Rodinné štěstí / Mary se nebojí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Wolf Mackenzie dlouhá léta trpí za zločin, který nespáchal. Jen přímá a rázná Mary Elizabeth v něm nevidí nebezpečného míšence a zločince jako ostatní lidé z městečka, ale citlivého, čestného muže. Muže, kterého by mohla milovat....

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47361/mackenzie-s-mountain.jpg 4.578
Série

Mackenzie's Mountain 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Harlequin
Orig. název

Mackenzie's Mountain, 1989

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Rodinné štěstí / Mary se nebojí

Přidat komentář
moudivlacek
22.08.2016

Pěkná harlekýnka - mladá žena, která pochopí, že barva kůže v charakteru člověka není důležitá, stejně tak jako všeobecné zaškatulkování. Mary je učitelka, která pochopí, co je pro mladého člověka důležité, a je mu ochotna pomoci. I ona je odměněna velkou láskou. Wolf zas pochopí, že stranit se lidí není vždy to správné řešení.

PomněnkaPrvní
28.04.2015

Oddechový příběh. Trocha erotiky, humor žádný, vyloženě romantických scén zde také moc není. Harlekynky jsou krátké, takže se místo na postavy zaměřují na děj. A tento byl čtivý. Četla jsem to až po druhém dílu (Caroline a Wolfův syn Joe), který se mi líbil víc - obsahoval totiž také humor, jiskření mezi hlavními hrdiny a zajímavé prostředí stíhacích letců.


Stolid
05.04.2015

První díl ze série je vždy nejlepší! To samé platí i o příběhu o Wolfovi a Mary, ostatní příběhy jsou jenom slabou kopií... Ráda se ke knížce vracím.

narisa
12.09.2014

Miluji příběh Wolfa a Mary je nádherný a romantický. Nejlepší z celé série :)

Evaevelína
05.11.2013

harlequinky nečtu,ale po ročním schánění této knížky jsem se musela dát do čtení..neb autorka je L.Howard..Co o knížce napsa?Knížka je pěkná odpočinková a romantická.První část se týká Wolfa a Mary a ve druhé části se dozvíte jak syn Wolfa Joe vyspěl a dokázal jít za svým snem.Jo jo, moc pěkné.

Doporučujeme

Spolubydlící
Spolubydlící
Zimní naděje
Zimní naděje
Ostrov s vůní čerstvého chleba
Ostrov s vůní čerstvého chleba
Tichý přístav
Tichý přístav