Rodinné štěstí / Utajované skutečnosti

Utajované skutečnosti
Plukovník Joe Mackenzie je tělem i duší oddán létání a svému přísně utajovanému projektu. O jeho pověstnou chladnokrevnost ho ale připraví nová členka týmu Caroline, která se pro něj stane neodolatelnou výzvou...

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195705/big_rodinne-stesti-utajovane-skutecnost-M00-195705.jpg 4.254

Mackenzie's Mountain 2.

Vydáno: , Harlequin

Mackenzie´s Mission, 1992

Kniha Rodinné štěstí / Utajované skutečnosti

Kudík
28.01.2021

(+ SPOILER) Pokračování s prvorozeným Wolfa, a to s plukovníkem Joem Mackenziem. Líbilo se mi, že se k těm oblakům dostal. To co jej potkalo v pěstounské péči, když byl Wolf nespravedlivě obviněn a odsouzen je hrozné. Caroline mi přišla zvláštní... nevím, jak lépe tuto postavu charakterizovat. Nadprůměrně inteligentní, ale zbytečně zariskuje na tak "zabezpečené" základně, kde by proklouzl skoro kdokoliv. :) Překvapilo mě, že autorka použila stejnou část jisté zápletky i v knize "Náruč plná lásky". Každopádně první díl se mi líbil o chlup víc a tady to žádný mazlíček nezachraňuje.

Khira
27.12.2020

Ja uz som si tak nejako zvykla, ze tu lasku tam Linda hodi ako rucny granat pomerne na začiatku knihy. Myslim, ze kniha ma hlavne bavila, pretoze Joe uz bol znama postava a navyse kto by nechcel pilota. Avsak myslim, ze z knihy sa dalo vytrieskat omnoho viac, zatlacit na emocie, dodat tomu hlbku. Ale nebola to ani najhorsia kniha, ktoru som v živote čítala.

LiLLu
21.10.2016

Horší hárlekýnu jsem nečetla a tuhle ani nedočetla! spisovatelka plácla na papír co jí napadlo, v prvních 3stránkách seznámila dva lidi, aby je o pět stránek později mohla strčit do postele a světe div se, opět tu máme krásnou chytrou pannu ve 28mi letech:-DDD. To jak neustále opakovala, jak je hl hrdninka chytrá a jak provádějí letecké testy ale vlastně nic technického ani nebyla schopná si pozjištovat mě unudilo a otrávilo. Třetí kniha od této autorky a také poslední...

moudivlacek
22.08.2016

Prostředí stíhacích pilotů díky rodičům je mi známé, proto i čtu ráda příběhy z tohoto prostředí. Joa už jsem měla ráda z prvního dílu, jeho sílu a odhodlanost v životě něco dokázat. Caroline je velmi chytrá mladá dívka, ale jinak zcela nezkušená.
Velmi hezký příběh s rychlým dějem, a krásným prvkem romantiky na konci.

PomněnkaPrvní
27.04.2015

Bylo to milé a rychlé. Oba hrdinové sympatičtí. Líbilo se mi, jak na to Joe šel a jak to s Caroline uměl. Trochu mi chybělo něco víc o chytrosti a genialitě Caroline, bylo to tam zmiňováno, ale nijak se nepředvedla. Zajímavé bylo i prostředí stíhacích pilotů.

narisa
12.09.2014

Utajované skutečnosti - Jedná se o druhý díl ze série Mackenzie´s Mountain. Je to příběh Wolfova syna Joea. Líbil se mi, ale Wolf s Mary byli lepší :)