Osudová hra

Osudová hra https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195640/bmid_osudova-hra-65fb5918e88ed.png 4 66 4

Mackenzie's Mountain série

< 4. díl

Tajný agent Chance Mackenzie měl jasný plán. Chtěl použít Sunny Millerovou jako volavku a dostat se tak na stopu jejímu otci.Svést ji bylo jen jedním z jeho úkolů, alespoň zpočátku. To však ještě netušil, že si s nimi se všemi osud zahraje pěkně zamotanou hru...

Shanib
03.01.2019 2 z 5

Neurazí, nenadchne. Předvídatelný děj a občas nepříliš logické situace. Předchozí díly jsem nečetla, možná je zkusím, třeba budou lepší.

majík1
06.07.2016 5 z 5

Krásná kniha a dobře se četla

PomněnkaPrvní
30.04.2015

Za mě asi nejlepší Zane a Barrie, ale tento poslední příběh ze série byl taky fajn. Jenom jsem musela být hodně shovívavá a hodně Sunny věřit, jak moc Chance miluje, protože jinak se mi příčilo, jak se k ní zachoval a horko těžko bych mu odpouštěla. Všechny příběhy byly zajímavé dějem, tento nevyjímaje.

narisa
12.09.2014 5 z 5

Patří do série Mackenzie's Mountain (5. díl) a moc se mi líbila. Chance měl tvrdé dětství a Mackenziovi ho úžasně přijali a on se tomu nepřestává divit. Krásný příběh. I když pro mě bude vždycky nejlepší Wolf a Mary :)