narisa

ZuřivostZuřivostS. Brown

Paráda, další super román od mé oblíbené autorky. Rozhodně ho budu řadit k mým nej :).

Špinavá hraŠpinavá hraS. Brown

Tak tedy Griffovi jsem fandila, ale bylo to takové zdlouhavé, chyběl mi větší spád. A také konec nebyl tak moc překvapivý. Příběh pěkný, ale Sandra má i lepší. Mezi mé nej od této autorky se tato kniha nedostane

Vynález lorda RandolphaVynález lorda RandolphaS. Laurens (pseudonym)

Tak byla to opravdu jedna ze slabších knih od této autorky. Nepotěší, neurazí. Hlavní hrdinové mě moc neoslovili. Dala bych 3*, ale dávám tak 3,5* a to hlavně za Mayhewa. Ten se mi moc líbil a jsem ráda, že to s ním dobře dopadlo :).

V područí láskyV područí láskyS. Laurens (pseudonym)

Tak poslední díl klubu Bastion a bylo to super. Musím říci, že spolu se sérií Černá kobra je tato série mnohem lepší než většina Cynsterových. Také mi v tomto díle chyběla reakce členů klubu na to, kým je Dalziel. Nechápu, proč to tam autorka nedala. Jinak na Royce jsem se moc těšila a čekala jsem, že kniha bude velice napínavá. No, to jsem se spletla, ale Royce a jeho romantická stránka mi to velice dobře kompenzovali :). A Minerva byla také velice sympatická. Moc pěkné zakončení této skvělé série.

Pokud chcete někdo číst tuto autorku, doporučuji číst knihy popořadě:
Klub Bastion
Prvních šest knih rodu Cynsterových
Černá kobra
Zbytek knih z rodu Cynsterových

Na prahu touhyNa prahu touhyS. Laurens (pseudonym)

Moc pěkný příběh, chvílemi opravdu napínavý. Jen Leticia mi úplně nesedla.

K zblázněníK zblázněníS. Laurens (pseudonym)

Trošku slabší než předchozí díl, ale i tak pěkné romantické čtení. Jen méně akce a zdlouhavější...

Ušlechtilá vášeňUšlechtilá vášeňS. Laurens (pseudonym)

Tak tento díl byl naprosto úžasný. Moc se mi líbil. Bylo to napínavé a krásně se to četlo. Spolu s druhým dílem zatím pro mě vrchol série.

Dáma jeho srdceDáma jeho srdceS. Laurens (pseudonym)

Pěkný příběh, ale druhý díl mě chytnul více. Těším se na pokračování :)

KontraktKontraktM. Moreland

Mně se moc líbila. Je to velká oddechovka :). I když ta poslední třetina byla dost natahovaná

29.12.2019

Konkurz na nevěstuKonkurz na nevěstuH. Hoang

Moc a moc pěkné pokračování. Khai byl úžasný, i když trochu zabedněný (ale to je samozřejmě vina jeho nemoci a okolí). První díl se mi sice líbil více, ale i tak to bylo super. Krásné a něžné. Autorčin styl je opravdu velice příjemný. Nemůžu se dočkat dílu o Quanovi :).

26.12.2019

Gentlemanova čestGentlemanova čestS. Laurens (pseudonym)

Moc pěkný příběh :). Tony byl úžasný. Jen to, kdo je A.C. bylo přece hned jasné, autorka dělá ze svých hrdinů hlupáky :(. To jediné mi na příběhu vadilo. Jinak to byla paráda.

21.12.2019

Vyvolená dámaVyvolená dámaS. Laurens (pseudonym)

Kniha se mi moc líbila :). Povedený začátek série:).

