narisa narisa komentáře u knih

Svádění jako lék Svádění jako lék Laura Lee Guhrke

Mnohem slabší než první a třetí díl. Rrozhodně mi tam vhybělo více romantiky, něhy a jiskření mezi hlavními hrdiny. Oproti třetímu dílu opravdu pokles

07.11.2014 3 z 5

Gentlemanovy tajné touhy Gentlemanovy tajné touhy Laura Lee Guhrke

Podle mého názoru nejlepší díl celé série. Původně jsem si myslela, že tím bude první díl, ale tento byl opravdu nejkrásnější a také byl romantičtější. Filip byl k pomilování s tím, jak dlouho měl u sebe Mariinu stuhu do vlasů. Krása :)

07.11.2014 5 z 5

Noc odevzdání Noc odevzdání Tessa Dare

Za mě jednoznačně super čtení. Krásný romantický něžný příběh, někdy trochu vtipný :). Kniha se mi moc líbila a velice se těším na další díly, i když netuším, jestli někdo Brama trumfne :).
O tom jak jednoho zraněného vojáka, na těle i na duši, udolá něha jedné ženy :).

07.11.2014 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Pro mě trošku zklamání :(. Mužský pohled na věc je sice pěkný, ale ... napsala to žena. Drew mi nebyl chvílemi vůbec sympatický. Kate jsme zase skoro vůbec nepoznali. Bylo to krátké a občas zábavné, ale jinak jen průměr. Četla jsem mnohem lepší. Bohužel tato kniha mě nechytla za srdce, takže hodnocení tak 3,5.

07.11.2014 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Super knížka :). Miluji tuto autorku a její smysl pro humor. Vřele všem doporučuji :).
Můžete si přečíst mou recenzi, kde uvádím více (viz Recenze).

17.10.2014 5 z 5

Prozřetelnost Prozřetelnost Jamie McGuire

Rafej: má to i pokračování :)

07.10.2014

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Moc se mi líbila. Krásná útlá knížečka, která souvisí s Aférou Blackstone :). Darius byl úžasný, stejně jako Ethan a Neil :), prostě její typický mužský hrdina, který je velice otevřený, milující a jdoucí si za svým :)

22.09.2014 5 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Také už mi dávno není náct, ale je to hezké romantické dílko, které se pěkně četlo, tak jsem udělala vyjímku:). Chtěla bych si přečíst i druhý díl o Mie a Quinovi, ale nevím, jestli vyjde :(

21.09.2014 4 z 5

Rodinné štěstí / Utajované skutečnosti Rodinné štěstí / Utajované skutečnosti Linda S. Howington

Utajované skutečnosti - Jedná se o druhý díl ze série Mackenzie´s Mountain. Je to příběh Wolfova syna Joea. Líbil se mi, ale Wolf s Mary byli lepší :)

12.09.2014 5 z 5

Rodinná pouta Rodinná pouta Linda Howard (p)

Kniha Vyjimečné okolnosti je 3. dílem ze série Mackenzie's Mountain. Moc se mi líbila. Ostatně jako všechny díly této série. Ale nejlepší je Wolf a Mary :)

Osudová hra Osudová hra Linda S. Howington

Patří do série Mackenzie's Mountain (5. díl) a moc se mi líbila. Chance měl tvrdé dětství a Mackenziovi ho úžasně přijali a on se tomu nepřestává divit. Krásný příběh. I když pro mě bude vždycky nejlepší Wolf a Mary :)

12.09.2014 5 z 5

Rodinné štěstí / Mary se nebojí Rodinné štěstí / Mary se nebojí Linda S. Howington

Miluji příběh Wolfa a Mary je nádherný a romantický. Nejlepší z celé série :)

Nahá Nahá Raine Miller

Mně se moc líbila. A to jsem už četla jak Padesát odstínů, tak sérii Božských. Kniha je krátká a má velké písmo. Ale to nevadí, je to takové uvedení do děje, pozvanka k tomu, aby člověk četl dal. Velice mě zaujal Ethan. Líbí se mi asi nejvíce od Christiána. Ta postava má prostě pro mě kouzlo. Opravdu se moc těším na pokračování. Hlavně na příběh o tom, co vše Ethan zažil. Koukám, že spoustě čtenářek tady chybí romantická duše. Pro mě nádhera.

