NeliQ NeliQ komentáře u knih

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Stale pre mna zostava TOP Bozsky bastard, ale aj tato kniha ma bavila. Rozhodne mala nieco do seba. Chybal mi vsak muzsky pohlad, aj ked autorky pochopitelne chceli zachovat Anselovo tajomstvo. Škoda rychleho konca, inak by to bolo aj za 5*.

16.02.2015 4 z 5

Podřiď se Podřiď se Maya Banks

Ja neviem... tato seria mi pride o dost slabsia ako Chlad. Najlepsia bola asi prva kniha zo serie, tato mi prisla taka nijaka. Polku knihy hrdinka len vzdycha a on sa chova ako totalny kreten a potom zrazu otoci o 180 stupnov. Väčšinu knihy sa nic nedeje. Pre mna nic moc.

14.02.2015

Unesena stínem Unesena stínem Karen Chance

Zdlhavé opisy, príliš vela postav a rôznych bytosti a jeden velky bordel vo vsetkom. Fakt som casto mala problem vyznat sa v tom, co sa tam deje. Hoci mam aj dalsie casti, nedokazem sa prinutit, aby som si ich precitala. Pre mna skutocne sklamanie.

01.02.2015 1 z 5

Temné touhy Temné touhy Kresley Cole

Tato kniha bola rozhodne lepsia ako predchadzajuca. Konecne sa trochu aj nieco dialo. Na zaciatku mi Holly trochu liezla na nervy tym, ze sa chovala ako stara panna z roku 1800, ale ako sa postupne menila, pribeh zacal byt putavejsi. Trochu ma mrzi koniec, lebo to bola take sup, sup, rychlo to ukoncime, ale inak to bolo take fajn oddychove citanie.

19.01.2015 4 z 5

Nedostižný přízrak Nedostižný přízrak Kresley Cole

Tato kniha mi zo serie prisla zatial najslabsia. Stale mi tam nieco chybalo. Ziadna velka akcia sa nekonala, trochu nuda.

18.01.2015 3 z 5

Závod o život Závod o život Kresley Cole

Uz od predchadzajucej knihy som sa tesila na pribeh o Bowenovi a samozrejme ma nesklamal. Mari ma obcas stvala a ten koniec by som si predstavovala snad trochu rozpisanejsi, ale inak to bola skvela kniha.

17.01.2015 4 z 5

Hlad jako žádný jiný Hlad jako žádný jiný Kresley Cole

Novela o Myst ma bavila o nieco viac ako hlavny pribeh, ale ako celok sa to citalo dobre. Najmä po vysvetleniach kto je kto a ake vztahy medzi jednotlivymi bytostami panuju. Za novelku za 5, za samotny pribeh za 3, takze za mna za 4*

16.01.2015 4 z 5

Magie na vzestupu Magie na vzestupu Ilona Andrews

Zo zaciatku mi tento diel prisiel slabsi a Curran ma neskutocne stval. Od pana seliem som cakala nieco viac. No poslednych cca 70 stran bolo skvelych. Celkom ma zaujima, co sa z Christophera vykľuje. A zacinam zboznovat Barabasa, ten proste nema chybu. Samozrejme humor bol skvely, miestami som sa naozaj dobre zasmiala. Uz sa neviem dockat dalsej knihy, rozhodne som zvedava, co ma Hugh v plane, aj ked nejaku predstavu mam.
Rozhodne tuto knihu odporucam.

13.01.2015 4 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Chvíľu mi trvalo, kym som sa dokázala poriadne začítať, no ako prišiel na scénu pan šeliem, tak to začalo byt hneď zaujimavejsie. Svet kde vládne svetu mágia, netradičné poňatie upirov a tz. Ľudu, Smecka a hrdinka ovladajuca magiu s nejasnym povodom dávajú dokopy celkom čtivy pribeh. Rozhodne odporucam milovnikom fantasy.

09.01.2015 4 z 5

Scénář lásky Scénář lásky Tina Reber

Znovu velmi pekny pribeh, ked sa mi tato cast zdala este o chlp lepsia ako prva. Pacilo sa mi, ako sa Taryn vzdy pustila do obrany svojho "muza" a pomohla mu pochopit, koho by si mal pri sebe drzat. Pacil sa mi aj pribeh Marie a Mika, ktory skvelo doplnal hlavnu liniu pribehu. A napokon ten epilog bol tou pravou bodkou za celym pribehom. Pre mna oddychova romantika, ku ktorej sa urcite este niekedy vratim.

08.01.2015 4 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Príjemná romanticka oddychovka. Ani napriek veľkému počtu strán som sa nenudila a pokojne by som si to znovu niekedy prečítala.

08.01.2015 4 z 5

Předtuchy smyslnosti Předtuchy smyslnosti Nalini Singh

Oproti prvej casti, mi tentokrát netrvalo tak dlho sa dostať do pribehu. Keďže uz som vedela, kto je kto, bolo to ovela jednoduchsie sa do knihy začítať.
Samotny pribeh urcite nie je nieco, nad cim by som este niekolko dni rozmýšľala alebo sa k tomu vracala. Je to skor take pohodove čítanie, romanticky pribeh s trochou erotiky okorenený fantasy svetom psyov a meničov.

05.01.2015 3 z 5