19.12.2019

Odvážná nevěstaOdvážná nevěstaS. Laurens (pseudonym)

Tak za mě trochu zklamání. Od posledního dílu jsem čekala více napětí. Dvě třetiny knihy odehrávající se na kontinentě pro mě byly celkem nudné a to že nedošlo k žádnému střetu s kultisty mě také nepotěšilo. Navíc jsem od Černé kobry čekala něco víc, i když je pravda, že jsem odhalení na konci nečekala. Navíc mi hlavní hrdinka nebyla moc sympatická. Předchozí dva díly byly podle mě lepší. Hlavně ten o Garethovi a Emily se mi moc líbil. Celkově se mi tato série moc líbila :).

15.12.2019

Nebojácná nevěstaNebojácná nevěstaS. Laurens (pseudonym)

Tak tento díl byl také super. I když trochu jiný než ten předcházející, který byl mnohem více dobrodružný. Zde si člověk užil zase mnohem více erotiky. Až se mi zdálo, že jí je nejvíce, ze všech knih, co jsem od této autorky četla (mám za sebou celou sérii Cynsterů). Poslední třetina byla zase napínavější. Hodnotila bych tak 4,5*, ten předcházející díl byl lepší. Ale i tak super čtení. Celá série Černé kobry mě nadchla, je napínavější a zaživnější než jiné autorčiny knihy. Těším se na posledního hrdinu :)

13.12.2019

Odhodlaná nevěstaOdhodlaná nevěstaS. Laurens (pseudonym)

Tak za mě rozhodně super. Moc se mi líbilo putování hlavních hrdinů, hlavně první dvě třetiny knihy než se dostali do Evropy. Obzvláště mě nadchlo, když byli mezi Berbery. Jinak Emily mi byla sympatická a jediné, co bych vytkla byl ten hrozně dětinský deníček. No a Gareth byl absolutně úžasný:). Někdy mi přišel až jakoby plachý, ale jinak skoro vůbec arogantní, trpělivý a osamělý. Opravdu mě vzal za srdce :).

06.12.2019

Svéhlavá nevěstaSvéhlavá nevěstaS. Laurens (pseudonym)

Tak to bylo úžasné :). Mnohem více akce a napětí než v některých ,cynsterovkách'. Úvod se mi velice líbil. Exotika a napětí. Trochu jsem se bála, jak to bude pokračovat v Anglii, ale bylo to super. Del byl opravdu velký sympaťák a s Délkách se k sobě krásně hodili. Také se mi moc líbilo, jak zde autorka propojila Cynstery, klub Bastion a hlavní aktéry série Černá kobra. Doufám, že další díly budou stejně povedené.

02.12.2019

HrozbaHrozbaS. Laurens (pseudonym)

Tak tento díl byl z těch třech nejlepší. Byl napínavější a rozhodně k lepšímu dojmu z knihy pomohlo i rozuzlení příběhu. Drake s Louisou byli sympatičtí. Nejvíce mě v napínavém konci rozesmála Louisa s karafou vody. Hodnotím tak 4,5*. Víc se mi líbila detektivní zápletka než vztah ústředních hrdinů

28.11.2019

PřitažlivostPřitažlivostS. Laurens (pseudonym)

O malinko lepší než předchozí díl, trochu více napětí, ale i tak jsem e celkem nudila. Pro mě to prostě není ono :(

26.11.2019

VěrnostVěrnostS. Laurens (pseudonym)

Ač jsem se na ni těšila, tak pro mě docela nuda :(. Nějak jsem to Sebastianovi a Antonii nevěřila, chybělo mi mezi nimi větší kouzlo. A napětí také nic moc :(. Taková průměrná romance

24.11.2019

Dobrá partie pro CynsteraDobrá partie pro CynsteraT. A. De Kretser

Marcus se mi moc líbil, ale oproti předchozímu dílu to byla hrozná nuda

20.11.2019

Kouzlo Lucilly CynsterovéKouzlo Lucilly CynsterovéS. Laurens (pseudonym)

Tak moc jsem se na tyto dva těšila. A můžu říct, že dvě třetiny knihy byly napínavé a fakt super. A nevadilo mi, že jsem od začátku věděla, kdo má v nepravostech prsty ( jak bývá u této autorky zvykem), co mi opravdu vadilo, byla poslední třetina příběhu, že které se úplně vytratilo napětí. Konec byl částečně otevřený, a to, co už stejně všichni vědí, se čtenář dočte na začátku následujícího dílu. Absolutně jsem nepochopila, proč to autorka nedala na konec této knihy. Na následující knihu by to nemělo vliv.
Jinak Thomas a Lucille se mi moc líbili, jen ta jeho zatvrzelost mě zklamala.