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Skvělá :).Líbilo se mi jak je vtipná. Libil se mi Simon. A moc. Líbil se mi příběh, který krásně plynul. Opravdu moc pěkné. Dlouho jsem se tak nenasmála. Jsem zvědavá na druhý díl :)

Pád Pád Maya Banks

Zajímavá kniha, pěkný příběh, ale něco mi v něm chybělo. Více se mi líbily ostatní díly série. Ale Gabe byl super :)

28.08.2014 4 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Nejlepší díl série. Škoda, že ve skutečnosti to takto nechodí. Parádní jízda nabitá emocemi. Roztomilé :), hlavně Jace :)

28.08.2014 5 z 5

Žár Žár Maya Banks

Série byla pěkná. Nejvíce se mi líbil druhý díl, protože byl nejvíce nabitý emocemi. Třetí díl je pak někde mezi druhým a prvním. Myslím si, že autorka třetí díl trochu zazdila, mohla ho více rozpracovat. Takže pro mě je opravdu nejlepší Jace :)

28.08.2014 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Kniha se mi líbila, ale dle mého názoru je z celé série nejslabší. Nebyla ani tak žhavá jako Božský bastard, ani tak vtipná a něžná jako Božský hráč. Sára na mě působila strašně studeně. Max byl super. Ale jak říkam, nedokázala jsem pojmout hlavní hrdinku za svou.
Ale jinak pěkné čtivo, i když příběh tak pěkně neplynul jako u ostatních ze série.

20.08.2014 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Knihu jsem četla již dvakrát a moc se mi líbila. První půlka knihy byla žhavá a nevadily mi ani sprosté výrazy - prostě mi to v té knize a k těm scénám sedělo. Druhá polovina knihy pro mě obsahovala více romantiky, a tudíž se mi více líbila. Bennetta jsem si opravdu zamilovala. Nemyslím si, že kniha je napsaná špatně. Vždycky je to o tom, jestli Vás příběh strhne či ne. Mě opravdu strhnul a proto jsem ho hned po přečtení ohodnotila nejvyšším hodnocením :).

Opravdu nechápu, proč si některé čtenářky vybírají ke čtivu takovouto knihu, když evidentně, dle obsahu jejich knihotéky, obvykle tento žánr nečtou. Myslím si že jejich kritika je nemístná. Kniha není špatná, Vy jste si jen vybrali žánr, který vám nevyhovuje.

20.08.2014 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Bomba!!!!Tak já jsem velice spokojená. Až do této doby u mě vedl v této sérii Božský bastard, ale Božský hráč ho převálcoval. A to nádhernou romantikou. Až jsem se divila, kde se to v těch autorkách bere, protože u ostatních dílů jsem více romantiky a něžných citů postrádala. V této knize byla spousta skvělého humoru, moře romantiky a sex možná nebyl tak žhavý, ale byl uchvacující a milující. Hlavní hrdina není tak úžasně nádherný, jako ti dva před ním, ale je velice něžný, někdy až plachý, což je velice překvapivé, vzhledem k tomu kolik měl žen. Ale tuto ženu respektuje a má ji rád a to z něj sálá od začátku až do konce knihy. Za mě rozhodně nejvyšší hodnocení :)

PS: Pokud se někomu nelíbí tento žánr, tak nechápu proč ho čte a pak velkou měrou kritizuje :(. Toto pro mě není pronografie, ale romantika. Pokud to chcete porovnat s pornografií, přečtěte si třeba Lady Fuckingham. Je to velký rozdíl!!!

20.08.2014 5 z 5