Cameron bol strasne zlaty, az sladky a ten bonus bol ako arasidovo-cokoladovy kolacik :-)

27.02.2015 5 z 5

Žhavé stíny Žhavé stíny Jennifer Ambers

Ako, myslela som si, že som už čítala všetko, ale takúto hovadinu som ešte nevidela. Nechápem, ako to vôbec niekto mohol vydať a ešte za to aj pýtať peniaze. Divím sa sama sebe, že som to vôbec dokázala dočítať...

27.02.2015 odpad!