20.11.2019

Zimní romanceZimní romanceS. Laurens (pseudonym)

Za sebe můžu říct, že se mi příběh líbil, ale ještě více by se mi líbil bez Daniela a Claire. Spíše mě zaujal děj týkající se Lucille a vlastně všech potomků Cynsterových.

14.11.2019

Zkrocení markýze z RaventhorneZkrocení markýze z RaventhorneS. Laurens (pseudonym)

Moc pěkné zakončení série v jedné generaci. Rydera a Mary jsem si opravdu oblíbila ????.

11.11.2019

Pokušení Henrietty CynsterovéPokušení Henrietty CynsterovéS. Laurens (pseudonym)

Byla to taková super jednohubka :). Krátký příběh oproti ostatním ze série, ale milý. Tak 4,5* :)

09.11.2019

V zajetí hraběte z GlencraeV zajetí hraběte z GlencraeS. Laurens (pseudonym)

Kniha se mi opravdu líbila :). Zdá se, že vždy, když se to týká Skotska, opravdu to stojí za to. Jedna z mých nejoblíbenějších z této série. Opravdu jsem si zamilovala oba hrdiny. Dominic byl absolutně úžasný, moc jsem mu fandila ( a to už v předchozích dílech). Angelica byla také super a opravdu se k sobě moc hodily a náramně se doplňovali. Opravdu krása :). Narozdíl od předchozího dílu to nebylo tak rozvláčné, bylo zde napětí a chemie mezi milenci opravdová. 5 z 5*.

08.11.2019

V patách Elize CynsterovéV patách Elize CynsterovéS. Laurens (pseudonym)

Tak tento příběh se mi líbil méně než příběh Heather a Breckenridge. Byl opravdu pomalejší, rozvláčnější, nějak mi chyběla věší chemie mezi Elizou a Jeremym :(. Ale jinak zase pěkný romantický příběh. Jen moc natažený, pořád jen utíkali a kličkovali a nic moc se nedělo. Hodnotila bych ho tak 3,5*.

06.11.2019

MyMyE. Kennedy

Aaah, absolutně úžasná kniha :). Nebo je to jen tím, že je to Jamie a Wes :). Já je prostě miluju :). A taky Blake, to je prostě nádhera. Vřele doporučuji :) :) :).

01.11.2019

V rukou vikomta BreckenridgeV rukou vikomta BreckenridgeS. Laurens (pseudonym)

Absolutně úžasná kniha. Jedna z nej z celé série. Možná i pro to, že se děj vrátil do Údolí. Fakt miluju Breckenridge, už od Ideální nevěsty ????

01.11.2019

Pravda o láscePravda o lásceS. Laurens (pseudonym)

Tento příběh byl zase jeden z těch slabších. Začátek slibný, ale pak nudný a vleklý. Začal mít zase spád až na konci. Hodnotím ho tak 3,5*. Je hezké, že autorka zapojuje do příběhů detektivní zápletka, ale rozhodně se mi nelíbí, jak jsou průhledné. Opět se nekonalo žádné napětí ani velké odhalení, už v první třetině každému dojde, kdo je vrahem????. Navíc mi Gerard a Jacqueline neučarovali????.

29.10.2019

Ideální nevěstaIdeální nevěstaS. Laurens (pseudonym)

Velice povedený příběh, který krásně plynul. Obě hlavní postavy byly sympatické :)

25.10.2019