Nathanielka Nathanielka komentáře u knih

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Úžasné, skvělé, báječné! Jakmile se začtete, příběh vás nepustí a nelze se nezamilovat do hlavních postav. Navíc krásná obálka a ještě krásnější mapy uvnitř!

04.03.2016 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Skvělí díl, nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Je to nabité akcí, spoustou zvratů a tajemna. Nemužu se dočkat na další dil. Vypadá to na velmi propracovanou serii, která nás bude bavit do posledních stran.

01.02.2016 5 z 5

Audrey se vrací Audrey se vrací Sophie Kinsella (p)

Do knihy se mi vůbec nechtělo, nějak mě odrazoval ten popis a téma kterému se věnuje. Nakonec jsem se do ní pustila a nelituji. Kniha stojí za to! Pojednává o tématu jako šikana a psychická porucha, kterými se zabývá hlavní hrdinka, ale další postavy vystupující v příběhu ho krásně odlehčují. Já osobně jsem se skoro celou knihu smála. Dostali mě vyhrocené situace matkou a skvělé komentáře Franka. I všechny další postavy jsou velmi sypmatické. Dále se mi líbil scénář k dokumentu, který pěkně oživoval stránky knihy a nabízel jiný pohled. Pokud stále nevíte jestli se do knihy pustit, neváhej te! Mužu jen doporučit. Hodnotila bych 4,5*

11.01.2016 4 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Moc dobře napsaná serie! Úžasné postavy. Velmi se těším na její další serie. I když už v nich mám ted strašnej zmatek v tom jak jdou chronologicky po sobě. Každopádně mužu jen doporučit! Snad se seriál povede stejně dobře jako knihy.

07.10.2015 5 z 5

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Úžasné jako každý díl! Opravdu doufám že se Richelle pustí do dalšího spin-offu, tohohle magického světa a skvělých postav dost ještě rozhodně nemám. :) Všem vřele doporučuji celou serii i všechny ostatní knížky od Richelle.

07.09.2015 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Skvělé pokračování, sice mi ze začátku vadilo více postav, ale poté jsem si zvykla a mužu říct že jsem velmi spokojená a těším se na Cress.

31.07.2015 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Osobně mužu říct, že se Greenovi povedli jen Hvězdy nám nepřáli. Zbytek knih co jsem od něj četla se mi vůbec nelíbily. U pápírových měst byl začátek celkem ucházející ale konec žádný, žádně zadotistiučinění ale ani nějaký otevřený konec u kterého by se člověk mohl zamyslet. Třeba bude film lepší...

27.07.2015 3 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Pomalejší rozjezd ale jinak jsem byla spokojena. Musite pocitat s tim ze je to prvni dil objemne serie takze spiš priblizuje svet nadprirozena nez aby to bylo od zacatku do konce nabyte akci. Pro fanousky upirskeho sveta doporucuji :)

24.03.2015 4 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Trilogie kterou mohu jen vřele doporučit. Má skvělý nápad, svižný děj, postavy co si okamžitě zamilujete a i přes pár dějovych chyb má přiběh který budete hltat jedním dechem. Za přečtení rozhodně stojí. :)

21.02.2015 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Pokud neplanujete filozoficky premyslet o zivote a smrti, kniha neni zajimava ani zabavna.

15.12.2014 3 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Krasně oddechové fantazy :))

13.11.2014 4 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Skvěle pokračování příběhu :) Více Simona než dříve, ale nakonec jsem si na to rychle zvykla a moc se mi to líbilo

03.11.2014 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Další skvělý díl, vtáhne do děje ani si neuvědomíte že jste na konci knihy

02.11.2014 5 z 5

Rezistencia Rezistencia Veronica Roth

První dil se mi hrozne libil, ale do druhého se mi moc nechtělo, nějak mi připadlo, že je příběh uzavřeny i když nebyl :D :D :D. Nakonec jsem se pustila do druhého dílu a diky tomu, že ležim doma nemocna, mohla jsem to zhltnout za jedno odpoledne a byla jsem příjemně překvapena jak moc se mi to líbilo. Sice me Tris občas vytáčela, ale Tobias to krasně zachránil. A konec proste uaaa. Už se nemůžu dočkat na poslední díl.

31.10.2014 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Moc krásné ukončení celé série. Všechny knihy krásně utvořili děj, vše dávalo smysl, nic si neodporovalo, nemůžu jen doporučit!! Rozhodně stojí za přečtení. Pokud máte rádi tento žánr nebo Richelle jako spisovatelku, neváhejte :))

27.10.2014 5 z 5

Sny Sny Richelle Mead

Další skvělý díl :)

04.10.2014 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Jako první na knize upoutá úžasná obálka ale i po otevření je příběh velmi zajímavý a čtivý. Kniha se velmi těžce odkládá a proto to někteří z nás (i ja) nedělají. Moc se mi líbilo jak se o novém světe dozvídáme velmi pozvolna a spousta je toho ještě záhadou. Hlavní hrdinové jsou skvělý a už se nemůžu dočkat co se mezi nimi bude odehrávat v dalším díle.

20.09.2014 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Kdybych neměla obě knížky doma, tak bych se už asi do Úžasné katastrofy nepouštěla. Ale když už jsem to měla, tak jsem se do toho dala. Musím přiznat, že je to o hodně lepší než první kniha, i když vím o čem to je. Líbila jsem i druhá polovina, kterou jsem nemusela a zakončení bylo velmi dobré.

02.09.2014 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Mám spoustu rozporuplných pocitů. Začátek jsem naprosto milovala, příběh Abby a Travise byl užasnej. Ale potom se to začalo potápět do hlubin. Travis mě tak neuvěřitelně vytáčel, jeho neustálá potřeba kontroly Abby a ta závislost, naprosto se odpudilo. Travis se mi okamžitě přestal líbit a vážně jsem si přála jiný konec. Kdyby to skončilo jinak nebo v polovině, kniha by byla dokonalá, ale takhle jsem nemohla dát s čistým svědomí jinak než 3*

25.08.2014 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Další úžasná kniha co vtáhne do děje a nepustí!

22.05.2014 5 z 5